Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206176 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #645 Dátum: 2015. Február 15. - 13:29:37 »


Most beszéltem Somával, és arra jutottunk, , hogy mi nem szervezzük a fórumtalálkozót!


Rendben, köszönöm.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #646 Dátum: 2015. Február 15. - 18:26:18 »

Akkor az off-ok után egy kis FEHOVA.

Villámlátogatás volt. Itt is köszönöm Hegedűs Sanyi útbaigazítását, amelynek folyományaként beléptem a sakálsíptulajdonosok elit táborába (a kutyáim ezt egyenlőre nem értékelik). Ennek eredménye remélem a megfelelő topikban olvasható és látható lesz.  Igen

Sikerült végre a 17-eshez lőszertartó bőrtokot venni.  Táncol

Sült csülköt ne vegyetek az A pavilonban, mert félig nyers és nagyon sós (hazáig több mint 2 liter folyadék kellett, de még itthol is megy a pótlás).  Ördög

A trófeakiállítás jó volt, barátomnak be tudtam mutatni, hogy mekkorákat lehet tévedni gímbika bírálat során (volt 14 kg-os meg 11 kg-os trófea is, s gyors bírálatnál nem nagyon mutatkozott a 3 kg különbség).

Beszélgettem egy jót a Gyulaj-i standon (sajnos rövidet, mert a családnak hiányzott a sofőr  Rííí). Itt is elnézést Csabus, de az ősnek nagyon indulhatnékja volt, mint láthattad-hallhattad.

Röviden ennyi a történet.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #647 Dátum: 2015. Február 15. - 18:41:45 »

Amit nem értek:
bent alig voltak, a "megszokotthoz" képest csak lézengtek az emberek. Akkor mi a faszomért volt megint akkora dugó, hogy cirka háromnegyed óra alatt jutottam el a 3-as kaputól a Kerepesi útig?  Fejvakarás

Mert szarul vezetsz  Röhög  Nyihi
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #648 Dátum: 2015. Február 15. - 18:44:36 »

Én meg bemutattam a hajóvezetői jogsimat és kaptam érte ingyenjegyet...
De akinek sok pénze van, az szórja... Ördög

Én meg ingyen beáltam kocsival az A pavilonhoz  Bemutat Nyelv
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #649 Dátum: 2015. Február 15. - 18:55:58 »

Én meg ingyen beáltam kocsival az A pavilonhoz  Bemutat Nyelv
Nyilván látták rajtad, hogy debil és nyomorék vagy, oszt megszántak... Okos
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1684


« Új üzenet #650 Dátum: 2015. Február 15. - 19:12:58 »

Én meg ingyen beáltam kocsival az A pavilonhoz  Bemutat Nyelv
Te sütötted a csülköt? (lsd.fent) Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #651 Dátum: 2015. Február 15. - 19:14:48 »

Te sütötted a csülköt? (lsd.fent) Ördög
Nem, de az Ő kutyáiból sütötték... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
manipulus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1179


Vadásztacskó vezető


WWW
« Új üzenet #652 Dátum: 2015. Február 15. - 19:53:03 »

Nem, de az Ő kutyáiból sütötték... Fejvakarás
Nem annyira. Mert disznóból volt. Egy nagy büdős, szőrös disznóból  Röhög
Naplózva

Nem láttam még vadat, mely szánná magát.
A madár fagyottan zuhan le az ágról,
de sosem gondolt rá, hogy sajnálja magát.

www.vadaszkutyaiskola.freewb.hu
http://manipulus.ewk.hu/
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #653 Dátum: 2015. Február 15. - 20:08:39 »

Röviden:

A kiállítás semmi újat nem hozott. A horgász részleg a D-pavilonban meg egyszerűen siralmas volt. (Szerettem volna botot és orsót vásárolni, de hiába jártam körbe a standokat.)
Viszont nagyon jó volt találkozni, beszélgetni régi ismerősökkel, fórumtársakkal. Ezért meg bőven megérte.
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #654 Dátum: 2015. Február 15. - 20:29:56 »

Az elmúlt évek legnagyobb, legjelentősebb eseménye a tökéletes R93 megújulása, a tökéletesebb R8 megjelenése.
Minden más eltörpül ezen esemény mellett...
Amúgy meg figyelemmel kísérhető a tiltott eszközök fejlődése, és terjedése.
Nem egy nagy durranás...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16574



« Új üzenet #655 Dátum: 2015. Február 15. - 20:45:27 »

Nem annyira. Mert disznóból volt. Egy nagy büdős, szőrös disznóból  Röhög
Értem.
Akkor most falábad van? Szólj Teleknek, farag bele matyómintát... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #656 Dátum: 2015. Február 15. - 21:11:14 »

Ennek a FeHoVa-nak elméletileg az lenne a lényege, hogy a forgalmazók kiállítják a termékeiket és a vevők egy helyen összevethetik, hogy később mit vegyenek.
Megosztok egy tanulságos esetet...
Egy kedves törzsvásárlóm, akivel egyéb iránt együtt is vadászunk, 2 hete megrendelt egy ruhaneműt a boltban, nem csekély értékben.
Természetesen azon nyomban meg is rendeltük a gyártónál.
Aztán csütörtökön összefutok a fehován a vevővel, aki örömmel újságolta, hogy sztornó a megrendelés, mert a gyártó standján megvette a portékát, (itt szakadt le először a pofám) mint kiderült olcsóbban, mint ahogy azt a boltok kapják nagyker áron.
Na mindegy, nincs harag, van ilyen, örülök, hogy egy vadászbarát jól járt.
Aztán persze intézkedtünk a megrendelés törléséről a gyártó képviselőjénél. Az már csak hab volt a tortán, hogy még ők érezték sértve magukat az eset kapcsán.
Ez a korrekt üzlei magatartás a horgász részlegen már-már vérfagyasztó mértékben volt jelen.
Nem vagyok én a kiskereskedelem szócsöve, hogy védjem a mundért, de ha a gyártók egy kiállításból zsibvásárt csinálnak és nagykereskedelmi áron (vagy az alatt   Csodalk ) közvetlenül szolgálják ki a vevőket, akkor mért csodálkoznak, hogy a boltok nem rendelnek árút és a vevők mért csodálkoznak, hogy csődbe mennek a kisboltok és nincs minden nap minden városban fehova, hogy a csontit, egy-két horgot, doboz lőszert sip-sup beszerezzék...
Itt szépen körbe ültek a kereskedelem szereplői és mosolyogva kezdték el vagdosni a tőlük balra ülő torkát. Az IWA hogy nem jutott még el idáig???  Fejvakarás  Vállat von
Legalább egy-két vadásztárs jól járt.  Kacsint
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #657 Dátum: 2015. Február 17. - 09:03:25 »

Akkor az off-ok után egy kis FEHOVA.

Villámlátogatás volt. Itt is köszönöm Hegedűs Sanyi útbaigazítását, amelynek folyományaként beléptem a sakálsíptulajdonosok elit táborába (a kutyáim ezt egyenlőre nem értékelik). Ennek eredménye remélem a megfelelő topikban olvasható és látható lesz.  Igen

Sikerült végre a 17-eshez lőszertartó bőrtokot venni.  Táncol

Sült csülköt ne vegyetek az A pavilonban, mert félig nyers és nagyon sós (hazáig több mint 2 liter folyadék kellett, de még itthol is megy a pótlás).  Ördög

A trófeakiállítás jó volt, barátomnak be tudtam mutatni, hogy mekkorákat lehet tévedni gímbika bírálat során (volt 14 kg-os meg 11 kg-os trófea is, s gyors bírálatnál nem nagyon mutatkozott a 3 kg különbség).

Beszélgettem egy jót a Gyulaj-i standon (sajnos rövidet, mert a családnak hiányzott a sofőr  Rííí). Itt is elnézést Csabus, de az ősnek nagyon indulhatnékja volt, mint láthattad-hallhattad.

Röviden ennyi a történet.
Errről a sakálsípról írhatnál kicsit bővebben. Sakálhangot ad? Esetleg ha szétszedhető, akkor a szívéről feltehetnél egy képet a megfelelő topikban. Szeretek sípot csinálni, ma fejezek be egy nyúlsírót....
Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #658 Dátum: 2015. Február 17. - 09:24:27 »

Errről a sakálsípról írhatnál kicsit bővebben. Sakálhangot ad? Esetleg ha szétszedhető, akkor a szívéről feltehetnél egy képet a megfelelő topikban. Szeretek sípot csinálni, ma fejezek be egy nyúlsírót....
Köszönöm

Mihalkó úr elmondása alapján a falkavezér hívóhangja, egyenlőre a gyakorlási fázisban vagyok, még sakálszerű hangot nem sikerült "kifújnom" a sípból, de nem adom fel.  Ördög

Megkeresem a megfelelő topikot, remélem nem lesz jogsértő, ha az, akkor az illetékesek meghívják radírpókot.   Vállat von
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Stefi
Vendég
« Új üzenet #659 Dátum: 2015. Február 17. - 09:36:33 »

Mihalkó úr elmondása alapján a falkavezér hívóhangja, egyenlőre a gyakorlási fázisban vagyok, még sakálszerű hangot nem sikerült "kifújnom" a sípból, de nem adom fel.  Ördög

Megkeresem a megfelelő topikot, remélem nem lesz jogsértő, ha az, akkor az illetékesek meghívják radírpókot.   Vállat von

Nem kell ahhoz síp - hallgasd meg az anyósomat !      Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: