Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászfórumos Vándor Irodalmi Pályázat  (Megtekintve 58650 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Dátum: 2009. Július 03. - 11:27:24 »

Tisztelt Fórumozók!

Arra gondoltam, mi lenne, ha csinálnánk egy irodalmi pályázatot -itt, a fórumon belül. Hogy ne csak a szakmai dolgokban és a kötetlen beszélgetésben erőltessük meg magunk, hanem teremtsünk valami közös, szépirodalmi értéket/értékeket is. A legtöbb moderátor és az adminok belegyezésével a következőre jutottam:

Vándor vadászIrodalmi pályázatot hirdetek, aminek a keretében várjuk minden(!) érdeklődő fórumtársunk vadászathoz, természethez, természetvédelemhez esetleg horgászathoz fűződő irodalmi művét, mely bármilyen műfajban íródhat és a terjedelemre vonatkozóan sincs megkötésünk.
A pályázatot -előreláthatólag- félévente vagy évente hirdetjük meg (ez még függ a moderátoroktól, és az adminoktól, amikor eldöntik ide helyettesítsék be Bion)- és a vándordíjat az előző nyertes köteles tovább küldeni az újabb kiírás nyertesének.
A nyertes(ek) eldöntése oly módon történik, hogy a művek címeire lehet majd szavazni(egy fórumozó csak egyszer szavazhat) a leadási határidő után. Az 5 legtöbb szavazatot elérő műből az elsőt (esetleg az első hármat-felajánlásoktól függően) a moderátorokból és a két adminból álló bírálóbizottság fogja kiválasztani a mű irodalmi és tartalmi értékei alapján.
Az irodalmi pályázat első helyezettje kap egy oklevelet és egy régi írói díjat (melyet egy esetleges újabb kiírás után tovább kell küldenie a következő első helyezettnek).
A helyezett(ek) további nyereményei mindig az adott kiírásra, a fórumtársak által felajánlott ajándékokból, vadászati lehetőségekből, egyéb nyereményekből állnak majd.

A vándordíj, mely újra az arra érdemes írót illeti majd:

Nevezni úgy lehet, hogy a nevező felhelyezi az írását az erre a célra megnyitott rovatba, a moderátorok vagy az adminok pedig felveszik a művét-cím alapján- a szavazati listára. Szavazni a beérkezések lezárása után lehet elkezdeni.

A műveket beküldők automatikusan elfogadják a kiírási feltételeket.
Az irodalmi pályázat finomítására,az esetleges félreértések elkerülése végett, és egy valamilyen később felmerülő probléma kiküszöbölése céljából a változtatás jogát fenntartom. Bion

Az első kihirdetésre a leadási határidő augusztus 20-a.
Eredményhirdetés szept. 20-a este 10 óra után.

Ezennel élek is az első felajánlás lehetőségével:
-Először is útjára indítom azt a régi írói díjat, amely az épp élő kiírás első helyezettjét illeti meg.
-Továbbá az első helyezettnek felajánlok egy hajnali(vagy esti) libázási lehetőséget -ennek esetleges meghiúsulásakor egy gida kilövési lehetőséget-, amelyet előzetes egyeztetés útján szervezünk meg.

Ha valaki fel szeretne ajánlani valamit, akkor kérem másolja át a szöveget és írja  a felajánlását az enyém alá (mint a fórumtalálkozónál).

« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 03. - 12:18:25 írta Voldemort » Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1 Dátum: 2009. Július 03. - 11:46:24 »

Tiszteletreméltó és érdekes a rovat, egy kifogásom van:
a topic neve.
Nem értek egyet a gratula szóval, mert -véleményem szerint- még az általam oly szeretett önirónián is túlmutat.
Szubjektív vagyok, de szerintem ez degradálja azt a célt, amit egyébként pártolok.
Számomra visszahúzó, olyannyira, hogy kizárólag ez akadályoz meg a versenyben való részvételemben.

És még egy hozzáfűzés:
Ha már egymásközt vagyunk, a pályázók figyelmen kívül hagyhatnák a hollywoodi receptet, mely szerint a könnyzacskók kiürítése a cél.
Talán próbáljunk-próbáljatok meg ne  kizárólag szomorú, megható alkotásokkal nevezni.
Gondolom, más sem szeret mindíg nekrológokat olvasni.
Kérem megvitatni a fentieket.

Köszönöm. :turbanos
« Utoljára szerkesztve: 2009. Július 03. - 12:19:13 írta Voldemort » Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #2 Dátum: 2009. Július 03. - 13:58:10 »

Sziasztok

Az ötlet nagy jó Taps Taps Taps Taps
A díj a fotón nagyon szép  Taps Taps Taps Taps
Az elbírálás módja nagyon korrekt  Taps Taps Taps Taps
Sába te nagyon moderálva vagy Bion Bion Bion  Taps Taps Taps Taps Taps ( majd a pályázók eldöntik mit tesznek fel, és ha Hálliwúdi recept be fog jönni a szavazásokon  akkor majd térdig járunk a papirzsepiben de 10-ből 9 pályázat olyan lesz  Rííí Rííí Rííí) ( mellesleg én sem szeretem )

Szvsz Különdíjat ( úgymint vadászat stb) szerintem nem kell külön felajánlani elegendő vándor díj és hozzá egy oklevél. ( saját vélemény)

Mivel bármilyen műfajban és terjedelemben íródhat már be is nyújtom az első pályamunkát Mail Bangdesk  Fa testápoló : Nyelv Hív Bemutat Taps Comput Simi Kutyás Wildboar Ijasz Fejvakarás Türelmetlenül Tacsi Csiga vita ÖrömNeked Kiss Fotoz Koccint Piál Angyal Wave




Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #3 Dátum: 2009. Július 03. - 14:16:00 »


Szvsz Különdíjat ( úgymint vadászat stb) szerintem nem kell külön felajánlani elegendő vándor díj és hozzá egy oklevél. ( saját vélemény)

A felajánlást azért tettem bele, hogy ha valaki élne ezzel a lehetőséggel, akkor tegye meg. Ezzel csak növelheti az érdeklődést. Természetesen ha nem érkezik felajánlás, akkor is marad az oklevél, a vándortrófea és a kb. 861 fórumozó elismerése Bion Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #4 Dátum: 2009. Július 03. - 15:45:53 »

Sziasztok!
Nagyon jó, hogy az ötlet átment megvalósításba.  Taps
Augusztus 20-ig pedig van még idő...  Ördög
Ez a toll nagyon szép...
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #5 Dátum: 2009. Július 03. - 15:52:07 »

Sziasztok!
Nagyon jó, hogy az ötlet átment megvalósításba.  Taps
Augusztus 20-ig pedig van még idő...  Ördög
Ez a toll nagyon szép...

Nem tudom milyen régi, de szerintem bőven a békeidőkből való 1900-1950 közöttire saccolták). Az sem tudom, hogy milyen díj volt ez a bronz lúdtollat formázó tustoll, de egy ilyen díjhoz méltatlan, hogy csak úgy heverjen egy poros padláson, vagy fiókban-innét az ötlet, hogy az arra érdemeseket boldogítsa újra egy kis időre Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sziju
Vendég
« Új üzenet #6 Dátum: 2009. Július 03. - 18:22:06 »

Már csak azért is jó az ötlet, mert a honlapra kerülhetnének fel új történetek.  Taps
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #7 Dátum: 2009. Július 03. - 21:12:02 »

Girgesz! Az ötleted remek és gratulálok hozzá! Okos Ezzel elnyerted nálam örökre a Vadászfórumos vándor ötletelő pályázat nagydíját, amely agy hosszúnyakú üvegben zárt, ötletserkentő kisüsti almapálinka. Wave
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Steve
Vendég
« Új üzenet #8 Dátum: 2009. Július 04. - 07:51:42 »

Na, most kit, mit sértettem meg?!?! Vállat von Meglepődött


Rövid, tömör választ várok.
Naplózva
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #9 Dátum: 2009. Július 04. - 07:55:43 »

Na, most kit, mit sértettem meg?!?! Vállat von Meglepődött


Rövid, tömör választ várok.
Engem biztos nem!!!
Naplózva
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #10 Dátum: 2009. Július 04. - 07:56:27 »

Hol az a rovat? Korábbi írásokkal lehet versenyezni?
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #11 Dátum: 2009. Július 04. - 09:38:44 »

Na, most kit, mit sértettem meg?!?! Vállat von Meglepődött


Rövid, tömör választ várok.
Engem! Mé? Csak!
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #12 Dátum: 2009. Július 04. - 15:46:29 »

Na, most kit, mit sértettem meg?!?! Vállat von Meglepődött


Rövid, tömör választ várok.


Engem!
Vezekelj!!

 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Steve
Vendég
« Új üzenet #13 Dátum: 2009. Július 04. - 18:42:41 »

Aki törölt az miért nem nyilatkozik? Vállat von Fejvakarás
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #14 Dátum: 2009. Július 05. - 09:25:13 »

Aki törölt az miért nem nyilatkozik? Vállat von Fejvakarás

?? Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: