Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászfórumos Vándor Irodalmi Pályázat  (Megtekintve 58524 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #225 Dátum: 2013. április 28. - 14:06:18 »

Én soha nem csesztettelek mert annak a nagyseggű énekes tyúknak a nevét vetted fel  Ördög, egyszerűen csak kerestem neked valami kifejezőbb nicket. Ördög
Juteszembe, "Gumicsizma" még nem is voltál. Fejvakarás
Bár az nem jó. Az erdészek még azt hinnék, csúfolódom... Ördög
Zwack,Hennessy,Johnnie Walker,Gumicsizma...ezek a híres italmárkák már megérdemlik,hogy köztük legyen Ő is... Nyihi
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #226 Dátum: 2013. április 28. - 16:55:23 »

Én 20 perce beszéltem éppen egy félrészeg kapitánnyal. 2 Szicsek birs között....

Speciel a Mozart ittasszállító kapitányáról van szó, a Duna mellett lakóknak talán mond a hajó neve valamit.

 Taps   A kapitányt nem de a volt kormányost jól ismerem , dunamelléki történetesen madocsai . No és a célzás ült - igazi víziemberek -  Piál  !

Ha jól emlékszem volt egy Mozart nevű kéttestű gyönyörű hajó amit úgy tudom szétszedtek és most közlekedik egy Mozart és egy Amadeus szinte teljesen egyforma hajó a Dunán.                     Emelem

Hogy az írásokra is reagáljak : Sajnos nekem semmi írói vénám nincs de  Meghajol hálás vagyok az alkotóknak és én is azok közé tartozom aki a "pillanatnyi " hangulat alapján szavazott .               Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #227 Dátum: 2013. április 28. - 17:10:41 »

:magyarul,ha én festem meg a cédrust,az egy rajz egy fáról,ha meg egy bizonyos Csontváry... Emelem

 Igen   Angyal Hely ha megütném a főnyereményt akkor beruháznék egy Csontváryba és egy "csontmetsző" kép is fityegne az oldalamon mamutagyarba vésve !  Angyal   
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #228 Dátum: 2013. Május 03. - 22:17:42 »

Tisztelt Vadász és Fórumtársak! Emelem

Nagyon köszönöm mindenkinek az írásomra leadott szavazatokat.  Bow


Szívből gratulálok minden helyezettnek, és mindenkinek aki vette a fáradtságot, hogy megjelentesse írását. Úgy érzem, a mai rohanó, embertelen világunkban nagyon nagy szükség van egy kis kikapcsolódásra, egymás gondolatvilágának, érzelmeinek megismerésére, mert úgy megyünk el egymás mellet, mint a gyorsvonat.
Nem gondoltam, hogy itt helyezést érhetek el, de úgy voltam a beadáskor,  ha  csak pár kellemes percet szerzek néhány embernek, már megérte.  Ezért is remélem, hogy a jövőben többen is "beszállnak" mert mint látható sokan írnak itt nálam sokkal jobban és élvezetesebben a pályázaton kívül is!

Köszönöm Attila! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #229 Dátum: 2013. Május 04. - 06:53:51 »

Attila! Wave
Nagyon nagyon igazad van!!!!!!! Igen Igen Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #230 Dátum: 2013. Május 04. - 07:10:28 »

Tisztelt Vadász és Fórumtársak! Emelem

Nagyon köszönöm mindenkinek az írásomra leadott szavazatokat.  Bow


Szívből gratulálok minden helyezettnek, és mindenkinek aki vette a fáradtságot, hogy megjelentesse írását. Úgy érzem, a mai rohanó, embertelen világunkban nagyon nagy szükség van egy kis kikapcsolódásra, egymás gondolatvilágának, érzelmeinek megismerésére, mert úgy megyünk el egymás mellet, mint a gyorsvonat.
Nem gondoltam, hogy itt helyezést érhetek el, de úgy voltam a beadáskor,  ha  csak pár kellemes percet szerzek néhány embernek, már megérte.  Ezért is remélem, hogy a jövőben többen is "beszállnak" mert mint látható sokan írnak itt nálam sokkal jobban és élvezetesebben a pályázaton kívül is!

Köszönöm Attila! Emelem


Gratulálok Attila! Kár hogy nem fogadtunk!!!  Taps
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #231 Dátum: 2013. Május 04. - 11:59:34 »

Uraim!

Szívből gratulálok az Irodalmi Pályázaton részt vevő összes szerzőnek, igen magas színvonalat képviseltek az írások.  Igen Én személy szerint meglehetősen nehezen tudtam dönteni, hogy melyik is a legjobb. Még akkor is gondban lettem volna, ha nem csak egyre lehet szavazni...  Mosolyog
A három első helyezettnek külön elismerésem!  Igen Emelem  Piál Piál Piál

 Emelem Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #232 Dátum: 2013. Május 04. - 12:08:15 »



Gratulálok az irodalmi pályázat minden szerzőjének  Kézfogás  - külön a helyezetteknek .     Tiszteleg
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #233 Dátum: 2013. Május 04. - 12:14:09 »


Ünneprontásként viszont megjegyzem hogy kevés ez a leadott 80 szavazat a pályázatokra. Egész biztos sokkal többen olvasták az írásokat és kellemes, hasznos időtöltésüket megköszönhették volna legalább egy gombnyomással .     Rííí
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9985



« Új üzenet #234 Dátum: 2013. Május 05. - 08:11:44 »

Ünneprontásként viszont megjegyzem hogy kevés ez a leadott 80 szavazat a pályázatokra. Egész biztos sokkal többen olvasták az írásokat és kellemes, hasznos időtöltésüket megköszönhették volna legalább egy gombnyomással .     Rííí

Mindenesetre örvendetes fejlődés az elmúlt évekhez képest. /Nézzük a jó oldalát!/
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #235 Dátum: 2013. Május 09. - 11:09:44 »

Gratulálok a díjazottaknak! Mosolyog  Emelem
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: