Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207648 alkalommal)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #840 Dátum: 2017. Február 12. - 22:43:16 »

Hát...nem tudom, hogy te mit látsz akkor. Nézd meg a szálkeresztet a legkisebb ill. a legnagyobb nagyításon (ott a videó). Nehogy azt mond, hogy ugyan olyannak látod mind két esetben!?
http://schmidtbender.hu/tavcso/25-13x56-stratos/
A schmidt-bender oldalán is le van írva, hogy első képsíkos. Minden gyártó már a 2. képsíkba rakja a szálkeresztet, még a sokat lefitymált Delta is.
Szóval én pofán röhögtem volna a nőt, mert valótlanságokat állít, bár ezt ott rögtön lehetett volna cáfolni is, ha bele nézett volna bármelyikbe is.
Két éve azt akarták nekem bemesélni, hogy azért olcsóbb a Hungary a Germany-nél, mert a német órabérek magasabbak.  Röhög


Lehet, hogy igazad van, de ez azért nem olyan, mint az én klasszik kukkeremnél. Ott sokkal vastagabb a vastag, de ennél tényleg változik kicsit a vastagság. Mondtam, hogy szar a szemem....  Röhög Röhög Én azért - nagy duzzogva - ellennék ezzel is..

Most jöttem rá egyébként, hogy milyen egyszerű nekem már örömet okozni, még két kiló sem kell hozzá.... itt baszakszom már vagy húsz perce életem első világító pöttyös távcsövével...... és tetszik. Mosolyog
Hogy mit fogok vele jobban agyon lőni, mint eddig, azt még nem tudom, de eddig jó játék.... Kacsint
 Emelem
Naplózva
hlajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


« Új üzenet #841 Dátum: 2017. Február 13. - 11:22:34 »

Végig járva a vásárt, eszembe jutott az ősi bölcs mondás, miszerint nem az a hülye, aki drágán ad, az a hülye, aki drágán vesz. Ördög

A vásár legjobb reklámja szerintem Pocoké volt, a libahangot a csarnok minden pontján lehetett hallani... Igen Igen Igen
A legrosszabb egy bakancsé, a dobozán a felirat: "Bőr és vízálló". Ördög
Hát ezért nem vettem meg.

 Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #842 Dátum: 2017. Február 13. - 12:50:51 »

Szerintem a S&B is csinálhatna már valamit, mert 650 ezret én biztos nem adnék ki egy olyan távcsőért, aminek a szálkeresztje még mindig az első képsíkban van. És itt nem arra gondolok, hogy vastag a kereszt legnagyobb nagyításon, hanem hogy a legkisebben alig látni. Lehet itt 8x, 10x nagyítástartományban céltávcsövet gyártani, ha még annyit sem képesek fejleszteni a csöveiken, hogy ne nőjön az a k@rva szálkereszt. Érdekes mód már minden gyártó meg tudja oldani.

 Igen
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #843 Dátum: 2017. Február 13. - 14:27:25 »

Tudom, hogy a polkorrektség korában illetlenség határozottan véleményt formálni, de engedd meg nekem négy saját tulajdonú Leupold után, amiből három VXIII, egy VXR Hog, ezekből kettő a mai napig megvan, és egypár éles összenézős teszt után, ahol az 50-es világítópontos VX3-at is néztünk össze európai kukkerekkel, hogy határozott véleményem legyen. Amibe a Fehován belenéztem, az egy sem küszöbölte ki a régi hiányosságait a márkának....
Hangsúlyozom ez az én véleményem, az én szememmel, az én fejemből kinézve. Senkinek a lelki világába nem akartam belegyalogolni, de ezeket a csöveket nem a mi európai kretén vadászati szokásaink alapján fejlesztették ki, hanem egy legalább 100 milliós vadásztársadalom teljesen normális nappali vadászati szokásainak való elvárások szerint. Arra első osztályú!!
Szerintem....., de határozottan!! Kacsint
 Wave
Meg a helikopter sem rázza szét disznóhajtás közben. Stoel
Naplózva
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #844 Dátum: 2017. Február 13. - 20:24:41 »

Még egy valamit szerettem volna megjegyezni .
 A fehován árultak vaddisznó tepertőt. A kislányom szeretett volna egy kicsit, mert az ősszel lőtt egyik süldőt  nem nyúztuk, hanem perzseltük, majd kisütöttük a zsírját. ,és fantasztikus töpörtyű lett belőle.
 Elképesztő 10,000Ft/kg az ára,Mindenesetre vettem 30 dkg-ot. 
Majdnem mondtam neki   :  Bammeg, a homár olcsóbb!!

 Ma mondom a sztorit az egyik húsos sofőrnek.
 Erre mondja:
-Bakker! A főnök száz forintért veszi kilóját a  vaddisznó szalonnának a vadastól. 25kg-os fagyasztott tömbökben. Most is hoztam 6 mázsát.
   


100 szoros  haszon. Ha 2000-3000ft körül adta vola , valószínüleg elvitték volna mind .
 
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #845 Dátum: 2017. Február 13. - 20:53:00 »

Még egy valamit szerettem volna megjegyezni .
 A fehován árultak vaddisznó tepertőt. A kislányom szeretett volna egy kicsit, mert az ősszel lőtt egyik süldőt  nem nyúztuk, hanem perzseltük, majd kisütöttük a zsírját. ,és fantasztikus töpörtyű lett belőle.
 Elképesztő 10,000Ft/kg az ára,Mindenesetre vettem 30 dkg-ot. 
Majdnem mondtam neki   :  Bammeg, a homár olcsóbb!!

 Ma mondom a sztorit az egyik húsos sofőrnek.
 Erre mondja:
-Bakker! A főnök száz forintért veszi kilóját a  vaddisznó szalonnának a vadastól. 25kg-os fagyasztott tömbökben. Most is hoztam 6 mázsát.
   


100 szoros  haszon. Ha 2000-3000ft körül adta vola , valószínüleg elvitték volna mind .
 

Jó pár éve "mangalica fesztivál" volt Pesten, elmentünk, a feleségem megkívánta egyik standon a töltött káposztát, kértem egy gombócot, kicsivel került többe 2.500 Ft-nál, már nem is sokallom!
 Ördög
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #846 Dátum: 2017. Február 13. - 22:21:51 »

Abonyi! Ebben az árban én el is postázom. Ha vagányra iszom magam,még ingereltnek,vagy Bentshaftnak is... Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #847 Dátum: 2017. Február 14. - 08:30:56 »


100 szoros  haszon. Ha 2000-3000ft körül adta vola , valószínüleg elvitték volna mind .
 

Azért 1 kiló szalonnából nem lesz ám 1 kiló töpörtyű, de ettől még elég arcpirító 10 e Ft-ot kérni érte. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyi helypénzt kell letejelni.
Legalább jó volt?
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #848 Dátum: 2017. Február 14. - 11:25:27 »

Azért 1 kiló szalonnából nem lesz ám 1 kiló töpörtyű, de ettől még elég arcpirító 10 e Ft-ot kérni érte. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyi helypénzt kell letejelni.
Legalább jó volt?
 
Igazad van a mennyiséget illetően!

 Hát a sáros nyomába nem jöhet annak , mint amit mi sütöttünk . Én nem vagyok nagy tepertős, de akkor, abból betegre ettem magam.
 A házi disznóhúst meg abszolút nem tudom megenni.
 
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #849 Dátum: 2017. Február 14. - 11:33:16 »

 
 A házi disznóhúst meg abszolút nem tudom megenni.
 
Orvost, gyorsan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #850 Dátum: 2017. Február 14. - 12:17:08 »

Azért 1 kiló szalonnából nem lesz ám 1 kiló töpörtyű

Nem t'om 10 kg-ból lesz-e 1 kg?... Fejvakarás

Szerintem nem. Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #851 Dátum: 2017. Február 14. - 12:32:19 »

 
A házi disznóhúst meg abszolút nem tudom megenni.
 

Erre a problémára egy hét teljes koplalás kiváló gyógyír.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #852 Dátum: 2017. Február 14. - 12:50:40 »

Nem t'om 10 kg-ból lesz-e 1 kg?... Fejvakarás

Szerintem nem. Vállat von

Ha olyat csinálsz, Boar szőnyeg szélére állít, hogy nincs rendesen kinyomva. Tudom, ki van próbáva'  Ördög

Ízlés dolga, de vaddisznóból nekem a puhára sütött sokkal jobban ízlik, meg talán nem is döglik olyan könnyen bele az ember, mint a házizsírba  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #853 Dátum: 2017. Február 14. - 12:55:41 »

Ha olyat csinálsz, Boar szőnyeg szélére állít, hogy nincs rendesen kinyomva.

Ki szoktuk nyomni rendesen.
Én is úgy szeretem, ha olyan, mint a chips.

Azért írtam, hogy nem biztos, hogy lesz 1 kg 10 kg zsírból.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #854 Dátum: 2017. Február 14. - 12:59:17 »

A fehován árultak vaddisznó tepertőt.

De legalább most már nem volt minden halomba beleállítva egy-egy dögbikakoponya, mint a korábbi években...
Gondolom étvágygerjesztőnek.
Vagy hamáeccervadászkiállittás!...

Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: