Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétlocsolás  (Megtekintve 89444 alkalommal)
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #30 Dátum: 2009. Október 13. - 18:41:43 »

Ügyes kiscsaj! Jó a technikája  Ördög .
Lehet tőle tanulni!

Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Steve
Vendég
« Új üzenet #31 Dátum: 2009. Október 14. - 07:59:06 »

Ügyes kiscsaj! Jó a technikája  Ördög .
Lehet tőle tanulni!



És vadászni is tud???? Kacsint Már csak a tanulás miatt kérdem.
Mert lőtéren tényleg jó.... Emelem
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #32 Dátum: 2009. Október 14. - 08:55:28 »

A technikája lehet hogy jó, de az eredményességét nem látni.?
Akkor lehetne nyilatkozni az egészről, ha látnánk is a találatokat!  Vállat von
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #33 Dátum: 2009. Október 14. - 10:05:30 »

Üdv  M-98  Wave

Az eredményeket lehet látni  Ördög Megnyert már mindent amit lehet gyerek korától. Igen Én már régen nézem a videóját ,az ürités tetszik nagyon.
Férfiaknál  Vincent Hancock stílusa tetszik.  Igen
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #34 Dátum: 2009. Október 14. - 10:16:33 »

 
Üdv  Wave 
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #35 Dátum: 2009. Október 14. - 10:18:33 »

 
Érdemes megfigelni a beállását .Nem  ezt tanítják a lőtéren .Nem is leszünk világbajnokok    Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #36 Dátum: 2009. Október 14. - 12:09:21 »

Hát nekem a Vincent nem nagyon jön be  Mosolyog.
De lehet csak azért mert nagyon tud.
Ugyanakkor a korong előtt imitálja a lövést, nálunk ez a lőtéren tilos (Magyar Sportlövők Szövetsége vegyes korong versenyszám szabályaiban benne is van).
Persze az USA-ban minden más, még a skeetet is másképp lövik (lásd. az én videómat Emily Blountról).

MA-98-nak. Nézd meg Emily honlapját, mindent összenyert már. A videón nem is a korong találata volt fontos sztem, hanem a technikája a lövőnek.

De ne sztároljuk itt a külföldieket. Van nekünk Igalynk, Gerebicsünk és nagyon sok más ügyes koronglövőnk, egy kisvideót szívesen megnéznék róluk. (Gerebicset láttam élőbe lőni, nagyon gyors)

Üdv. bferi

Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #37 Dátum: 2009. Október 14. - 13:26:40 »

Nekem teljesen mindegy mit nyert meg. Én az ilyen videókból azokat szeretem, hol a lövőt a céllal ill a találattal együtt láthatom. Csak így látom értelmét bármilyen fegyverrel való verseny bemutatását, az egy másik dolog, hogy a technikát meg csak így lehet bemutatni.
Én nagyon becsülöm és tisztelem Igaly Dianát ( sőt még korabeli 8 mm felvételem is van az édesapjáról ahogy Ő korongozik  Emelem Emelem Emelem) és sajnálom a Pekingi eredményét, szerintem NEM az Ő hibája volt ez az eredmény de ne menjünk ebbe bele.Valaki esetleg meg tudná adni hol lehet elérni Dianát, hogy eljuttassam neki a felvétel másolatát?
Minden sportlövőnknek az eredményéhez csak gratulálni tudok, mert ismerem a hazai feltételeket és erőfeszítéseiket. Taps

Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #38 Dátum: 2009. Október 14. - 13:53:30 »

"Valaki esetleg meg tudná adni hol lehet elérni Dianát, hogy eljuttassam neki a felvétel másolatát?"

Úgy hallottam, hogy mióta a budaőrsi lőteret az ott lakók panaszai miatt bezárták, Diana Sarlópusztára és Balatonfűzfőre jár edzeni. A régi felvételnek tuti megörülne, többször is nyílatkozta, hogy mennyire kötődik az édesapjához. A budaőrsi lőteret is azért volt nehéz otthagynia, mert azt az édesapja építette és gyermekkora nagy részét ott töltötte.
Én a helyedben a két lőtéren érdeklődnék, mivel a neten nem találtam semmit Diana elérhetőségéről, Bfűzfőn: Putz István: +36 30/ 986-5879, Sarlóspusztán: Gombos Károly - koronglövő szakedző, lőtérvezető Mobil: +36-30-9585-465.

Üdv. bferi

Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #39 Dátum: 2009. Október 14. - 14:02:39 »

"Valaki esetleg meg tudná adni hol lehet elérni Dianát, hogy eljuttassam neki a felvétel másolatát?"
Még egy kicsit  Budaörsön lő, most alakul az új helye a napokban.
Privátban küldöm a telefon számát.
Üdv.: Varga károly
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #40 Dátum: 2009. Október 14. - 14:13:34 »

Üdv    Wave  Én is tisztelem a mi sportolóinkat.Régebben mindig néztük a margitsziget északi végén ,hogy gyakoroltak. De szomorú ,hogy videó meg nincs jóformán semmi a mi korogozóinkról.  Igy kénytelen az ember azt nézni ami van .  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #41 Dátum: 2009. Október 14. - 14:57:43 »

És a legszomorúbb, hogy a híradásokban se lehet nagyon hallani a sportlövőkről, a közvetítésekről meg ne is beszéljünk. Fejvakarás
Tudom a szponzorok meg minden, de szerintem lenne létjogosultsága ezeknek a közvetítéseknek is (havi 1 alkalom szerintem nem lenne sok) Emelem
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #42 Dátum: 2009. Október 14. - 15:30:43 »

És a legszomorúbb, hogy a híradásokban se lehet nagyon hallani a sportlövőkről, a közvetítésekről meg ne is beszéljünk. Fejvakarás
Tudom a szponzorok meg minden, de szerintem lenne létjogosultsága ezeknek a közvetítéseknek is (havi 1 alkalom szerintem nem lenne sok) Emelem

Ja, szívesebben nézném a versenyeket én is valami sportadón, mint rossz minőségű youtube-os amatőr felvételeken külföldi nyelven. Nem is értem, hogy miért nem fér bele valamelyik sportcsatorna műsorába, amikor már mindenféle unalmas és látványos sportokat is nézhetünk (curling, golf, bikarodeo, darts stb.)
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #43 Dátum: 2009. Október 14. - 15:30:51 »

M-98  Wave  

Lenne létjogosultsága,mert van mögötte eredmény.Nem is Kicsi .Számoljuk kb 50000 fizető vadász és nincs saját müsor.A sokak által nevetséges
és buta nagy országokban közvetités van még egy horgászversenyről is .PL.ha jól emlékszem pár éve déli szomszédunknál volt Vadászíjász VB.
Ha nem pontos az adat" kijavítanak "tudtommal a 15 arany éremből 7-et elhoztunk. Erről szinte semmi hir. / nézzük a focit 68 óta semmi eredmény/ a csapból is az folyik.  Rííí
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #44 Dátum: 2009. Október 14. - 15:42:34 »

És a legszomorúbb, hogy a híradásokban se lehet nagyon hallani a sportlövőkről, a közvetítésekről meg ne is beszéljünk. Fejvakarás
Tudom a szponzorok meg minden, de szerintem lenne létjogosultsága ezeknek a közvetítéseknek is (havi 1 alkalom szerintem nem lenne sok) Emelem

Peldaul Sidi Peter szenzacios vilagcsucsarol itt-ott lehetett nehany szot hallani/olvasni. Javitok: itt egyet sem.
Arrol nem is beszelve, hogy nemcsak sportpuskaval de szamszerijjal is lott vilagcsucsot!
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: