Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206244 alkalommal)
kovacszs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Új üzenet #780 Dátum: 2017. Január 27. - 20:27:44 »

Kedves Mindenki!

Soha nem voltam meg a fehovan. Ezzel kapcsolatban kérdeznem:
Megéri kimenni, lehet valami kedvezményt látni a webshop árakhoz képest? Esetleg vásárolnék valamit. Kacsint
Vagy van minden mint a búcsúban de főleg tömeg... Az annyira nem hiányzik.


Üdv:
kovacszs
Naplózva
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #781 Dátum: 2017. Január 27. - 20:41:31 »

Kedves Mindenki!

Soha nem voltam meg a fehovan. Ezzel kapcsolatban kérdeznem:
Megéri kimenni, lehet valami kedvezményt látni a webshop árakhoz képest? Esetleg vásárolnék valamit. Kacsint
Vagy van minden mint a búcsúban de főleg tömeg... Az annyira nem hiányzik.


Üdv:
kovacszs
Üdv!
Ha még nem voltál, menj el! Elsőre olyan lesz, mintha nem volna vége. Érdekes, szép, jó. Kaját vigyél be ha hoztál magaddal, mert nem engednek ki az autóhoz ha egyszer már bementél. Vadásznak, horgásznak nem hiszem hogy van lehetősége annyi mindent egyhelyen megnézni, megfogni mint itt. Ha bámulsz egy puskát, hozzá sem érsz csak nézed, akkor sem szólnak rád, hogy most akkor megveszed vagy nem! Nekem elsőre egy csoda volt, másodjára is nagyon jó, harmadjára már tudtam, hogy mi merre. De idén is megyek, ha a memóriám jó, hatodjára. Szombat a legtöbb programot nyújtó, de a legzsúfoltabb. Idén vasárnap megyek. Véleményem szerint, ne hagyd ki. Ha több nem is, de az első be fog jönni!
Üdv: Molnár Zoli.  Wave
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
kovacszs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63



« Új üzenet #782 Dátum: 2017. Január 28. - 14:18:10 »

Üdv!

Köszi Zoli! Akkor kimegyek.

Üdv, Zsolt
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #783 Dátum: 2017. Január 28. - 22:20:10 »

Hölgyek, Urak!
Szombaton és vasárnap a Gyulaj Zrt. standját fogom őrizni az állami erdøgazdaságok közös kiállítóhelyén belül.
Aki arra jár, nézzen be hozzánk egy kis beszélgetésre, egy pohár bármire, vagy csak egy kézfogás erejéig.
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #784 Dátum: 2017. Január 29. - 09:41:51 »

Hölgyek, Urak!
Szombaton és vasárnap a Gyulaj Zrt. standját fogom őrizni az állami erdøgazdaságok közös kiállítóhelyén belül.
Aki arra jár, nézzen be hozzánk egy kis beszélgetésre, egy pohár bármire, vagy csak egy kézfogás erejéig.
 Emelem

A "bármi" az kevés, valami konkrétabb felajánlást tegyél államköltségen!  Röhög
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #785 Dátum: 2017. Január 29. - 11:09:40 »

A "bármi" az kevés, valami konkrétabb felajánlást tegyél államköltségen!  Röhög
Akkor legyen akármi  Ördög
Államköltségen kizárólag számlát kapsz...legfeljebb ásványvízzel.....de bubi nélkül Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #786 Dátum: 2017. Január 29. - 11:23:29 »

Akkor legyen akármi  Ördög
Államköltségen kizárólag számlát kapsz...legfeljebb ásványvízzel.....de bubi nélkül Nyihi


"Fukar kezekkel mérsz, de hisz nagy úr vagy!"
 Vigyorog
Naplózva
ninjazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új üzenet #787 Dátum: 2017. Január 29. - 21:20:31 »

Hölgyek, Urak!
Szombaton és vasárnap a Gyulaj Zrt. standját fogom őrizni az állami erdøgazdaságok közös kiállítóhelyén belül.
Aki arra jár, nézzen be hozzánk egy kis beszélgetésre, egy pohár bármire, vagy csak egy kézfogás erejéig.
 Emelem
Szavadon foglak!
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #788 Dátum: 2017. Február 07. - 14:18:29 »

Csütörtökön megy valaki? Emelem
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #789 Dátum: 2017. Február 07. - 15:43:34 »

Csütörtökön megy valaki? Emelem
Emelem
Én elvileg csüt. du.-ra tervezem, de lehet, hogy csak későn érek ki.  Fejvakarás
 Wave

Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #790 Dátum: 2017. Február 07. - 17:12:19 »

Csütörtökön megy valaki? Emelem



Én igen úgynéz ki!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #791 Dátum: 2017. Február 07. - 17:12:31 »

Gyermekeket érdemes kivinni , kislányok 7 és 9 éves?
Mondjuk a kicsi a Vadkaland vaddisznós részen alszik el minden este , a nagyobb meg a nyúlvadászaton. Viszont ha nem köti le őket semmi akkor unatkoznak.
Naplózva
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #792 Dátum: 2017. Február 07. - 19:08:46 »

Gyermekeket érdemes kivinni , kislányok 7 és 9 éves?
Mondjuk a kicsi a Vadkaland vaddisznós részen alszik el minden este , a nagyobb meg a nyúlvadászaton. Viszont ha nem köti le őket semmi akkor unatkoznak.

Tavaly először mentem családostól, de kikötöttem, hogy ha megunják ott lesz a vonat mert én autóval jöttem és azzal is megyek haza. Fiú 6, lány 14, asszony 37 és köze sincs a vadászathoz, horgászathoz. Az idén már nem is mondtam végig, hogy mikor lesz, már jelezték, hogy mindenképp jönnek. Az asszonyt, ahogy beléptünk, lestoppolta egy jing-jang illóolaj árus, ahol vagy fél órát időztünk, vásárolt is. És még sokmindent, divatos gumicsizmát, gyapjú ezt azt. Gyerekek tátott szájjal néztek mindent, van alkotó részleg, ahol rajzolni, színezni lehet. Szóval, nekem addig volt nyugodt fehovám, amíg egyedül jártam, de nem bánom, mert azért a gyerekek jókedve az enyém is! Csak pár szilánk: Ragadozó madár simogatás, fotózás, szinte bármit megfoghat, megnézhet, íjászat (kp-s, de nem elszálltan) , légpuskával lövöldözés (szintén). Az akvárium is nekik való. Szerintem élvezni fogják.  Emelem
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #793 Dátum: 2017. Február 07. - 19:15:25 »

Tavaly először mentem családostól, de kikötöttem, hogy ha megunják ott lesz a vonat mert én autóval jöttem és azzal is megyek haza. Fiú 6, lány 14, asszony 37 és köze sincs a vadászathoz, horgászathoz. Az idén már nem is mondtam végig, hogy mikor lesz, már jelezték, hogy mindenképp jönnek. Az asszonyt, ahogy beléptünk, lestoppolta egy jing-jang illóolaj árus, ahol vagy fél órát időztünk, vásárolt is. És még sokmindent, divatos gumicsizmát, gyapjú ezt azt. Gyerekek tátott szájjal néztek mindent, van alkotó részleg, ahol rajzolni, színezni lehet. Szóval, nekem addig volt nyugodt fehovám, amíg egyedül jártam, de nem bánom, mert azért a gyerekek jókedve az enyém is! Csak pár szilánk: Ragadozó madár simogatás, fotózás, szinte bármit megfoghat, megnézhet, íjászat (kp-s, de nem elszálltan) , légpuskával lövöldözés (szintén). Az akvárium is nekik való. Szerintem élvezni fogják.  Emelem
Köszönet !!
 Akkor megszervezem családi napnak a szombatot, a fehovára.
 Emelem
Naplózva
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #794 Dátum: 2017. Február 07. - 19:39:22 »

Köszönet !!
 Akkor megszervezem családi napnak a szombatot, a fehovára.
 Emelem
Amennyiben nem válna be, az Aréna Plaza, kb 1,5 km-re van, ott az asszonyt lehet kárpótolni, de a gyerekeket is megvigasztalhatod egy mozival.  Wave
De nem lesz rá szükség, ha valakinek a felesége semmiben nem kötődik a természethez, az kihívhat egy versenyre, de készüljön fel a buktára!  Röhög
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Oldalak: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: