Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207683 alkalommal)
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #930 Dátum: 2021. Szeptember 28. - 07:55:16 »

Elsőre nem hitted el, amit láttál?  Vigyorog

Ha teljesen és alaposan végignézed, egy nap nem elég. Egy fél napot el tudtam volna tölteni csak a preparátor részlegen
Naplózva
Gringo13
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Új üzenet #931 Dátum: 2021. Szeptember 28. - 09:03:12 »

Kocsival nem lehet megközelíteni, arra figyelj

Ezt hogy kell érteni?
Naplózva
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #932 Dátum: 2021. Szeptember 28. - 09:52:23 »

Ezt hogy kell érteni?

Az albertisai út lezárva
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #933 Dátum: 2022. Január 28. - 07:53:59 »

https://berek.hu/2022/01/28/fehova-nem-vesznek-reszt/
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #934 Dátum: 2022. Január 28. - 19:43:20 »


Nem tudom, ezt a sz@rt miért nem lehet nyáron megrendezni.  A kezdetekor májusban egy szál ingbe tudtunk menni, volt egy csomó külföldi (akik őzvadászat miatt voltak itt, most cipeljük egész nap a kabátot, topogunk a pocsolyákban,......
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #935 Dátum: 2022. Február 09. - 18:18:20 »

A Vadászlap kísérletet tett egy későbbi időpont megszerzésére. A HUNGEXPO válasza: nagyon zsúfoltak a későbbi hónapok.
 Meg aztán nehogy már a gazdák hátrányba kerüljenek a Vadászokkal szemben!
Sok kiállító visszalépett, többek között a Vadászlapnak sem lesz standja.
 
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Coyote
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #936 Dátum: 2022. Február 10. - 10:31:10 »

A Vadászlap kísérletet tett egy későbbi időpont megszerzésére. A HUNGEXPO válasza: nagyon zsúfoltak a későbbi hónapok.
 Meg aztán nehogy már a gazdák hátrányba kerüljenek a Vadászokkal szemben!
Sok kiállító visszalépett, többek között a Vadászlapnak sem lesz standja.
 

Az biztos, hogy a Vadászlapnak sem lesz standja? Csak amiatt kérdezem, hogy direkt oda kapcsolódóan van előfizetési akciójuk meghirdetve.
Naplózva
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #937 Dátum: 2022. Február 10. - 19:47:09 »

Az biztos, hogy a Vadászlapnak sem lesz standja? Csak amiatt kérdezem, hogy direkt oda kapcsolódóan van előfizetési akciójuk meghirdetve.
Megkérdeztem a Főszerkesztőt, mikor menjek fel beszélgetni,csapattagokkal ismerkedni.
A válasz: nem lesz a lapnak standja, mert a rokonságban és a csapatban sok a beteg, csapatépítő találkozó egy későbbi időpontban lesz. Sok kiállító szintén hasonló okokból nem lesz jelen. Péter kiugrik egy beszámolót készíteni.
A lap utolsó belső oldalán látható a szerkesztőség telefonszáma. Bátran hívd fel, az illetékes hölgy készségesen segít a problémát megoldani!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Coyote
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #938 Dátum: 2022. Február 11. - 07:22:03 »

Megkérdeztem a Főszerkesztőt, mikor menjek fel beszélgetni,csapattagokkal ismerkedni.
A válasz: nem lesz a lapnak standja, mert a rokonságban és a csapatban sok a beteg, csapatépítő találkozó egy későbbi időpontban lesz. Sok kiállító szintén hasonló okokból nem lesz jelen. Péter kiugrik egy beszámolót készíteni.
A lap utolsó belső oldalán látható a szerkesztőség telefonszáma. Bátran hívd fel, az illetékes hölgy készségesen segít a problémát megoldani!

Köszi az infót! Abszulút megértem a dolgot de ez esetben akkor már csak azt nem értem, hogy ezt miért nem írták ki pl. a FB oldalukra?!? Mármint h nem lesznek kint. Ha fel is megyek a Fehova-ra - én nem emiatt az akció miatt megyek, csak azért szeritem ha már meghirdettek egy ilyet, akkor illene szólni, hogy nem lesznek kint és nem tudsz vele élni. Pláne h videójuk is volt a Fehova-ról nemrég és akkor sem mondták, hogy nem lesznek kint ők sem (legalábbis ha jól emlékszem). Na de mind1 is csak nekem fura mindenesetre.  Vállat von
Naplózva
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #939 Dátum: 2022. Február 11. - 08:05:16 »

Köszi az infót! Abszulút megértem a dolgot de ez esetben akkor már csak azt nem értem, hogy ezt miért nem írták ki pl. a FB oldalukra?!? Mármint h nem lesznek kint. Ha fel is megyek a Fehova-ra - én nem emiatt az akció miatt megyek, csak azért szeritem ha már meghirdettek egy ilyet, akkor illene szólni, hogy nem lesznek kint és nem tudsz vele élni. Pláne h videójuk is volt a Fehova-ról nemrég és akkor sem mondták, hogy nem lesznek kint ők sem (legalábbis ha jól emlékszem). Na de mind1 is csak nekem fura mindenesetre.  Vállat von
Egyik napról a másikra hirtelen nőtt meg a pozitív eredmények száma.
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Coyote
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Új üzenet #940 Dátum: 2022. Február 11. - 11:28:01 »

Közben a tegnap feltöltött Vadászfelelselő videóban is (YT) benne van h valóban nem lesznek kint.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #941 Dátum: 2022. Február 17. - 16:31:18 »

Volt már kint valaki?  Ez igaz?

"Kedves Vadásztársak! Úgy gondoltam, hogy megosztom Veletek a mi nap eseményeit:
barátommal gondoltunk egyet és kimentünk a FEHOVÁRA. Bár ne tettük volna, ha közülünk többen is úgy érezték, hogy a Világkiállításnak csúfolt esemény "kaka" volt akkor ez a mostani FEHOVA űberszar... az, hogy a belépőt is már igen jól számolják az egy dolog, főleg ha kapnánk érte valamit, de az, hogy a parkolásért 5000 azaz ötezret kérnek, úgy, hogy semmit nem kapsz érte az már gáz, főleg úgy, hogy amikor kilépsz az autódból arra figyelsz, hogy ne lépj bele a kutyaszarba, merthogy most kutyakiállítás is van és sajnos a kutyás társaink elég sok aknával árasztják el a parkolót..
Vissza a kiállításra, elsőre az tűnt fel, hogy már az első sorok közti megszokott 2-3 méter távolság helyett bő 6 méter is volt. Aztán amikor elindulsz és a néhány külföldi ruhás, kiegészítős stand után jön a húsos pult ahol 2000 Forintért adnak 10 dkg kacsatöpörtyűt, itt már gondolkodol, hogy hova is jöttél. Aztán a porszívós standnál már tudod, hogy itt valami nem stimmel, mert hát ilyen még nem láttál a FEHOVÁN.
Azt tudtam, hogy néhány fegyverboltos ismerősöm idén nem fog kiállítani, de azt, hogy 3-4 értékelhető standon kívül dög unalom az egész az már nagyon gáz..
Az egyik  ismerősöm kiposztolta, hogy idén SE HO VA, azaz ők nem állítanak ki, de a többieknek sem kellet volna, mert ez így értelmetlen. Korábbi években amikor gyerekkel, unokával mentek ki sokan, mondván egy jó kis program, mára ez csak nagy csalódás.
Se nem kiállítás se nem vásár csupán pénzlehúzás mind a kiállítókra nézve a bérleti díjak miatt, mind a látogatókra nézve is.
És ha  még nem elég akkor a parkolóból való távozásnál kértünk volna számlát az"ÓCSÓ" parkolásról, hát azt ne tedd, majdnem "megvertek" a biztonságiak, hogy ilyet merek kérni, fizess kártyával és húzzál mert áll a sor...
SE HO VA"
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #942 Dátum: 2022. Február 17. - 18:44:15 »

Volt már kint valaki?  Ez igaz?



Szia!
Nekem egy ismerősöm volt kint, és pont ugyanezt mondta. Szándékomban állt menni holnap, de így inkább kihagyom.
Naplózva

Jó szelet!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #943 Dátum: 2022. Február 17. - 21:50:41 »

Végül is igaz!
Kevés a kiállító, szellősek a standok (régen az volt a gond, hogy egymás seggébe lógtunk). Drága a belépő, a töpörtyű meg a parkolás (persze akinek drága a parkolás az nem járt az elmúlt két évben Bp-en).
Valószínű, meg van az oka mindennek.
Egyébként is két hét múlva nyit az IWA, ott is lehet találkozni a haverokkal, itt van a szomszédba, filléres a belépő, olcsó a parkolás a sör meg ingyen van.
Kell ez nekünk? Nem hogy Se Ho Va, So Ha Se!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #944 Dátum: 2022. Február 18. - 06:38:27 »

Ne tessék fanyalogni, minden tökéletes.
A legjobban a MOHOSZ-os mandarin nyilatkozata tetszett: "arról beszélt, hogy a kormányzattal való együttműködés mentette meg a hazai horgászatot"  Röhög

https://berek.hu/2022/02/18/megnyilt-a-fehova/
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Oldalak: 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: