Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászfórumos Vándor Irodalmi Pályázat  (Megtekintve 58657 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #210 Dátum: 2013. április 27. - 20:26:01 »

Valaki úgy dönt, hogy ő márpedig vadászni fog...egy év után irány Afrika.
Már könyvet ír.
Erről ennyit..

 Az Örökbecsű Széchenyi Zsigmond meg lelkiismereti kérdést csinált az afrikai élmények megírásából....
Pedig Ő nemcsak vadászni, de még írni is elsőrangúan tudott! Igen
 Az írással kapcsolatban:
Csabának tökéletesen igaza van!
Időnként elfogja az embert egy olyan késztetés, amikor írni kell....
Nekem is van szerte-széjjel egy vaskos dossziényi írásom, ami csak úgy magamnak, kedvtelésből-késztetésből született.
Mára úgy vagyok az írással, mint a vadászattal. Nem a megmérettetés és az eredmény érdekel, hanem azok az apró élmények, hangulatok, amit adhatok és kaphatok....
Hiába...öregszem.... Röhög OOO
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #211 Dátum: 2013. április 27. - 20:34:35 »

Tényleg hagyjátok ezt. Gálos fórumtársnak vélhetően a tanári véna pumpálja csak ezt az elvárást a mai magyar vadásztársadalom megirodalmasiasodása (Lacus! Milyen szép magyar kifejezés,igaz??? Kacsint ) iránt...Én inkább S.Peti véleményét osztom -e téren,azzal a kitétellel,hogy amint már azt valahová korábban is leírtam,nem csak újvadászok,de sajna tapasztalt öregek is követnek el szörnyűségesen rossz stílusú vadászirományokat. Csaba hozzászólásával még egy kicsit kötekedve:hiába az élmény ha nincs adottság élvezhetően átadni másnak:magyarul,ha én festem meg a cédrust,az egy rajz egy fáról,ha meg egy bizonyos Csontváry... Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #212 Dátum: 2013. április 27. - 21:04:03 »


Hazelwood  Emelem ! Azt mondod kenegetem a bélsárt ? + magyaros ? Akkor a nick neved miért nem magyar ?   Fejvakarás
Akartam még írni mást is de meggondoltam magam .,  Emelem

Nem mondom és nem személyeskedem, az eszmecserét minősítettem. Maximum önkritika van bennem, mint bántó szándék, ha személyesen sértőnek érezted, megkövetlek, hisz semmi okom sincs bántani.
A nevem 2006-tól datálódik, amikor a Nimródos fórumozás után alakult egy új vadászfórum. Épp egy cikket olvastam az Exxon Valdez olajszállító hajó katasztrófájáról, aminek a részeg kapitánya volt Joseph Hazelwood. Akkor hívtak fel, hogy regisztráljak az új fórumra és jobb ötlet hiányában vettem fel a részeg kapitány nevét, és már nem változtattam...
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #213 Dátum: 2013. április 27. - 21:52:10 »

Nem mondom és nem személyeskedem, az eszmecserét minősítettem. Maximum önkritika van bennem, mint bántó szándék, ha személyesen sértőnek érezted, megkövetlek, hisz semmi okom sincs bántani.
A nevem 2006-tól datálódik, amikor a Nimródos fórumozás után alakult egy új vadászfórum. Épp egy cikket olvastam az Exxon Valdez olajszállító hajó katasztrófájáról, aminek a részeg kapitánya volt Joseph Hazelwood. Akkor hívtak fel, hogy regisztráljak az új fórumra és jobb ötlet hiányában vettem fel a részeg kapitány nevét, és már nem változtattam...

Ezzel a lendülettel lehettél volna Piszkos Fred, vagy Piszok Alfréd is (nem gívándd dör ? lendő), ha már részeg kapitányokat kerestél... Röhög

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #214 Dátum: 2013. április 27. - 21:52:36 »

Azért csak érdemes volt elsírni a bánatomat  Vigyorog
Kicsit legalább felkerült az irodalom témakör a pörgős fórumok közé és nem csak arról volt szó, hogy a Delta Xzhdrc a jobb céltávcső, vagy a minekhíjákakármi?  Ördög
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #215 Dátum: 2013. április 27. - 21:58:11 »

Jajj, de jól leírtad!  S.Peti
Én is pont így vagyok... Nem arra szavaztam, amelyik szerintem a "legjobb", hanem arra, aminek a hangulata a legjobban megérintett!
 Wave

Az, hogy kinek , mi a legjobb, sokféleképpen lehet megfogalmazni. Egyén függő. Lehet azt mondani, hogy legjobban megérintett, de más aspekutsból az személy szerint, nekem a legjobb lehet. Tök mindegy, hogy én saját magamnak minek nevezem. Egy dologról beszélünk.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #216 Dátum: 2013. április 27. - 22:01:44 »

Ezzel a lendülettel lehettél volna Piszkos Fred, vagy Piszok Alfréd is (nem gívándd dör ? lendő), ha már részeg kapitányokat kerestél... Röhög

 Effendi Emelem

Én 20 perce beszéltem éppen egy félrészeg kapitánnyal. 2 Szicsek birs között....

Speciel a Mozart ittasszállító kapitányáról van szó, a Duna mellett lakóknak talán mond a hajó neve valamit.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #217 Dátum: 2013. április 27. - 22:10:51 »

Én 20 perce beszéltem éppen egy félrészeg kapitánnyal. 2 Szicsek birs között....

Speciel a Mozart ittasszállító kapitányáról van szó, a Duna mellett lakóknak talán mond a hajó neve valamit.

Az olyan hajó mint a Hepaj?  Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Hazelwood
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233



« Új üzenet #218 Dátum: 2013. április 27. - 22:16:01 »

Szerintem hagyjuk a neveket! Kérdezzétek Boart a névválasztásról! Vigyorog
Nomen est omen...  Röhög
Naplózva

A városi élet egy aberráció!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #219 Dátum: 2013. április 27. - 22:27:37 »

Moderálási alapelvek:

 (3.) Mások nicknevét, továbbá személyes adatait, valamint azok estleges titkosságát mindenki köteles tiszteletben tartani. Nickről nem nyitunk topicot, IRL adatok közlése másokról az érintett beleegyezése nélkül tilos.

Tehát ennyit mindenki Nick nevéről!!


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #220 Dátum: 2013. április 28. - 11:23:59 »

Röviden, tömören és a tőlem megszokott szépirodalmi stílusban annyit tennék hozzá az elmúlt időszak "terméséhez", hogy akinek egy-két nappal a szavazás lejárta előtt jut eszébe, hogy nem tetszenek a szabályok, az bekaphatja... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #221 Dátum: 2013. április 28. - 11:25:22 »

Aki pedig mások nickjén "lovagol", az ne csodálkozzon, ha bejelentkezés után valami egész furcsa látvány fogadja a nickje helyén... Röhög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #222 Dátum: 2013. április 28. - 12:11:57 »

Aki pedig mások nickjén "lovagol", Röhög

Bagoly mondja verébnek!  Röhög
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #223 Dátum: 2013. április 28. - 12:16:00 »

és a tőlem megszokott szépirodalmi stílusban....

.....amire külön is lehet szavazni.... Nyihi

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #224 Dátum: 2013. április 28. - 13:18:43 »

Bagoly mondja verébnek!  Röhög

Én soha nem csesztettelek mert annak a nagyseggű énekes tyúknak a nevét vetted fel  Ördög, egyszerűen csak kerestem neked valami kifejezőbb nicket. Ördög
Juteszembe, "Gumicsizma" még nem is voltál. Fejvakarás
Bár az nem jó. Az erdészek még azt hinnék, csúfolódom... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: