Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sörétlocsolás  (Megtekintve 89513 alkalommal)
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #195 Dátum: 2019. Február 07. - 23:42:08 »

Sziasztok! Csak nekem nem működik épp egyik fent említett weboldal sem?

Szia!
A fitascsporting.hu nálam működik. A hunsporting nem, de úgy hallottam (ez persze nem biztos), hogy az egész szövetség megszünt, így már webes felület se kell.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Coyote
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #196 Dátum: 2019. Február 08. - 08:57:35 »

Szia!
A fitascsporting.hu nálam működik. A hunsporting nem, de úgy hallottam (ez persze nem biztos), hogy az egész szövetség megszünt, így már webes felület se kell.

Hmm, nálam valami adatvédelmi hibát ír. Ohh, értem, köszi!
Naplózva
Coyote
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #197 Dátum: 2019. Február 08. - 09:17:53 »

Hmm, nálam valami adatvédelmi hibát ír. Ohh, értem, köszi!

Én igazából csak a sporting és a compak sporting magyar nyelvű szabályzatát akartam letölteni ami korábban valamiért nem ment. Nincs meg esetleg valakinek aki lenne olyan kedves, hogy el tudná küldeni?  Mosolyog
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #198 Dátum: 2019. Február 08. - 10:54:22 »

Igen, a webhely nem biztonságos, de ezt ki tudtam a gépemen kerülni. A fitascsportingon a szabályzatokat már akkor sem lehetett letölteni/megnyitni amikor még problémamentesen működött. A hunsportingon fenn voltak, de régi szabályzatok.
A hivatalos és naprakész sporting és compak sporting szabályzat engem is érdekelne.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #199 Dátum: 2019. Május 13. - 20:06:21 »

Szerdahelyi András második lett a Gánton megrendezésre került 52. Sporting EB-n.

http://www.multipullsoft.it/Live/showMatch?matchs=NRAYT253.32.43&live=False#
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Sebipeti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333



« Új üzenet #200 Dátum: 2019. Május 18. - 03:00:37 »

Szerdahelyi András második lett a Gánton megrendezésre került 52. Sporting EB-n.

http://www.multipullsoft.it/Live/showMatch?matchs=NRAYT253.32.43&live=False#

Ez nagyszeru eredmeny!!! Remelem hamarosan megjelenik a vele keszulo / keszult film,amirol mar beszeltek az egyik kisfilmjukben,Csejtei Tamassal...
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #201 Dátum: 2019. Augusztus 22. - 18:00:34 »

Ma kezdődött Galgamácsán a 16, Fitasc Compak Sporting világbajnokság. Vasárnapig tart, akit érdekel, menjen ki és szurkoljon a magyaroknak.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #202 Dátum: 2021. Július 10. - 09:55:00 »

Kedves Fórumtársak!
Ha esetleg valaki erre jár! Wave
https://csakbereny.hu/hu/program/13-kombinalt-loveszeti-europabajnoksag-csakbereny
 Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #203 Dátum: 2021. Július 11. - 21:03:19 »

Kedves Fórumtársak!
Ha esetleg valaki erre jár! Wave
https://csakbereny.hu/hu/program/13-kombinalt-loveszeti-europabajnoksag-csakbereny
 Emelem Laci

Mi a Sporting VB-n voltunk kint ma edző napon pár haverommal. Hááááát nem kerűl fel a dicsőségtáblára a teljesítményünk az biztos. OOO Vigyorog  Nagyon nehéz pályák vannak. Szerintem kb. 30% körűl lőttünk. De ahogy láttam mások sem nagyon remekeltek, pár lövőttől eltekintve. Kiváncsi leszek a nagyok teljesítményére. Wave
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #204 Dátum: 2021. Július 16. - 12:41:58 »

Azt tudja valaki mi a külömbség a Gamebore:  White Gold   -   Black Gold   -  Black Gold Dark Storm között? A sebességen kívül van eltérés? Pl. azonos choke mellett szórásban?
Naplózva

Jó szelet!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #205 Dátum: 2021. Július 16. - 18:12:47 »

Azt tudja valaki mi a külömbség a Gamebore:  White Gold   -   Black Gold   -  Black Gold Dark Storm között? A sebességen kívül van eltérés? Pl. azonos choke mellett szórásban?
A belső felépítésükben van a különbség. Van köztük fojtásos, spec fojtásos és kosaras. Típusváltásnál, főleg az új csere choke-os puskánál, nagy meglepetés tud érni
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #206 Dátum: 2021. Július 17. - 08:26:03 »

A belső felépítésükben van a különbség. Van köztük fojtásos, spec fojtásos és kosaras. Típusváltásnál, főleg az új csere choke-os puskánál, nagy meglepetés tud érni
 Emelem

 Igen Megnézem papíron, vettem mind a 3-ból Emelem
Naplózva

Jó szelet!
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #207 Dátum: 2021. Július 18. - 21:53:05 »

Véget ért Galgamácsán a Sporting VB. Sajnos most érem nélkül maradtunk.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #208 Dátum: 2021. Július 19. - 17:20:56 »

Véget ért Galgamácsán a Sporting VB. Sajnos most érem nélkül maradtunk.

Igen sajnos. Viszont Szakács Zoli elött le a kalappal!  Emelem
Naplózva

Jó szelet!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #209 Dátum: 2021. Augusztus 01. - 18:17:18 »

Sziasztok! A sógorom kedvett kapott a korongozáshoz. Már bejelentkezett a vadászvizsgára, megrendelte a fegyverszekrényt, stb. Nagyon lelkes. Próbálok neki segíteni de egy ponton elakadtam. A fegyver kiválasztásánál. Addig eljutottunk, hogy Browning 725-ös lesz. Mivel a vadászat nem érdekli (még) az állítható tusmagasságú sporter, és a ProSport között gondolkodik. Ami miatt nem tud dönteni, az az, hogy a (jobban tetsző) ProSport 70-es töltényűrrel van. A késöbbiek során lehet-e ez hátrány az acélsörét, vagy más olmot kiváltó megoldásnál, egy 76-os töltényűrhöz képest? (Nem is értem miért nem csinálják 76-os töltényűrrel, mint a többi browning-ot).
Naplózva

Jó szelet!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: