Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Első puskám....  (Megtekintve 74864 alkalommal)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #360 Dátum: 2018. Február 24. - 08:28:35 »

Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
A Brno Combo-t is már 3 éve bemutatták de mégse tudtak hozni a Fehovára egyet kiállítani.  Vállat von  Véleményem szerint meg a linken található balos 557-es ritka ronda.  Wave

Nem írtam, hogy szép és azt sem, hogy hoznak a Fehovára. De kapható a pl. Brno combo, ahogy a Brno Express is. Igaz két órás utánjárás után sikerült kideríteni a forgalmazónál, mert állítólag a gyárban összevárják a megrendeléseket és csak azután kezdenek gyártani  Fejvakarás. Arra reagáltam, hogy nincs balos CZ. Eddig valóban nem volt, csak 527-ben, de most már van.
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #361 Dátum: 2018. Február 24. - 09:34:58 »

Úgy legyen és maradjon a hó !  Emelem  Azért megnézném hogy 1014 méternél magasabbra hogy menne fel idehaza valaki autóval .    Röhög
. Sápadtarcú testvérem, aki jóféle seritalról kapta nevét, engedje meg, hogy villámkorrepetáljam számtanból kicsit: tehát, ha a traktorgumis UAZ tengerszintfeletti 10 mèter magasból indul, megtesz ezer mètert (most ne szisszenjünk minden kis szilánkhoz, hogy viszonylag kevés függőleges kilométeres hegyoldal van kishazánkban) szegény Vegezánknak, még mindig le kell küzdenie kemèny nègy mètert, hogy csúcsra jusson..... Vagy el sem indul, ès üzen a faluba egy 17 èves hajadonért...... én így biztosabbnak gondolom a csúcsrajutást. Az ő korában főleg.... Ördög
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #362 Dátum: 2018. Február 24. - 12:18:18 »

Javaslom a cél eléréséhez szükséges vertikális és horizontális komponensek figyelembevételét.
Jelen esetben a traszverzális és longitudinális rezgéseket meglététől tekintsünk el.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #363 Dátum: 2018. Február 24. - 12:46:31 »

A CZ , Tikka , Browning , Remington , Winchester  jobbjai inkább a középkategória . 400.000 Ft -ért már egy jó közepes szettet (puska , szerekék , távcső ) össze lehet hozni főleg ha nem feltétlen ragaszkodsz az újhoz .   Emelem


Itthon balkezesből kombót 400 alatt szerezz kérlek nekem is.  Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #364 Dátum: 2018. Február 24. - 14:24:59 »

Itthon balkezesből kombót 400 alatt szerezz kérlek nekem is.  Wave
Doki, lehet, hogy velem van valami baj, de én ezt a Heymet qúúrva jó vásárnak gondoltam. Ezzel mi volt a baj? Majd tényleg úgy jár az új kolléga, ahogy Monszinyőr Direktorunk megjósolta..... vesz valami faszányos jobbkezest. Egyik vègtelenül sznob kollègám is kikötötte, hogy csakis új puskát akar elsőnek. Az összes hülye puskásember a cègnèl neki túrta az összes hirdetèst, honlapot, mindent...... Én még téged is meginterjúvoltalak, emlékszem. Erre jön, hogy felszállt a füst, megvan a pusi....... hurrá! milyen? Blaser természetesen, de a régebbi forgó tolózáras, egy Zeiss vilpontos brilliáns kukkerrel. "Baszod, a Blaser  sinált ebböl balost is?.....Azt nem, ez jobbos' de mindenki azt mondta, hogy ezt ennyiért meg kell venni..... Majd megszokom......" szokja azóta is..... hogy hajtásban nem talált el vele semmit' az előferdül a legjobb családban is, de lesről sem, szórón. Fejvakarás.   Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #365 Dátum: 2018. Február 24. - 15:38:13 »

Itthon balkezesből kombót 400 alatt szerezz kérlek nekem is.  Wave

Annyiért viheted a Bettinsolit  _ kopaszon . S.Peti   Ragasztok a másik oldalára furnér lemezből pofadékot is ha kell .   Röhög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #366 Dátum: 2018. Február 24. - 16:08:05 »

Itthon balkezesből kombót 400 alatt szerezz kérlek nekem is.  Wave

A kombót én távcső + puska összeállításra gondoltam. Balkezes ismétlő itthon nemigen van ennyiért. Bettinzsoltim nekem is volt, jó készség az, de ugye nem balkezes ismétlő. Az a HEYM tényleg ingyért volt ennyiért.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #367 Dátum: 2018. Február 24. - 16:09:20 »

Doki, lehet, hogy velem van valami baj, de én ezt a Heymet qúúrva jó vásárnak gondoltam. Ezzel mi volt a baj? Majd tényleg úgy jár az új kolléga, ahogy Monszinyőr Direktorunk megjósolta..... vesz valami faszányos jobbkezest. Egyik vègtelenül sznob kollègám is kikötötte, hogy csakis új puskát akar elsőnek. Az összes hülye puskásember a cègnèl neki túrta az összes hirdetèst, honlapot, mindent...... Én még téged is meginterjúvoltalak, emlékszem. Erre jön, hogy felszállt a füst, megvan a pusi....... hurrá! milyen? Blaser természetesen, de a régebbi forgó tolózáras, egy Zeiss vilpontos brilliáns kukkerrel. "Baszod, a Blaser  sinált ebböl balost is?.....Azt nem, ez jobbos' de mindenki azt mondta, hogy ezt ennyiért meg kell venni..... Majd megszokom......" szokja azóta is..... hogy hajtásban nem talált el vele semmit' az előferdül a legjobb családban is, de lesről sem, szórón. Fejvakarás.   Emelem

Semmi, azon túl hogy nem én ütöttem le.  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
tomossian
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Új üzenet #368 Dátum: 2018. Február 24. - 19:43:08 »

A CZ , Tikka , Browning , Remington , Winchester  jobbjai inkább a középkategória . 400.000 Ft -ért már egy jó közepes szettet (puska , szerekék , távcső ) össze lehet hozni főleg ha nem feltétlen ragaszkodsz az újhoz .   Emelem



Nem ragaszkodok az újhoz. Lényeg hogy azért kérdeztem itt a vadásztársakat, mert hallottam ezt is azt is. És kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak ezen puskákkal szemben. Csak nem akarok beleugrani elsőre egy vásárlásba. Ezért gyűjtök infót. És főleg ezért tettem fel ezt a kérdést itt mert nagyobb tapasztalattal bírnak az itt lévők mint én friss új vadászként.
Naplózva
MrKopu
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Új üzenet #369 Dátum: 2018. Március 06. - 17:40:09 »


Nem ragaszkodok az újhoz. Lényeg hogy azért kérdeztem itt a vadásztársakat, mert hallottam ezt is azt is. És kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak ezen puskákkal szemben. Csak nem akarok beleugrani elsőre egy vásárlásba. Ezért gyűjtök infót. És főleg ezért tettem fel ezt a kérdést itt mert nagyobb tapasztalattal bírnak az itt lévők mint én friss új vadászként.

Ezt az előbb láttam, írtad, hogy volt ismerősöd aki nem ajánlotta, én jókat hallok a Browinig-ról.  Emelem

https://vadaszbazar.hu/vadaszhirdetes/browning-x-bolt-215703
Naplózva
arthur
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Új üzenet #370 Dátum: 2018. Március 06. - 21:55:04 »

http://www.egun.de/market/item.php?id=6859280
Naplózva
arthur
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Új üzenet #371 Dátum: 2018. Március 09. - 20:21:58 »

Ez sem gyenge!
http://www.egun.de/market/item.php?id=6878565#img
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: