Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206179 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #600 Dátum: 2015. Február 12. - 21:27:39 »

Basszus, iskolai farsang van...
Csak vasárnap tudok kimenni.  Woest
 Wave

Sajnálom, szívesen találkoztam volna Veled!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #601 Dátum: 2015. Február 12. - 21:32:44 »

Igen, csak holnap.
Affrancba!
Én is szombat-vasárnap leszek fent Stoel
Habár nekem már van dedikált könyvem tőled Táncol Vigyorog
De jó lett volna egy kicsit találkozni.....
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #602 Dátum: 2015. Február 12. - 23:43:49 »

Csak nem vadásznak fogsz beöltözni? Meglepődött Kacsint Vigyorog Wave
Áááá, Atti, pingvinnek... Cirkuszi pingvinnek...  Suicide
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #603 Dátum: 2015. Február 12. - 23:52:48 »

Sajnálom, szívesen találkoztam volna Veled!
Peti, én is Veled!
Ami késik...  Wave  Wave  Wave
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
labrador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Új üzenet #604 Dátum: 2015. Február 13. - 07:33:15 »

Urak!

Ha valaki megtisztel azzal, hogy találkozni szeretne velem, holnap az A pavilon 201/C standján leszek egész nap.

 Emelem

Péter!

Benne lettem volna egy taliban, de pénteken dolgozom Rííí, én is szombaton megyek.
Na majd legközelebb!
 Emelem
Naplózva
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #605 Dátum: 2015. Február 13. - 12:37:29 »

Sziasztok!
Én is most értem haza. Én is elcsevegtem a Leupoldnál egy segítőkész úrral. Azt kell, hogy mondjam, mindent megtudtam amit akartam és nem volt egyáltalán lekezelő, nem úgy a Magnumosok (megkértek, hogy ne süssem már el a fegyvert (steyr pro hunter), közben csak a zárdugattyút zártam le) meg fesztelenítsem (ez mondjuk nálam alap).
A fórumon ugye mindig azt olvasni, hogy milyen szűk a látómező a lupiknak. Nekem bizony nem tűnt szűkebbnek a Delta titániumnál, sőt. Viszont a VX-3-ba olyan hülye 4a szálkereszt volt, bár azt mondta a fickó, hogy az a sajátja, hogy ne kellessen új távcsövet kitenni. Szerintem régebbi gyártású volt.
Az a VX-6 nagyon tetszett, csak hát az ára majd 500 ezer. Bár az olvasottak alapján biztos lehetett volna alkudni. Majd pár év múlva...
Kivetettem a vitrinből a CZ 557 Lux-ot is, ha már ott vagyok. Nagyon tetszik az a puska, kár, hogy itthon csak 30-06 és 7x64 kaliberben van. (Kint szlovákba van 8x57 is)
Nagyon kézre álló fegyver, a lakk helyett az olajos fakezelés kimondottan tetszetős. Még a Browning golyósokat fogdostam meg. Az x-bolt Monte Carlo gyönyörű.
 Wave  Emelem

 Emelem
Elárulnátok, hogy melyik stand ez a bizonyos Leupold-paradicsom csak hogy ne legyek már teljesen olyan, mint az a bizonyos gólyafos a levegőben... Mosolyog
Köszi!
 Wave
András
Naplózva
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #606 Dátum: 2015. Február 13. - 17:18:04 »

Emelem
Elárulnátok, hogy melyik stand ez a bizonyos Leupold-paradicsom csak hogy ne legyek már teljesen olyan, mint az a bizonyos gólyafos a levegőben... Mosolyog
Köszi!
 Wave
András
Szia! Én csak egy helyen láttam a Leupoldot, nem tudod eltéveszteni. Úgy is megnézel mindent, ezért nem fogsz elmenni mellettük.  Wave  Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #607 Dátum: 2015. Február 13. - 19:38:01 »

Ma voltam kint a FEHOVA-n. Maga a kiállítás sok újat nem adott, a legjobban az tetszett, hogy nem volt az a régi tömegnyomor!
 Nagy örömömre szolgált, hogy ismét találkozhattam/beszélgethettem régebbi vadászbarátokkal, és végre  személyesen is találkozhattam a fórumról már ismert "régi" vadásztársakkal is!
Köszönöm! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lajos bácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #608 Dátum: 2015. Február 13. - 20:11:44 »

Ma voltam kint a FEHOVA-n. Maga a kiállítás sok újat nem adott, a legjobban az tetszett, hogy nem volt az a régi tömegnyomor!
 Nagy örömömre szolgált, hogy ismét találkozhattam/beszélgethettem régebbi vadászbarátokkal, és végre  személyesen is találkozhattam a fórumról már ismert "régi" vadásztársakkal is!
Köszönöm! Emelem
Nincs mit.Én is örültem.
Naplózva

Jó Szerencsét!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #609 Dátum: 2015. Február 13. - 21:02:07 »

Ma voltam kint a FEHOVA-n. Maga a kiállítás sok újat nem adott, a legjobban az tetszett, hogy nem volt az a régi tömegnyomor!
 Nagy örömömre szolgált, hogy ismét találkozhattam/beszélgethettem régebbi vadászbarátokkal, és végre  személyesen is találkozhattam a fórumról már ismert "régi" vadásztársakkal is!
Köszönöm! Emelem

Számomra megtiszteltetés volt az eddig zömében csak virtuálisan ismert fórumtársakkal találkozni!
Sajnos az időnk eléggé szűkre volt szabva...sajnálom és elnézést kérek, hogy néhányotoktól még elköszönni sem tudtunk.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #610 Dátum: 2015. Február 13. - 22:09:28 »

Ma voltam kint a Fehován, elég kevesen voltak, ami jó, újdonság szinte semmi, ami ugye nem jó. A dugó a szokásos, amire ugye nem kifejezés az, hogy nem jó.
Az árak elég horror szinten voltak, de hát megértem, én csak mostanság tudtam meg, hogy mi pénz kiállítani a Fehován.
Egy pár személyes megjegyzés a cuccokról.
Végiggusztáltam a Leupold standot, ha saját csöveim nem győztek meg eddig, a stand meggyőzött, az összes Leupoldnak az európai prémiumokhoz képest csőlátása van, még annál is szűkebb a látómezeje, mint amit a számok alapján várni lehet.  :riiiA fényerejük….. ki a fene tudja, csak éles összehasonlítás tudná megmutatni. Én maradnék az európai csöveknél, ha nem nappali vadászatról van szó.

Az európai felső közép és felső kategóriás puskák változatlanul nagyon tetszenek. A Sauer 404 kicsit csalódás, de lehet, hogy velem van a baj- valami gyomorszájba vágást vártam, nem tudom, de azt nem adta. A látványos egy mozdulattal előre és lecsukja a zárat „fícsört” elsőre hozta, de azóta azon gondolkozom, hogy ennek mi a gyakorlati haszna. Talán hajtáson? Megér ez 4200 ejrót? Mindenesetre a 90-es nem tudja……. Mindent összevetve most nekem a Sauer az első számú prémium puska gyártó. Már az elérhető 101-es is komoly fegyver, a többiek meg…..
A Mauser a szokásosat hozta, hibát nem találtam benne, már akinek bejön a 03-as. A 12-es meg elérhető és már az is nagyon prémiumos beütésekkel bír. A Steyrt és a Blasert - és az amerikai fegyvereket - nem néztem… valahogy most annyira nem érdekeltek. Elég brutális áruk van a cseh puskáknak, pl a kis Fox utód .223-asban 260 ropi. Fejvakarás

Azért nem lehetett a fórumtársakkal bizton találkozni a Fehován, mert csak Voldin volt egyenpóló. Vigyorog Tehát aki ott volt a megbeszélt időre, a megbeszélt helyen az ott volt, azokat bemutatták egymásnak az ismerős fórumozók, aki nem, amellett meg simán elment a pólótlan szürke (jórészt inkább zöld) embertömeg. Na jó, Hazelwood karakteres arcán nem lehetett csak úgy átsiklani…. Ördög
Egy páran mindenesetre találkoztunk, eddig csak névről ismert fórumozók, utánkeresők, végre lehet archoz kötni nick neveket, sztorikat, véleményeket, nekem is sikerült új (igazából régi) fórumtársakkal személyesen megismerkedni. A régi ismert arcokkal meg pletykálni kicsit. (Lehel, olyan gyenge dumával, hogy Orsi Madagaszkáron van, nem hozta el, így hát Lehelt tényleg alig lehetett felismerni.. Stoel Ördög)

Filózom, hogy esetleg vasárnap talán ki kéne még menni….. de igazából minek is? A dugó csak nagyobb lesz.... a választék, meg már kisebb. Vállat von
 Emelem


Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #611 Dátum: 2015. Február 13. - 22:32:36 »

Filózom, hogy esetleg vasárnap talán ki kéne még menni….. de igazából minek is? A dugó csak nagyobb lesz.... a választék, meg már kisebb. Vállat von
Hát én már sz@rt érek???!!!
 Ördög

Holnapot is bevállaltam, meg vásárnapján is ott fog enni a fene.
Aki arra jár, nyugodtan látogasson meg az FM standon a Gyulaj Zrt. pavilonjánál Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #612 Dátum: 2015. Február 14. - 07:45:17 »

Hát én már sz@rt érek???!!!
 Ördög

Holnapot is bevállaltam, meg vásárnapján is ott fog enni a fene.
Aki arra jár, nyugodtan látogasson meg az FM standon a Gyulaj Zrt. pavilonjánál Wave

Snapsz lesz?  Piál
 Ördög
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #613 Dátum: 2015. Február 14. - 07:47:48 »

Én tegnap voltam életemben először a FeHoVa-n. Nem sokat láttam belőle, nem is ez volt most a cél. Köszönöm, hogy több fórumtárs volt olyan kedves és meglátogatott egy kis beszélgetés erejéig. Örülök, hogy találkoztunk!

 Wave

Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #614 Dátum: 2015. Február 14. - 08:20:15 »


 (Lehel, olyan gyenge dumával, hogy Orsi Madagaszkáron van, nem hozta el, így hát Lehelt tényleg alig lehetett felismerni.. Stoel Ördög)


   Nem figyeltél Okostolyás Okos. Orsi ma éjjel indul Madagaszkárra, és ma azaz  szombaton jelenik meg a Fehován egy pár itteni vadásszal. Nyihi
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: