Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207697 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #750 Dátum: 2016. Február 19. - 20:28:39 »

Holnap ismét kint leszek. Jó lenne találkozni azokkal akik szintén kijönnek!

Én 14 órakor az A pavilon 17-es kapujánál fogok cigizni! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #751 Dátum: 2016. Február 20. - 11:20:43 »

Én is
Naplózva
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #752 Dátum: 2016. Február 20. - 19:18:54 »

Én ma cigiztem akkor ott!  Röhög
Csak gyors "rohanás" volt, ami engem érdekelt azt mindent láttam, megtapogattam amit kell (meg amit az asszony engedett) és már indultunk is.
Mondjuk az SSG08-s megdobogtatta a szívemet, de az ára el is vette a kedvemet tőle a maga szerény 1.569990 Ft címkével.
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #753 Dátum: 2016. Február 20. - 19:48:03 »

Holnap ismét kint leszek. Jó lenne találkozni azokkal akik szintén kijönnek!

Én 14 órakor az A pavilon 17-es kapujánál fogok cigizni! Emelem


Á-há...... Te a fehovára jársz cigizni!  Ördög Ördög
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #754 Dátum: 2016. Február 20. - 20:25:38 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Nagyon jó volt találkozni a Fórumtársakkal a kiállításon. Igen
Csak egy részét tudtam megnézni a standoknak, de számomra a beszélgetések és találkozások barátokkal, rég' nem látott
ismerősökkel sokkal többet ért az árcédulák böngészésénél.
Meg sikerült újra átvenni a "szokásos" könyvcsomagomat... Vigyorog
 Emelem 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #755 Dátum: 2016. Február 20. - 22:27:30 »

Üdv Mindenkinek! Emelem
Nagyon jó volt találkozni a Fórumtársakkal a kiállításon. Igen
Csak egy részét tudtam megnézni a standoknak, de számomra a beszélgetések és találkozások barátokkal, rég' nem látott
ismerősökkel sokkal többet ért az árcédulák böngészésénél.
Meg sikerült újra átvenni a "szokásos" könyvcsomagomat... Vigyorog
 Emelem 

Wave  Piál  Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #756 Dátum: 2016. Február 20. - 23:51:26 »

Wave  Piál  Emelem

 Ölel  Piál



 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #757 Dátum: 2016. Február 21. - 09:41:40 »

Sziasztok, végre hazaértem és a májfunkcióim is kezdenek normalizálódni. Jó volt végre személyesen is megismerni Ugrósdi Petit, Godena Gabit, csak az a baj, hogy Gálos uram valami kórság miatt nem jött. Pedig micsoda antibiotikumot vittem neki. 5 csillagost, 12 évest. Rohadtul sajnálom, hogy nem tudtam átadni, na de majd jövőre.... Horrido meg megérdemli a horror árakat, mert nem tudom mi nyavalyának vittem annyi mindent mint egy markotányosné, gondolva a szegény éhező-szomjazó fórumtagokra. A végén az egyik namíbiai PH (Gyócsos Ferike partnere) azt mondta veszélyesebbek vagyunk mint a Big5, mert valahányszor elment a standunk mellett mindig a kezébe nyomott valaki egy pohár pálinkát. Ha ez igaz akkor el kell mennem Afrikába mert engem eddig csak orosz lányok kínáltak piával és nem oroszlánok.
Naplózva
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #758 Dátum: 2016. Február 21. - 09:54:58 »

Ha ez igaz akkor el kell mennem Afrikába mert engem eddig csak orosz lányok kínáltak pi.ával és nem oroszlánok.
Nem hiányzik itt egy N betű?
Naplózva
Fomec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029


« Új üzenet #759 Dátum: 2016. Február 21. - 09:55:50 »

Nem hiányzik itt egy N betű?
Stoel Vigyorog
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #760 Dátum: 2016. Február 21. - 10:05:38 »

Így igaz, de féltem, hogy kimoderál valami irigy, házisárkányos, papucsférj modi. Arról nem beszélve, hogy az említett "ajándékot" egy orosz lánytól még csak elfogadom, na de az oroszlánét már inkább meghagyom a PH-nak.
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #761 Dátum: 2016. Február 21. - 12:59:18 »

Csütörtök:

Dél körül értünk föl.
Az első meglepetés az volt, hogy a parkoló le volt zárva, merthogy az a bokuszdórosoké.
Így aztán ott állt cca. 2 hektár üresen a bejárat mellett...

A második meglepetés az volt, hogy a csütörtökhöz képest mennyien vannak.
Korábban azért szerettem csütörtökön menni, mert akkor kisebb szokott lenni a tömeg.
Hát most már egyre kevésbé.

Amúgy:
 -csomó ismerős
 -a megszokott kiállítók
 -hosszú árcédulák
 -csinos hölgyek (pláne a Vadászlap standján ezúton is Isten éltesse azt a széphölgyet, aki voltolyanszíves kikeresni nekem a tavalyi január-márciusi számokat! merthogy én meg voltamolyanszíves valahova elkeverni őket... De így teljes az évfolyam.)
 -a rászánt kétésfélóra kicsit kevésnek tűnt, de végülis sikerült végignézni nagyjából. A könyvcsomag is összeállt a végére Vigyorog


Pár éve már elmaradhatatlan "hozzávalói" a FEHOVA-nak a libatöpörtyű/szarvaskolbász/stb. árusok.
Mindenféle avítt tekenyőkben árulják a jobbnál jobbformájú liba/kacsa/disznótöpörtyűt - persze aranyáron...

Aztán hogy csak a FEHOVA "tiszteletére" böködtek-e a töpörtyűhalmokba korhadt koponyákat, és hullottagancsokat, vagy amúgy is ez a dizájn?...
Nem tudom.  Vállat von

Mindenesetre ennél sokkal "étvágygerjesztőbb" (már ha ez ebben a kontextusban értelmezhető...) koponyákat is hoznak ki a hajtók egy-egy hajtás végén...

Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #762 Dátum: 2016. Február 21. - 14:14:36 »

 Meglepődött Huba..+! Azanyja! Nem szól szám
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #763 Dátum: 2016. Február 21. - 14:20:58 »

Most olvasom mennyien voltunk kint a FEHOVA-n a fórumról, nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek oda a találkozókra! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
ninjazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új üzenet #764 Dátum: 2016. Február 21. - 16:05:02 »

Most olvasom mennyien voltunk kint a FEHOVA-n a fórumról, nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek oda a találkozókra! Szomorú
Egy pillanatra láttalak csak,a jégkrémeseknél,sajnos a csajoknak akkor támadt sürgős pálinkázhatnékjuk,ezért nem mentem csak oda hozzád.Mikor voltak a találkozók?Régebben minden napra ki volt írva,hogy melyik nap mikor,hol.Az idén ilyent nem láttam,de találkoztam így is pár fórumtársal.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: