Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207320 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #630 Dátum: 2015. Február 15. - 10:49:35 »

Ez sokkal inkább tűnik konkurencialejárató gerillamarketingnek mint "vásárlói véleménynek". Ebben a műfajban bevett szokás, férgek árulják és férgek használják ezeket a termékeket. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #631 Dátum: 2015. Február 15. - 10:52:40 »

Összességében: Gyenge és drága! 
Amit nem értek:
bent alig voltak, a "megszokotthoz" képest csak lézengtek az emberek. Akkor mi a faszomért volt megint akkora dugó, hogy cirka háromnegyed óra alatt jutottam el a 3-as kaputól a Kerepesi útig?  Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #632 Dátum: 2015. Február 15. - 11:06:53 »

Amit nem értek:
bent alig voltak, a "megszokotthoz" képest csak lézengtek az emberek. Akkor mi a faszomért volt megint akkora dugó, hogy cirka háromnegyed óra alatt jutottam el a 3-as kaputól a Kerepesi útig?  Fejvakarás

Én is kerestem a "népet", a horgászpavilonban is lézengtek csupán.

Szerintem a hajókiállításon félmeztelen buja némberek várták a látogatókat, mi meg pont oda nem mentünk be.   Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #633 Dátum: 2015. Február 15. - 11:09:07 »

Miért, lesz?
Miért, nem?
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #634 Dátum: 2015. Február 15. - 11:12:12 »

Egy dologból jó volt, találkozni a fórumtársakkal!   Emelem  Azokkal is, akikkel eddig még sosem.

Szia Voldi!
Ebben tökéletesen igazad van! Igen
És ami számomra az elején negatívum volt:
Pénteken egy szűk órát álltunk sorban a pénztárak előtt, mert hol egyiket zárták be, hol másikat! OOO
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #635 Dátum: 2015. Február 15. - 11:15:07 »

Miért, lesz?
Miért,nem lesz?
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #636 Dátum: 2015. Február 15. - 11:17:26 »

Pénteken egy szűk órát álltunk sorban a pénztárak előtt, mert hol egyiket zárták be, hol másikat! OOO
 Emelem

Otthonról kényelmesen online regisztrációval meg lehetett venni a jegyet, 1700 Ft-ért, majd kinyomtatva, sorban állás nélkül jutottunk be az ellenőrzésen.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #637 Dátum: 2015. Február 15. - 11:22:22 »

Otthonról kényelmesen online regisztrációval meg lehetett venni a jegyet, 1700 Ft-ért, majd kinyomtatva, sorban állás nélkül jutottunk be az ellenőrzésen.
Én meg bemutattam a hajóvezetői jogsimat és kaptam érte ingyenjegyet...
De akinek sok pénze van, az szórja... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #638 Dátum: 2015. Február 15. - 11:24:22 »

Én meg bemutattam a hajóvezetői jogsimat és kaptam érte ingyenjegyet...
De akinek sok pénze van, az szórja... Ördög

Ezt így csak utólag????????   Tasli
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #639 Dátum: 2015. Február 15. - 11:25:09 »

Miért, nem?
Rákérdeztem a "szaktopicban",nem rúgták szét a szobát az érdeklődők. A szervezéssel kapcsolatban is nagy a lapítás, Sanyival megbeszéltük a problémákat de volt más is aki anno jelentkezett a szervezésre oszt most nagyon csöndben van... Vállat von
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #640 Dátum: 2015. Február 15. - 11:27:35 »

Ezt így csak utólag????????   Tasli
B+ ez már évek óta így van... Wave
A "Boat show"-ra van mindenféle kedvezmény, valamelyik kereskedő oldaláról is lehet regisztrálni az ingyenes belépőért meg mindig van egy nap amikor a kishajóvezetőivel ingyen bemehetsz.
Arról én nem tehetek, hogy a "Boat show" és a FEHOVA egyszerre, egy helyen van... Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #641 Dátum: 2015. Február 15. - 12:00:05 »

Rákérdeztem a "szaktopicban",nem rúgták szét a szobát az érdeklődők. A szervezéssel kapcsolatban is nagy a lapítás, Sanyival megbeszéltük a problémákat de volt más is aki anno jelentkezett a szervezésre oszt most nagyon csöndben van... Vállat von
Válasz a "szaktopicban"!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #642 Dátum: 2015. Február 15. - 12:06:21 »

Rákérdeztem a "szaktopicban",nem rúgták szét a szobát az érdeklődők. A szervezéssel kapcsolatban is nagy a lapítás, Sanyival megbeszéltük a problémákat de volt más is aki anno jelentkezett a szervezésre oszt most nagyon csöndben van... Vállat von

Ezt a témát tavaly lerendeztem, még hány évig fogsz ezen rágódni?
Tavaly január első napjaiban (talán január 4.-én) mát megjegyezted, hogy Soma és én vállaltuk a szervezést, de lapítunk mint szar a fűben. Akkor elmondtam, hogy egyrészt nem hinném, hogy az év első hetében már kellett volna jelentkeznünk a szervezéssel másrészt akkor megírtam, hogy miért nem szervezzük meg.
 2013 -ban elkezdtük a szervezést Csemőben, lebeszéltük a szállást, lőteret, malacsütést, lovasbemutatót, de azt mondta a többség, hogy messze van, ezért visszamondtuk, és maradt Búbánatvölgy.   Mivel mi is csak a saját környékünkön tudunk szervezni, száz-kétszáz kilométerre nem kívánok többször utazgatni, ez pedig nem felelt meg, sajnálom!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16587



« Új üzenet #643 Dátum: 2015. Február 15. - 12:58:55 »

Ezt a témát tavaly lerendeztem, még hány évig fogsz ezen rágódni?
Tavaly január első napjaiban (talán január 4.-én) mát megjegyezted, hogy Soma és én vállaltuk a szervezést, de lapítunk mint szar a fűben. Akkor elmondtam, hogy egyrészt nem hinném, hogy az év első hetében már kellett volna jelentkeznünk a szervezéssel másrészt akkor megírtam, hogy miért nem szervezzük meg.
 2013 -ban elkezdtük a szervezést Csemőben, lebeszéltük a szállást, lőteret, malacsütést, lovasbemutatót, de azt mondta a többség, hogy messze van, ezért visszamondtuk, és maradt Búbánatvölgy.   Mivel mi is csak a saját környékünkön tudunk szervezni, száz-kétszáz kilométerre nem kívánok többször utazgatni, ez pedig nem felelt meg, sajnálom!
-Velem nem rendeztél le semmit. 2014-ben sem nevesítettelek benneteket, Te vetted magadra azonnal, csak hogy megsértődhess...
-Az idén szintén nem beszéltél velem, Voldi állítólag rákérdezett nálad és állítólag még nem adtál egyértelmű választ csak annyit, hogy Somával meg kell beszélned illetve az eredeti koncepció nem működik mert mert valami "vadász" csapat ebaxta a vadászok renoméját. Hozzám ennyi jutott el.
A 2013-as találkozó topicját 2012 decemberében nyitotta Voldi és január első napjaiban már helyszín, időpont eldőlt, akkor nem reklamáltál, hogy mire ez a nagy sietség.
Attila, nem veszekedni akarok és nem duzzogást akarok hallgatni, ha nem megy, mond meg és megoldjuk máshogy, ha egyáltalán van rá igény.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #644 Dátum: 2015. Február 15. - 13:24:40 »

Feri!

Kerestem azt a párbeszédet amit tavaly itt lefolytattunk ezzel kapcsolatban, és azt is ahol a csemői tervezésről írtunk, illetve raktunk fel képeket. Valószínűleg nem jól keresem, de egyiket sem találom. Fejvakarás
Most beszéltem Somával, és arra jutottunk, , hogy mi nem szervezzük a fórumtalálkozót!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: