Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206170 alkalommal)
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #855 Dátum: 2017. Február 14. - 13:31:08 »

De legalább most már nem volt minden halomba beleállítva egy-egy dögbikakoponya, mint a korábbi években...
Gondolom étvágygerjesztőnek.
Vagy hamáeccervadászkiállittás!...



 Lehet , hogy én is ebből a The/tő -ből vásároltam?
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #856 Dátum: 2017. Február 15. - 07:09:55 »

Ha olyat csinálsz, Boar szőnyeg szélére állít, hogy nincs rendesen kinyomva. Tudom, ki van próbáva'  Ördög

Ízlés dolga, de vaddisznóból nekem a puhára sütött sokkal jobban ízlik, meg talán nem is döglik olyan könnyen bele az ember, mint a házizsírba  Vállat von

Töpörtyű vaddisznóból = pecsenye  !  Igen  (nekem ahogy én szeretem kicsit zsíros de az a zsír nem az a zsír )
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9979



« Új üzenet #857 Dátum: 2017. Február 15. - 07:39:02 »

Az alább képen látható töpörtyű szerintem nem vaddisznóé.
Lehet, hogy én vagyok pancser, de nekem még soha nem sikerült vaddisznó töpörtyűt pirosra sütnöm.
A barnának minden árnyalata összejött már, de az alábbi színt még nem láttam saját vájdlingomban.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #858 Dátum: 2017. Február 15. - 07:39:43 »

Hát...nem tudom, hogy te mit látsz akkor. Nézd meg a szálkeresztet a legkisebb ill. a legnagyobb nagyításon (ott a videó). Nehogy azt mond, hogy ugyan olyannak látod mind két esetben!?
http://schmidtbender.hu/tavcso/25-13x56-stratos/
A schmidt-bender oldalán is le van írva, hogy első képsíkos. Minden gyártó már a 2. képsíkba rakja a szálkeresztet, még a sokat lefitymált Delta is.
Szóval én pofán röhögtem volna a nőt, mert valótlanságokat állít, bár ezt ott rögtön lehetett volna cáfolni is, ha bele nézett volna bármelyikbe is.
Két éve azt akarták nekem bemesélni, hogy azért olcsóbb a Hungary a Germany-nél, mert a német órabérek magasabbak.  Röhög


Csak annyit arról,hogy egy kereskedő(trófea vadászbolt) tudja-e mit árul,mi micsoda: mérleg mér grammot ,gabonát.
És tényleg ,gabonát is mérhet.
Jó az a google fordító Vigyorog,de a hozzáértés hiánya még jobb ,ezért nyugodtan leírja,és gondolom erre az okosságra  vannak ott többen is.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4144


TSP


« Új üzenet #859 Dátum: 2017. Február 15. - 07:48:04 »

Az alább képen látható töpörtyű szerintem nem vaddisznóé.
Lehet, hogy én vagyok pancser, de nekem még soha nem sikerült vaddisznó töpörtyűt pirosra sütnöm.
A barnának minden árnyalata összejött már, de az alábbi színt még nem láttam saját vájdlingomban.


Lehet, hogy meghekkelték tejjel.  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #860 Dátum: 2017. Február 15. - 08:06:43 »

Az alább képen látható töpörtyű szerintem nem vaddisznóé.
Lehet, hogy én vagyok pancser, de nekem még soha nem sikerült vaddisznó töpörtyűt pirosra sütnöm.
A barnának minden árnyalata összejött már, de az alábbi színt még nem láttam saját vájdlingomban.

Lehet, hogy paprikában van enyhén megforgatva.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #861 Dátum: 2017. Február 15. - 08:07:18 »

Nem mintha újdonság lenne de hallva az idei árakról is - Egy mocskos nagy lenyúlás a f(j)ehova vendéglátó része ill. a Hungexpo -é .   Rííí
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #862 Dátum: 2017. Február 15. - 08:55:48 »

Az alább képen látható töpörtyű szerintem nem vaddisznóé.
Lehet, hogy én vagyok pancser, de nekem még soha nem sikerült vaddisznó töpörtyűt pirosra sütnöm.
A barnának minden árnyalata összejött már, de az alábbi színt még nem láttam saját vájdlingomban.


Szerintem is tej hozzáadásával kapott egy kis pörzsanyagot.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #863 Dátum: 2017. Február 15. - 09:40:31 »

Az alább képen látható töpörtyű szerintem nem vaddisznóé.
Lehet, hogy én vagyok pancser, de nekem még soha nem sikerült vaddisznó töpörtyűt pirosra sütnöm.
A barnának minden árnyalata összejött már, de az alábbi színt még nem láttam saját vájdlingomban.


Ugyan ezt mondta  az öreg barátom  , Laci bá, hogy a vaddisznóé az barna lesz, nem kell hozzá tej , mint a házi disznóéhoz. Igen
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #864 Dátum: 2017. Február 15. - 09:54:04 »

Lehet, hogy paprikában van enyhén megforgatva.  Vállat von

Így igaz!  A feleségem rákérdezett, nincs teljesen barnára sütve, és só és paprika keverékében van megforgatva mikor még meleg, de nem forró!  Megkóstoltam, nem estem tőle seggre.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #865 Dátum: 2017. Február 15. - 12:03:47 »


Ugyan ezt mondta  az öreg barátom  , Laci bá, hogy a vaddisznóé az barna lesz, nem kell hozzá tej , mint a házi disznóéhoz. Igen
Nekünk is barnára sül.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #866 Dátum: 2017. Február 15. - 12:07:36 »

Nekünk is barnára sül.

Nem mered bemutatni a Fórumtalálkozón!   Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #867 Dátum: 2017. Február 15. - 13:07:14 »

só és paprika keverékében van megforgatva

Ez hüleségnek tűnik, mert a sótól magába veszi a párát és megvonyósodik, aztán meg avasodhat is.

Ez olyan, mint amikor a szalmakrumplit egyből megsózzák, ahogy kijön az olajból.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #868 Dátum: 2017. Február 15. - 13:40:18 »

Nem mered bemutatni a Fórumtalálkozón!   Röhög
Kicseszek veled. Veszek szolibérletet. Aztán első este megmutatom,hogy milyen barnára sült. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #869 Dátum: 2017. Február 15. - 13:48:06 »

Ez hüleségnek tűnik, mert a sótól magába veszi a párát és megvonyósodik, aztán meg avasodhat is.

Ez olyan, mint amikor a szalmakrumplit egyből megsózzák, ahogy kijön az olajból.  Vállat von

Gondolom qrvára nem érdekli ez a kereskedőt. Vegyék, vigyék, és fizessenek érte aranyárat! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: