Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206311 alkalommal)
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #720 Dátum: 2016. Február 10. - 10:29:50 »

"- a megfelelő érvényes igazolvány felmutatásával."
Ezt lehet így is-úgy is értelmezni. A Te hajóvezetőid itthon nem érvényes de nincs is ilyen kitétel. Mivel a jegypénztáros fogja eldönteni, fellebbezésnek helye nincs.

Mivel nemzetközi vizekre érvényes, ezért nem gondolnám hogy emiatt kéne  Rííí
Magyarisztán meg momentán nem rendelkezik tengeri kikötővel  Vállat von
Majd visszafoglaljuk  Nyihi

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #721 Dátum: 2016. Február 10. - 10:44:49 »

Mivel nemzetközi vizekre érvényes, ezért nem gondolnám hogy emiatt kéne  Rííí
Magyarisztán meg momentán nem rendelkezik tengeri kikötővel  Vállat von
Majd visszafoglaljuk  Nyihi

 Emelem
Szvsz. ne nyissunk vitát a "háromnapos" horvát jogsi érvényességéről. Nem csak nálunk nem fogadják el hanem nagyjából sehol. Horvátországon kívül max. olyan vizeken hajózhatsz vele ahol nem érdekli a hatóságokat a dolog.
Azt ígérték a horvátok, hogy ez idéntől változni fog és a "B"-s jogsijuk is nemzetközi elfogadottságú lesz illetve aki régebben vizsgázott, némely eurók befizetése után cserélheti az okmányt, de meglehet, ez is csak a tanfolyamszervezők átbaszós marketingje.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #722 Dátum: 2016. Február 10. - 11:08:00 »

Sajnálom de nem B-s...   Csodalk

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #723 Dátum: 2016. Február 10. - 11:09:24 »

Sajnálom de nem B-s...   Csodalk

 Emelem
Az jó  Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #724 Dátum: 2016. Február 10. - 11:15:14 »

Egyébként tudok/tam?/ egy helyet, ahol ezt egy délelőtt abszolválhattam volna, de úgy vagyok vele, hogy hiába van a papír ha nincs mögötte a tudás...  Tasli
Az nagyon veszélyes, Szerintem...  Fejvakarás /Mint ahogy ez kitűnik a napi politikából, de az itt OFF Stoel/

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #725 Dátum: 2016. Február 10. - 13:45:35 »

Khmm...
Szóval nem így van. A hajóvezetőivel szépen beállsz a sorba a jegypénztárnál és kapsz egy belépőt, amivel aztán átmehetsz a kapun. Tudom, hogy a hirdetésből ez nem derül ki de én már máskor is mentem be hajóvezetőivel és ez volt a módja.

Mea klumpa!

Jól van, én meg sosem mentembe  hajóvezetőivel, mert sosem volt éppen nálam. Azt gondoltam, hogy a beengedő ember beenged vele, de akkor pont nem arra lesz jó, mármint hogy el tudjam kerülni a sorban állást. Pedig pont az lett volna a cél.

Marad akkor a jegy! Pedig milyen szép lett volna, ha besétálok felmutatva, mint bérletet.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #726 Dátum: 2016. Február 10. - 15:08:16 »

Mea klumpa!

Jól van, én meg sosem mentembe  hajóvezetőivel, mert sosem volt éppen nálam. Azt gondoltam, hogy a beengedő ember beenged vele, de akkor pont nem arra lesz jó, mármint hogy el tudjam kerülni a sorban állást. Pedig pont az lett volna a cél.

Marad akkor a jegy! Pedig milyen szép lett volna, ha besétálok felmutatva, mint bérletet.
Utoljára én is megszívtam, húsz percet álltam sorba... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #727 Dátum: 2016. Február 10. - 15:26:04 »

Utoljára én is megszívtam, húsz percet álltam sorba... Rííí
Nem csak belépő/főre tudja a számítógép hanem m3 méterre is!  Stoel Hát várni kellet míg lesz elég hely! Röhög Stoel
 Wave
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #728 Dátum: 2016. Február 10. - 15:33:06 »

Nem csak belépő/főre tudja a számítógép hanem m3 méterre is!  Stoel Hát várni kellet míg lesz elég hely! Röhög Stoel
 Wave
Ne dumájjá', neked meghallják a brummogásod oszt visszazavarnak a barlangba, hogy ráérsz még pár hétig... Tasli
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #729 Dátum: 2016. Február 10. - 15:41:09 »

Ne dumájjá', neked meghallják a brummogásod oszt visszazavarnak a barlangba, hogy ráérsz még pár hétig... Tasli
 Ördög Ördög Ördög

Röhög Igen
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #730 Dátum: 2016. Február 10. - 19:11:36 »

Csak nem akarják diszkriminálni a külföldi látogatókat?

Ide vág:

"Szeptember másodika. Első nap az iskolában. Tanárnéni:
-Na Katika, te mit csináltál a nyáron?
-Én egész nyáron a játszótéren homokvárat építettem Pistikével!
-Na ez nagyon szép, betűzd szépen: tér! .... Jól van ügyes vagy!
-Hát te Pistike? Én pedig Katikával építettem homokvárat egész nyáron.
-Jól van, betűzd szépen: vár!  .... Jól van ügyes vagy!
-És te Gazsi fiam, mit csináltál?
-Én egész nyáron a tér széléről néztem, ahogy Pistike és Katika homokvárat épít, de ők nem játszottak velem, mert cigány vagyok.
-Ez nem szép dolog, ez negatív diszkrimináció. Betűzd szépen: negatív diszkrimináció..."

Másik betüzés ! : Nagypapa sétál az elsős unokájával . Az unoka ránéz egy nagy táblára betüzi :" I----tal----bolt" !
                         A nagypapa is betüzi : " Be----me----gyünk" !       Piál
Naplózva
Őrhalmi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új üzenet #731 Dátum: 2016. Február 11. - 13:18:33 »

Sziasztok!
Akit érdekel a lehetőség, vadhívás témájában a FEHOVA-n kint leszek minden nap nyitástól zárásig a 213b standon (Diana SZKI standja, a büfék közelében) és a Modern Alarm standokon Szántó Szabolcs késes barátomnál. Aki szeretne gyakorlati segítséget kapni a témában, szeretettel várom! Vannak újdonságok (szarka vészhangra síp, és rókahívás, sakálhívás témájában új technika).
Naplózva

"Vadászni pedig kell!"
Üdv a vadásznak! Csabi
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #732 Dátum: 2016. Február 12. - 13:16:44 »

Szia Csabi a fiukkal szombaton biztosan ott leszünk, már ha péntek este idejébe ágyba tudom zavarni a társaságot és nem fogják a tuzséri csillagos eget túl sokáig a pálinkáspohár fenekén keresztül vizslatni. Szaszát meg hozd tavasszal szalonkázni mert meghívtam, és remélem kovácsmesterként szomjasabb fajta mint te. Amúgy egész szombaton elérhető leszek Gergely Iminél a Világjáró Magyar Vadászok standján.
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #733 Dátum: 2016. Február 12. - 13:36:14 »

Sziasztok!
Akit érdekel a lehetőség, vadhívás témájában a FEHOVA-n kint leszek minden nap nyitástól zárásig a 213b standon (Diana SZKI standja, a büfék közelében) és a Modern Alarm standokon Szántó Szabolcs késes barátomnál. Aki szeretne gyakorlati segítséget kapni a témában, szeretettel várom! Vannak újdonságok (szarka vészhangra síp, és rókahívás, sakálhívás témájában új technika).

 Emelem

Akkor szarka vészhangra gyűl az éji vad...  azaz a Fórumos olvtársak.  Vigyorog Röhög

Valamelyik nap én is megjelenek, csak még nem tudom mikor.  Fejvakarás Sok Fórumtárs és egyéb beutalt van, akikkel szeretnék találkozni (maga a kiállítás - megmondom őszintén - nem nagyon érdekel), de mindenki máskor megy.  Woest  Nem tudom, melyik ujjamat harapjam. Rííí
 
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #734 Dátum: 2016. Február 12. - 20:37:42 »

Én 18.-án leszek kint!

Akkor tervezem én is! Találkozunk!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: