Oldalak: 1 ... 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 [490] 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 642873 alkalommal)
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #7335 Dátum: 2017. Március 23. - 13:32:32 »


Dödölle : apróra vágott hámozott krumlit megfőzök, én a levét leöntőm, forrón kb 1/3 annyi lisztet teszek hozzá, folyamatosan keverve  tovább főzöm az ekkor már sűrű tésztát, mikor oda kezd kapni- nem boldogulok vele- akkor a tisztességesen megpirított hagymás zsírral kikent tepsibe szaggatom zsíros kiskanállal, a többi hagymás zsírral meglocsolom. Sütőben hőlég keverésesen sütöm, mikor megpirult, fakanállal szaggatom,ha összeragadt, illetve átforgatom. ezt 2x megismétlem. Tejföllel főételnek, vagy köretnek pl pörkölthöz  kitűnő. Lehet serpenyőben is pirítani, de én kb 3-4 kg krumliból szoktam csinálni, úgy szaporátlan.  
Naplózva
Mamut
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155


« Új üzenet #7336 Dátum: 2017. Március 23. - 13:33:40 »

Elkészíteni nem egy nagy kunszt, inkább izommunka.


Ha ezt frissen az asztalra teszed, némi vörösboros szarvaslábszár pörkölttel nyakon öntve, garantáltan megnyalják a vendégek mind a 10 ujjukat.   

Elnézést, látom elkéstem.  Emelem
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #7337 Dátum: 2017. Március 23. - 13:53:19 »

Nem baj, legalább a nagyüzemi módszert is felelevenítettük.

Egyébként a régi magyar paraszti konyha egyik alapeleme. Minden megvolt hozzá egy hagyományos paraszti portán. Krumpli, liszt, hagyma, tejföl.
A másik hasonló eledel a krumpliprósza, az reszelt nyers krumpliból, lisztből, meg aludt tejből (kefír) és kevés sóból készül, hagyma nélkül. A tésztája jóval hígabb, mert a serpenyőben el kell tudni simítani olyan dupla palacsinta vastagságúra. Mindkét oldalát ropogósra kell sütni.
Ez is jó köretnek is - például ördöglángoshoz - de tejfölös-fokhagymás kencével egytálételnek is.

Ördöglángos: sertés szűzérmék, kiklopfolva, mindkét oldalán hirtelen megpirítva, majd fólia alatt sóval, borssal megpárolva.
Kígyóuborka, paradicsom, jégsaláta, ujjhegynyi darabokra felaprítva, jól összekeverve.
2/3 majonéz, 1/3 kefir, meg annyi piros arany bele, amitől babarózsaszín lesz a szósz. (Mondjuk lehet, hogy itt hal meg a mutatvány, mert Kanadában nem biztos, hogy van piros arany. Valamilyen paprikakrém csak van...)
Prósza, rá a hússzelet, mellé a zöldség, nyakon öntve a fenti szósszal - ez az ördöglángos. 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #7338 Dátum: 2017. Március 23. - 14:19:44 »

meg annyi piros arany bele, amitől babarózsaszín lesz a szósz.
Hello Kitty... Vigyorog
(Mondjuk lehet, hogy itt hal meg a mutatvány, mert Kanadában nem biztos, hogy van piros arany.
Van. Nem a sarki közértben de van.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7339 Dátum: 2017. Március 23. - 14:49:37 »

Koszonom nektek. Igen piros arany es hasonlo kremek talalhatoak minden delicatessen uzletbe vagy nemet, magyar, olasz hentesuzletbe, tehat nem gond. Nekunk is van allandoan.
Lajos, ez a "dodolle" mint koret megy a porkolthoz, vagy a nokedlit helyetesiti. Mi legalabbis nokedlivel keszitjuk  es fogyasztjuk a porkoltet.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #7340 Dátum: 2017. Március 23. - 19:15:57 »

Koszonom nektek. Igen piros arany es hasonlo kremek talalhatoak minden delicatessen uzletbe vagy nemet, magyar, olasz hentesuzletbe, tehat nem gond. Nekunk is van allandoan.
Lajos, ez a "dodolle" mint koret megy a porkolthoz, vagy a nokedlit helyetesiti. Mi legalabbis nokedlivel keszitjuk  es fogyasztjuk a porkoltet.


Igen, nokedli helyett, de - ahogy Mamut is írta - ehető magában is, önálló ételként némi tejföllel.
Eredetileg önálló étel volt, csak rájött valaki, hogy nagyon harmonizál a marha és vadpörkölttel.
Mint pl. a túrós csusza a harcsapaprikással.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122


vadaszijasz


« Új üzenet #7341 Dátum: 2017. Március 24. - 00:06:50 »

Igen, nokedli helyett, de - ahogy Mamut is írta - ehető magában is, önálló ételként némi tejföllel.
Eredetileg önálló étel volt, csak rájött valaki, hogy nagyon harmonizál a marha és vadpörkölttel.
Mint pl. a túrós csusza a harcsapaprikással.


Koszonom  Emelem.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #7342 Dátum: 2017. Március 29. - 14:47:50 »

Vákuumozó hozzáértők!

Erről  a ketyeréről mi a véleményetek? Érdemes megvenni, vagy ennyiért van szebb, jobb máshol?

https://p.antavo.com/f/Eor/
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #7343 Dátum: 2017. Március 31. - 20:20:03 »

Vákuumozó hozzáértők!

Erről  a ketyeréről mi a véleményetek? Érdemes megvenni, vagy ennyiért van szebb, jobb máshol?

https://p.antavo.com/f/Eor/
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #7344 Dátum: 2017. Március 31. - 21:11:38 »

Vákuumozó hozzáértők!

Erről  a ketyeréről mi a véleményetek? Érdemes megvenni, vagy ennyiért van szebb, jobb máshol?

https://p.antavo.com/f/Eor/
Szerintem mindenki csak a sajátját ismeri, azért nem tud állást foglalni.
Körülnézel, hogy azonos méretben, azonos szívóteljesítmény mellett mik vannak a piacon aztán ráböksz az egyikre.
A kivehető folyadéktartály az jó dolog bár ha olyan cuccost akarsz vákumozni amiből számottevő folyadék távozik, akkor a forrasztás se lesz az igazi. Ha találsz rá adatot, hogy milyen széles csíkot forraszt egy gép, a szélesebb nyilván jobb, a dupla meg talán mégjobb.
Ha adnak csövet a tartály vákumozáshoz az megint jó mert ha tartozékként kell megvenni akkor alkalmasint elég pofátlan lesz az árképzés.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #7345 Dátum: 2017. Március 31. - 21:44:44 »

Szerintem mindenki csak a sajátját ismeri, azért nem tud állást foglalni.
Körülnézel, hogy azonos méretben, azonos szívóteljesítmény mellett mik vannak a piacon aztán ráböksz az egyikre.
A kivehető folyadéktartály az jó dolog bár ha olyan cuccost akarsz vákumozni amiből számottevő folyadék távozik, akkor a forrasztás se lesz az igazi. Ha találsz rá adatot, hogy milyen széles csíkot forraszt egy gép, a szélesebb nyilván jobb, a dupla meg talán mégjobb.
Ha adnak csövet a tartály vákumozáshoz az megint jó mert ha tartozékként kell megvenni akkor alkalmasint elég pofátlan lesz az árképzés.

Köszönöm!  Igen

Végignéztem már a különböző gyártmányok paramétereit. Az én itthoni felhasználási körülményeimnek, a mennyiségeknek ez a masina megfelel. Ár-érték arányban is jónak tűnik. Valószínűleg megrendelem.
Valamiféle megerősítésre vártam. Gyarló az ember...  Stoel
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #7346 Dátum: 2017. Március 31. - 23:30:04 »

Köszönöm!  Igen

Végignéztem már a különböző gyártmányok paramétereit. Az én itthoni felhasználási körülményeimnek, a mennyiségeknek ez a masina megfelel. Ár-érték arányban is jónak tűnik. Valószínűleg megrendelem.
Valamiféle megerősítésre vártam. Gyarló az ember...  Stoel

Most hogy egy kis fogalmam van hogy mik is az elvarasok.........
 Nekem peldaul nagyon tetszik az a fajta amihez extraban meg adnak egy kis kotlat - lenyegileg  Meglepődött Meglepődött amiben egy kis dolog pacolasat fele idon belul el lehet vegezni !  Emelem
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #7347 Dátum: 2017. április 04. - 20:00:35 »

Erről  a ketyeréről mi a véleményetek? Érdemes megvenni, vagy ennyiért van szebb, jobb máshol?
https://p.antavo.com/f/Eor/

Megérkezett! A kolbász épp jó állagú, megy a fagyasztóba.


A ketyere nagyon jónak tűnik! A hétvégén kipróbáljuk majd vákuumos pácolást is.
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #7348 Dátum: 2017. április 04. - 20:26:21 »

Péter!
Engem az érdekelne,hogy fagyó nélkül, hűvös helyen tárolva meddig áll el?
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #7349 Dátum: 2017. április 04. - 20:34:20 »

Mondjuk, ha feláldoznál egy kis darabot, csak úgy beraknád a szekrénybe a liszt mellé, aztán felbontanánk a Fórumtalálkozón?
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 [490] 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: