Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásznapok, Vadászati rendezvények  (Megtekintve 83477 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #180 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 16:37:44 »



Ma voltam kint a VADHOF-on.
Van kint vagy húsz kiállító, és annyi látogató, hogy két focicsapatot talán ki lehetett volna állítani belőlük. :Mosolyog Fejvakarás


Állítólag a tisztelt? Kamara nem támogatta a rendezvényt, és nagyon sok kiállító az utolsó pillanatban visszalépett!
(Biztosan a májam okozza, de nem tudok másra gondolni, minthogy ez a kiállítás "zavarja" valakiknek a gazdasági érdekeit, ezért nem támogatja . :Mosolyog)
Úgy gondolom, a kamarának kutya kötelessége lenne minden olyan kiállítást, rendezvényt támogatni amelyik a vadászok érdekeit segíti, és a nem vadász közönséget közelebb hozza a vadászathoz!  Legalább is én ezért fizetem az évi kamarai díjat! Kíváncsi lennék az okára, hogy miért bojkottálták! Undorító egy banda!!!

Szerintem kár az 1000 Forintos belépőért!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #181 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 16:40:26 »

Ma voltam kint a VADHOF-on.
Van kint vagy húsz kiállító, és annyi látogató, hogy két focicsapatot talán ki lehetett volna állítani belőlük. :Mosolyog Fejvakarás
Állítólag a tisztelt? Kamara nem támogatta a rendezvényt, és nagyon sok kiállító az utolsó pillanatban visszalépett!
(Biztosan a májam okozza, de nem tudok másra gondolni, minthogy ez a kiállítás "zavarja" valakiknek a gazdasági érdekeit, ezért nem támogatja . :Mosolyog)

Szerintem kár az 1000 Forintos belépőért!
Attila! Igen Számból vetted ki a szót. Ördög Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #182 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 16:50:58 »

Ma voltam kint a VADHOF-on.
Van kint vagy húsz kiállító, és annyi látogató, hogy két focicsapatot talán ki lehetett volna állítani belőlük. :Mosolyog Fejvakarás
Állítólag a tisztelt? Kamara nem támogatta a rendezvényt, és nagyon sok kiállító az utolsó pillanatban visszalépett!
(Biztosan a májam okozza, de nem tudok másra gondolni, minthogy ez a kiállítás "zavarja" valakiknek a gazdasági érdekeit, ezért nem támogatja . :Mosolyog)

Szerintem kár az 1000 Forintos belépőért!

Attila!
Akkor, csak halkan kérdezném..     Voltak kinn, prémium fegyverek?..  Sam6 ..  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #183 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 16:51:51 »


Ma voltam kint a VADHOF-on.
Van kint vagy húsz kiállító, és annyi látogató, hogy két focicsapatot talán ki lehetett volna állítani belőlük. :Mosolyog Fejvakarás
Csodálkoztam is,mert amit pár napja írtál róla,az alapján érdekes volt,hogy sehol sem reklámozták... Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
7,62
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #184 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 18:49:39 »

Attila!
Akkor, csak halkan kérdezném..     Voltak kinn, prémium fegyverek?..  Sam6 ..  Emelem
A Pro Shooting cégnek voltak prémium fegyverei kint.
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Varga Károly
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #185 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 21:21:24 »

Attila!
Akkor, csak halkan kérdezném..     Voltak kinn, prémium fegyverek?..  Sam6 ..  Emelem


Cheyenne, tessék, küldök egyet  Kacsint

http://www.kapszli.hu/hu/shop/1037
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #186 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 08:40:14 »

A Pro Shooting cégnek voltak prémium fegyverei kint.

Üdv 7,62!

Köszönöm! ..de,nem erre a cégre lettem volna kíváncsi-fáncsi..  Emelem


Cheyenne, tessék, küldök egyet  Kacsint

http://www.kapszli.hu/hu/shop/1037

Fox!

Köszönöm, Neked is..  Fejvakarás ..  Vállat von ..
..Ez számodra, egy prémiumfegyver??!..  Tasli .. 
Mert, nekem.., csak egy, inggyárosból lett.., paradicsomkaró-faragó mester, alkotása..   Ördög ..
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #187 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 12:10:37 »


Ma voltam kint a VADHOF-on.
Van kint vagy húsz kiállító, és annyi látogató, hogy két focicsapatot talán ki lehetett volna állítani belőlük. :Mosolyog Fejvakarás


Állítólag a tisztelt? Kamara nem támogatta a rendezvényt, és nagyon sok kiállító az utolsó pillanatban visszalépett!
(Biztosan a májam okozza, de nem tudok másra gondolni, minthogy ez a kiállítás "zavarja" valakiknek a gazdasági érdekeit, ezért nem támogatja . :Mosolyog)
Úgy gondolom, a kamarának kutya kötelessége lenne minden olyan kiállítást, rendezvényt támogatni amelyik a vadászok érdekeit segíti, és a nem vadász közönséget közelebb hozza a vadászathoz!  Legalább is én ezért fizetem az évi kamarai díjat! Kíváncsi lennék az okára, hogy miért bojkottálták! Undorító egy banda!!!

Szerintem kár az 1000 Forintos belépőért!

 Emelem

Én pénteken voltam kint. Tényleg csak lézengtek a kiállítók és a látogatók is a csarnokban.  Rííí
A belépő arcpirítóan magas, ahhoz képest, hogy az ember lehetséges vásárlóként megy oda, és semmi "hozzáadott értéket" nem kap cserébe. Szerintem ingyenesnek kellet volna lennie, esetleg egy jelképes (200Ft-os) belépőt tartanék elfogadhatónak.
Viszont voltak pozítívumok is:
Nem volt tömegnyomor. Nyihi
Jó a helyszín és az időpont (Szerintem jobb a FeHoVa-nál.)  Igen
Szerintem ez egy jó kezdeményezés, fejlődőképes lehet a dolog.  Igen
Több emberrel is beszéltem, aki most még csak látogatóként jött ki, de jövőre (ha lesz), kiállítóként is részt kíván venni. Néhány év múlva kinőheti magát.
Én kimondottan jól éreztem magam. Több régen látott ismerőssel tudtam beszélgetni, kényelmesen, tülekedés nélkül végignéztem a standokat, és kellemes illatok csábítottak a büfé felől ahol volt hely leülni.
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #188 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 20:52:24 »

Sziasztok! Emelem
 Megosztanék veletek pár képet a tegnapi Soponyán zajlott Országos Vadgasztronómiai Fesztivál és Fejér Megyei Vadásznapról...







Ravatala felé az Erdők Koronás Királya...



Ravatalon az Erdők Koronás Királya...



Készültek a finomságok... Foez





Ebből...

Ez lett...(finom volt... Vigyorog Kajat )
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Plank Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1345



« Új üzenet #189 Dátum: 2013. Szeptember 08. - 21:07:00 »














 Sajnos nem tudtunk maradni végig... Szomorú
 Bocsánat ha egy kicsit sokra sikeredett... Emelem
Naplózva

"Az legyen a vadász nemes törekvése,hogy a vadat óvja,kímélje és védje,vadásszon ahogy a törvény és szokás kívánja,s teremtményeiben a teremtőt áldja"
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #190 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 08:21:03 »

Az a lovaskocsi a a világ legjobb terepjárója!-igaz,csak 2 LE-s,de azzal a Niva gumikkal... Röhög Taps
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #191 Dátum: 2013. Szeptember 09. - 22:30:52 »

Az a lovaskocsi a a világ legjobb terepjárója!

Egy másodperc alatt gyorsul végsebességre...
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #192 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 08:59:30 »

Egy másodperc alatt gyorsul végsebességre...

És hőre lassul.  Vigyorog
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #193 Dátum: 2013. Szeptember 10. - 14:02:42 »

Extra a bőrkormány,a "tűled" és a "hozzád"... Kacsint(ezt most biztos sokan nem értik)
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #194 Dátum: 2013. Szeptember 28. - 20:39:26 »

http://huntingpress.eu/magazin/vi_gerje_menti_vadasznapok

Én ott leszek! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: