Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásznapok, Vadászati rendezvények  (Megtekintve 82936 alkalommal)
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #285 Dátum: 2015. Június 08. - 13:40:48 »

Leküzdöttem. Ízre jó volt, egy kicsit sülhetett volna még. Igen
Üdv Boar
Mitől nem esik szét a hal? Gondolom számít a minősége is. Kétszer már csináltam, egyszer tökéletes lett, a második meg forgatáskor szét akart esni. Az elején hirtelen kéne sütni, hogy összerántsa, vagy tudsz valami trükköt?
Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #286 Dátum: 2015. Június 08. - 13:41:16 »

Leküzdöttem. Ízre jó volt, egy kicsit sülhetett volna még. Igen
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #287 Dátum: 2015. Június 08. - 16:19:21 »

Üdv Boar
Mitől nem esik szét a hal? Gondolom számít a minősége is. Kétszer már csináltam, egyszer tökéletes lett, a második meg forgatáskor szét akart esni. Az elején hirtelen kéne sütni, hogy összerántsa, vagy tudsz valami trükköt?
Köszönöm
Csínján kell vele bánni. Ennek a módszernek az az előnye, hogy a halhoz hozzá sem érsz. Eredetileg nem irdalják, én gondoltam a kevésbé gyakorlott halevőkre és beírdaltam, a "gerinces" oldalt bőr felől, a másikat hús felől. A "másik" oldal szét is nyílt egy kicsit a tűzés ellenére is de nem potyogott a tűzbe egy darab sem. Az viszont biztos, ha fordításnál úgy kellett volna leütnöm a karót, szanaszét hullott volna a hal.
Trükköt nem tudok, most csináltam másodszor életemben(először egy héttel ezelőtt)...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #288 Dátum: 2015. Június 08. - 22:38:02 »

Csínján kell vele bánni. Ennek a módszernek az az előnye, hogy a halhoz hozzá sem érsz. Eredetileg nem irdalják, én gondoltam a kevésbé gyakorlott halevőkre és beírdaltam, a "gerinces" oldalt bőr felől, a másikat hús felől. A "másik" oldal szét is nyílt egy kicsit a tűzés ellenére is de nem potyogott a tűzbe egy darab sem. Az viszont biztos, ha fordításnál úgy kellett volna leütnöm a karót, szanaszét hullott volna a hal.
Trükköt nem tudok, most csináltam másodszor életemben(először egy héttel ezelőtt)...
Köszönöm a választ. Én is irdaltam, ezután azt hiszem nem fogom. Csak a bőre alá egy kis szalonna, fokhagyma.
Meg csinálok egy dupla rácsot, és közé csíptetem. Talán nem ragad rá. Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #289 Dátum: 2015. Június 09. - 00:28:40 »


Trükköt nem tudok, most csináltam másodszor életemben(először egy héttel ezelőtt)...


Nagy vagy az izek megadaszaban Effendi ....ennel nagyobb marcsak a szerenyseged  Emelem Wave
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #290 Dátum: 2015. Június 09. - 00:56:02 »

Köszönöm a választ. Én is irdaltam, ezután azt hiszem nem fogom. Csak a bőre alá egy kis szalonna, fokhagyma.
Meg csinálok egy dupla rácsot, és közé csíptetem. Talán nem ragad rá. Emelem
"Amúgy" a halat mindig rácsba csíptetve grillezem, lehet forgatni, nem ragad le, nem esik szét. Vagy megsütöm nyárson... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #291 Dátum: 2015. Június 09. - 01:11:14 »

Köszönöm a választ. Én is irdaltam, ezután azt hiszem nem fogom. Csak a bőre alá egy kis szalonna, fokhagyma.
Meg csinálok egy dupla rácsot, és közé csíptetem. Talán nem ragad rá. Emelem

Erre gongoltal dobbasszus?



Mint a kovetkezo kepen lathati is a lazacot vagom ilyen "butus" darabokra, jo meleg racs es gyorsan kiszaritom mindket oldalt (nem ragad le, es nem kell a bupla racs) Igen
Mondjuk a lazac igenyli a pacolast (mondjuk a reggeli fogast mar estebedre el tudod kesziteni) a pac lenyege a jo sok barnacukor  Grill
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #292 Dátum: 2015. Június 09. - 01:14:06 »




Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #293 Dátum: 2015. Június 09. - 08:51:33 »




Ez valami lazac ?   Nyálcsorog  Vagy csak sárgaságot kapott , esetleg kurkumával kezelt hal szeletei ?    Mosolyog
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #294 Dátum: 2015. Június 09. - 17:06:19 »

Ez valami lazac ?   Nyálcsorog  Vagy csak sárgaságot kapott , esetleg kurkumával kezelt hal szeletei ?    Mosolyog
 

Igen, ez a sockeye salmon, magyarul voros lazacnak nevezik.  Wave
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #295 Dátum: 2015. Június 10. - 11:08:38 »

 

Igen, ez a sockeye salmon, magyarul voros lazacnak nevezik.  Wave

Schneider úr: Mi az a vörös? Cékla?
Hyppolit: Lazac.
Schneider úr: Na jó, jó, de az a vörös...
Hyppolit: Az lazac.
Schneider úr: Érdekes, egy hónappal ezelőtt ez nálunk még cékla volt.
(Hyppolit a lakáj)
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #296 Dátum: 2015. Június 11. - 17:56:35 »

Schneider úr: Mi az a vörös? Cékla?
Hyppolit: Lazac.
Schneider úr: Na jó, jó, de az a vörös...
Hyppolit: Az lazac.
Schneider úr: Érdekes, egy hónappal ezelőtt ez nálunk még cékla volt.
(Hyppolit a lakáj)
Röhög
A régi filmek közül az egyik kedvencem! Már sokszor megnéztem, de számomra megunhatatlan!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #297 Dátum: 2015. Június 12. - 14:36:09 »


Erre gongoltal dobbasszus?



Mint a kovetkezo kepen lathati is a lazacot vagom ilyen "butus" darabokra, jo meleg racs es gyorsan kiszaritom mindket oldalt (nem ragad le, es nem kell a bupla racs) Igen
Mondjuk a lazac igenyli a pacolast (mondjuk a reggeli fogast mar estebedre el tudod kesziteni) a pac lenyege a jo sok barnacukor  Grill
Így van, de valami emberesebb méretben gondolkodom
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #298 Dátum: 2018. Március 05. - 14:19:53 »

Hallo,
Valaki lesz kint IWA-n?
Nem iván Kacsint
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: