Oldalak: 1 ... 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 [498] 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 642874 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #7455 Dátum: 2017. Augusztus 03. - 09:49:36 »

Ja, vagy így: Állj meg a kocsival a tó közepén és fogj egy talicskányi süllőt  Nyihi

Az a süllő fasírthoz kell.  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #7456 Dátum: 2017. Augusztus 03. - 10:24:22 »

Ja, vagy így: Állj meg a kocsival a tó közepén és fogj egy talicskányi süllőt  Nyihi

Ez szintén felháborító... ne is beszéljünk róla!   Türelmetlenül 
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7457 Dátum: 2017. Augusztus 03. - 15:49:38 »


Hamburger húsra írnál egy bevált tuti receptet?

Köszi!

 Emelem

Szia Andras

A "recept" ott van a hamburgeres kepeknel. Nem is kell javorhus hozza, habar abbol is kituno. Jo minosegu orolt marha husbol csinaljuk mi mindig.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #7458 Dátum: 2017. Augusztus 04. - 10:57:14 »

Szia Andras

A "recept" ott van a hamburgeres kepeknel. Nem is kell javorhus hozza, habar abbol is kituno. Jo minosegu orolt marha husbol csinaljuk mi mindig.

Köszi, kipróbálom!  Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7459 Dátum: 2017. Augusztus 04. - 16:29:38 »

Steak- et sutottem a tegnap delutan. Mi nagyon steak- esek vagyunk amugy igy gyakran csinalom. Rib steak a neve, es egy kituno puha omlos steak. Ezekes inches vastagok. En "Montreal steak spice " al fuszerezem ( fuszerek kevereke) de maga csak so, bors, fokhagyma porral behintve is nagyon finom, neha csinalom ugy is, mikor hogy. Behevitem nagyon forrora a BBQ-t ami 375 C rarakom a szeleteket, lecsukom,  es rogton lecsavarom a ho szabalyozo gombot. A steak 220 C sult 5 - 5 percig mindket oldalan. " "Medium rare" = felkozepesre megsutve.





....miutan leveszem a grillrol pihentetem oket fedo alatt 5-6 percig ( leveves utan meg sul magaba  nehany percig)
 




.....es a "medium rare'


Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #7460 Dátum: 2017. Augusztus 04. - 17:03:24 »

Steak- et sutottem a tegnap delutan. Mi nagyon steak- esek vagyunk amugy igy gyakran csinalom. Rib steak a neve, es egy kituno puha omlos steak. Ezekes inches vastagok. En "Montreal steak spice " al fuszerezem ( fuszerek kevereke) de maga csak so, bors, fokhagyma porral behintve is nagyon finom, neha csinalom ugy is, mikor hogy. Behevitem nagyon forrora a BBQ-t ami 375 C rarakom a szeleteket, lecsukom,  es rogton lecsavarom a ho szabalyozo gombot. A steak 220 C sult 5 - 5 percig mindket oldalan. " "Medium rare" = felkozepesre megsutve.





....miutan leveszem a grillrol pihentetem oket fedo alatt 5-6 percig ( leveves utan meg sul magaba  nehany percig)
 




.....es a "medium rare'



Hát nálunk most nem kell ennyit vacakolni!
Csak kirakom a húst a napra és mire megterítek már kész is !
 Ördög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #7461 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 07:11:24 »

Ribeye? Jól néz ki. Nálunk csont nélkül mérik. Én jobban szeretem, mint a bélszínt, ráadásul árban is harmada.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7462 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 08:46:52 »

Ribeye? Jól néz ki. Nálunk csont nélkül mérik. Én jobban szeretem, mint a bélszínt, ráadásul árban is harmada.

Ez pont rib rib steak volt. Ha a csont nincs rajta hagyva akkor ribeye a neve ha meg rajta hagyjak akkor meg rib steak. Ugyanaz a hus. Nagyon de nagyon nepszeru steak es nekem is az elso szamu kedvencem a ribeye- ribsteak. Szoktunk venni gyakran meg strip loint (ez a New York strip)  es Porterhouse- t. A Porterhouse egy T-bone a belszinnel rajta es akkor Porterhouse a neve, ha meg nincs rajta a belszin akkor meg egyszeruen csak T bone.  Egy nagy Porterhouse is kituno steak, de ha valasztok es arba egyformak  mindig inkabb a rib steaket vagy ribeye-t valasztom. A belszin finom, itt nalunk csak kicsivel dragabb mint a ribeye, de nagyon oda kell figyelni suteskor, tul kenyes hus, szerintem is a ribeye ugyanolyan finom es konnyu is dolgozni vele. Nezem, hogy ezek kozul mikor melyik van jobb aron es azt veszem. Egy idobe, meg a tavaly mint Porterhouse -t vettunk az iden meg inkabb rib es a ribeye van jobb aron. Mind finomak.  Szerintem nehez toppolni egy gyonyoru nagy ribeye steaket.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #7463 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 11:55:52 »

Ez pont rib rib steak volt. Ha a csont nincs rajta hagyva akkor ribeye a neve ha meg rajta hagyjak akkor meg rib steak. Ugyanaz a hus. Nagyon de nagyon nepszeru steak es nekem is az elso szamu kedvencem a ribeye- ribsteak. Szoktunk venni gyakran meg strip loint (ez a New York strip)  es Porterhouse- t. A Porterhouse egy T-bone a belszinnel rajta es akkor Porterhouse a neve, ha meg nincs rajta a belszin akkor meg egyszeruen csak T bone.  Egy nagy Porterhouse is kituno steak, de ha valasztok es arba egyformak  mindig inkabb a rib steaket vagy ribeye-t valasztom. A belszin finom, itt nalunk csak kicsivel dragabb mint a ribeye, de nagyon oda kell figyelni suteskor, tul kenyes hus, szerintem is a ribeye ugyanolyan finom es konnyu is dolgozni vele. Nezem, hogy ezek kozul mikor melyik van jobb aron es azt veszem. Egy idobe, meg a tavaly mint Porterhouse -t vettunk az iden meg inkabb rib es a ribeye van jobb aron. Mind finomak.  Szerintem nehez toppolni egy gyonyoru nagy ribeye steaket.

Tbone-t még nem lâttam boltban, csak fagyasztottat. Azt meg vegye meg az heroin áron, akinek Imre az anyja. Más a kultúrája felénk a marha bontásànak, nem steakorientált. Ellenben kiváló minőségű húst is ki lehet fogni. Brutál márvànyos, sárga zsíros rostélyost sosem hagyok ott - ez mind magyar, nem holland, meg brazil. Múltkor jót röhögtem, a kiskezitcsókolom szorgalomtól vezérelve áttúrta a polcot - Metro - kezébe vett egy ilyen egész rostélyost, majd szomorúan visszatette: nem szép hús.  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #7464 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 14:35:59 »

Ez nem az a tbone amit Bud Spencer törögetett a a két ujja között az Én a vízilovakkal vagyok-ban?  Stoel
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7465 Dátum: 2017. Augusztus 05. - 16:24:20 »

. Más a kultúrája felénk a marha bontásànak, nem steakorientált. Ellenben kiváló minőségű húst is ki lehet fogni. Brutál márvànyos, sárga zsíros rostélyost sosem hagyok ott - ez mind magyar, nem holland, meg brazil.

Hat igen, itt meg epp forditva van, itt a marhakat steaknek nevelik, az itt a minden, rengeteg a helyi marha hus valasztek, na meg kivalo steakhouse-ok (ettermek) is vannak. Pld. a sertes dolgokert, husert, itt nincsenek oda, egy nagyon masodrangu hus.

Voltak itt vendegeim Magyarorszagrol regen, mondtam sutok steak-et vacsorara, ok nem banjak mondjak csak nekik "veres hust" ne adjak sertes hus a grillen inkabb jobb lenne hajtogattak. Pont emlekszem strip loin volt es szepen pinkre sutottem. Ok ezelott steaket meg nem ettek. Amikor megkostoltak es elkezdtek enni azt az elso kijelentesuk az volt, hogy meg ilyen finom hust eletukbe nem ettek. Amig itt voltak tobbszor kellett csinaljak, nagyon belejottek...Emlekszem kimentunk fogtunk harcsat meg pontyot hogy keszitsenek halaszlevet, hat keszitettek is aminek olyan hal ize volt meg szaga hogy itt senkinek nem kellett, csak udvariassagbol megkostoltak......jaj de sokat rohogtem akkor.

.....egy kis steak guide...

http://www.primesteakhouses.com/difference-ribeye-rib-steak.html

http://www.primesteakhouses.com/tbone-porterhouse-steak.html 
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #7466 Dátum: 2017. Augusztus 06. - 12:46:02 »

A belszin finom, itt nalunk csak kicsivel dragabb mint a ribeye, de nagyon oda kell figyelni suteskor, tul kenyes hus, 

Nem kell azt sütni, csak ledarálni.  Kajat
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #7467 Dátum: 2017. Augusztus 06. - 13:28:45 »

Nem kell azt sütni, csak ledarálni.  Kajat
Na daráljon le egy kiló bélszínt, a macskámnak viszem!
Megáll a kés, a hentes néz...
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #7468 Dátum: 2017. Augusztus 06. - 14:21:57 »

Na daráljon le egy kiló bélszínt, a macskámnak viszem!
Megáll a kés, a hentes néz...
 Ördög
Hú de kínos  Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #7469 Dátum: 2017. Augusztus 07. - 11:19:07 »

Utóbbi időben -Boar halas-grilles posztja indította be a lavinát- nagyon bedurvult ez a topic.   Csodalk  Nyálcsorog
Ráadásul jössz mindig ezekkel a csirkékkel, hamburgerekkel... eszméletlen.
Hamburger húsra írnál egy bevált tuti receptet?

Köszi!

 Emelem

Szia!

Ha végignézed a Receptgyűjtemény rovatot, ott van pár... anno tettem fel én is. Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 ... 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 [498] 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: