Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207699 alkalommal)
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #660 Dátum: 2015. Február 17. - 09:38:59 »

Nem kell ahhoz síp - hallgasd meg az anyósomat !      Röhög

Hosszadalmas lenne reggel-este hozni-vinni, az enyém meg nem alkalmas rá.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #661 Dátum: 2015. Február 17. - 09:41:33 »

Hát keress neki egy ágyat otthon,  szerintem Stefi kölcsönadja pár hónapra.   Vigyorog
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #662 Dátum: 2015. Február 17. - 10:49:53 »

Mihalkó úr elmondása alapján.....
Háááát..... Fejvakarás..... Mihalkó úr elmondása alapján az én szarvastehén hangú sípomat is átéléssel kell fújni és akkor aztán állóf@szú begőzölt gímbikák tucatjai közül kell majd válogatnom.
De ez a gyakorlatban nem igen valósult még meg Vállat von
Persze lehet, hogy a projekt a vételár átutalásával lezártnak tekintendő és az ez utáni történések arabosan "Insallah" zajlanak, de nekem ez nem nagyon tetszik... Stoel

De a sakálhanghoz egy nagy kalappal, remélem tudod majd eredményesen használni.

A Fehováról meg annyit, hogy csodákra nem kell számolnunk vele kapcsolatban.
Eleve már régesrég ki kellett volna költöztetni az expót valahová autópálya mellé, ahogy ezt minden normálisabb országban már megtették.
A közlekedés egy csömörlet, az egész úgy ahogy van, elavult és borzasztóan drága.
Gondoljatok bele, egy kereskedelmi standért, amin elfér egy rendes vadászbolt, milliókat kell kicsengetni. Ráadásul előre!
Amikor nálunk a vásárlók nagy része fillérb@szó lett és képes 2 hónapot várni egy Kínából postázott szarra, amin megtakarít pár ezer forintot, akkor ilyen feltételek mellett nem is tudom, hogy lehet piacon maradni? 

Köszönöm mindenkinek, aki meglátogatott a Gyulaj Zrt. standján! Igen
Jó volt beszélgetni, új arcokkal ismerkedni, a virtuális kapcsolat után Vigyorog

A "FekaRibi" még be van zárva, várja a kellő alkalmat, hogy szerephez jusson Ördög
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #663 Dátum: 2015. Február 17. - 10:56:10 »

Hosszadalmas lenne reggel-este hozni-vinni,  


Hozni nem kell , csak vinni !      Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #664 Dátum: 2015. Február 17. - 11:13:57 »


Amikor nálunk a vásárlók nagy része fillérb@szó lett és képes 2 hónapot várni egy Kínából postázott szarra, amin megtakarít pár ezer forintot, akkor ilyen feltételek mellett nem is tudom, hogy lehet piacon maradni? 

Csaba,
előbb megjött kínából az ultrahangos tisztítom mint amennyi idő alatt a magyar posta eljuttatott egy cd-t Uzbence olvtársnak. Ugyanezt az eszközt árulják itthon is-jóval drágábban, sőt ugyanattól az eladótól veszi a magyar dealer is(a visszajelzései alapján találtam rá). Nagyjából ugyanazokat a "szarokat" lehet nálunk is megvenni mint amit kínából rendelsz csak itt sokkal drágább és a kínai partnernek sok esetben lényegesen magasabb kereskedelmi kultúrája van mint a magyar kollégájának. Magyar rendelések esetén a pofáraesések vagy legalábbis komplikációk aránya minimum harminc százalék.
Lefordítom boarra. Kurva kibaszottul elegem van abból, hogy a magyar kereskedők lehúznak, hülyének néznek, belehazudnak a pofámba. Tisztelet a kivételnek.
Ennyit a fillérbaszásról.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #665 Dátum: 2015. Február 17. - 11:16:20 »

Háááát..... Fejvakarás..... Mihalkó úr elmondása alapján az én szarvastehén hangú sípomat is átéléssel kell fújni és akkor aztán állóf@szú begőzölt gímbikák tucatjai közül kell majd válogatnom.
De ez a gyakorlatban nem igen valósult még meg Vállat von

Ne reklamálj, nem tudsz kellő átéléssel fújni. Ha jobban át tudnád érezni egy fa...szóval lovagjára váró szarvastehén lelkiállapotát, máris jobban menne Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #666 Dátum: 2015. Február 17. - 11:47:35 »

Errről a sakálsípról írhatnál kicsit bővebben. Sakálhangot ad? Esetleg ha szétszedhető, akkor a szívéről feltehetnél egy képet a megfelelő topikban. Szeretek sípot csinálni, ma fejezek be egy nyúlsírót....
Köszönöm

A megfelelő topikot én a sakálosnak gondoltam, oda tettem fel a képeket.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #667 Dátum: 2015. Február 17. - 11:48:03 »


Hozni nem kell , csak vinni !      Ördög

Miért legyen Neked jobb mint nekem?  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #668 Dátum: 2015. Február 17. - 11:51:28 »

Háááát..... Fejvakarás..... Mihalkó úr elmondása alapján az én szarvastehén hangú sípomat is átéléssel kell fújni és akkor aztán állóf@szú begőzölt gímbikák tucatjai közül kell majd válogatnom.
De ez a gyakorlatban nem igen valósult még meg Vállat von

Már néha tudok sakálszerű hangot produkálni (ilyenkor a kutyok menekülnek az óljukba  Ördög).

Az ember mindenbe próbál kapaszkodni, amikor nincs jobb ötlete, aztán a gyakorlat majd vagy igazolja vagy nem.

Nekem is tervbe volt egy tehénhang "síp", de akkor ezek szerint hanyagolom a projektet.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
tuff74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


« Új üzenet #669 Dátum: 2015. Február 17. - 14:17:59 »

Csaba,
előbb megjött kínából az ultrahangos tisztítom mint amennyi idő alatt a magyar posta eljuttatott egy cd-t Uzbence olvtársnak. Ugyanezt az eszközt árulják itthon is-jóval drágábban, sőt ugyanattól az eladótól veszi a magyar dealer is(a visszajelzései alapján találtam rá). Nagyjából ugyanazokat a "szarokat" lehet nálunk is megvenni mint amit kínából rendelsz csak itt sokkal drágább és a kínai partnernek sok esetben lényegesen magasabb kereskedelmi kultúrája van mint a magyar kollégájának. Magyar rendelések esetén a pofáraesések vagy legalábbis komplikációk aránya minimum harminc százalék.
Lefordítom boarra. Kurva kibaszottul elegem van abból, hogy a magyar kereskedők lehúznak, hülyének néznek, belehazudnak a pofámba. Tisztelet a kivételnek.
Ennyit a fillérbaszásról.

plussz:
Amire már nem azt írják, hogy Made in China, az hamis.
Emlékezzetek: "Senki sem gyanús aki gyanús, és mindenki gyanús aki nem gyanús!"
 Röhög

 
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #670 Dátum: 2015. Február 17. - 15:01:10 »

Már néha tudok sakálszerű hangot produkálni (ilyenkor a kutyok menekülnek az óljukba  Ördög).

Ehhez nekem síp sem kell. Elég, ha csepplyányommal "farkasost" játszunk és én szólaltatom meg a báránybőrbe bújt farkas plüssfigurát, hogy elzavarjuk a murficot. Persze neked már megnőtt a lányod oszt az ilyen tudományok feledésbe merülnek... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #671 Dátum: 2015. Február 17. - 15:09:36 »

Ehhez nekem síp sem kell. Elég, ha csepplyányommal "farkasost" játszunk és én szólaltatom meg a báránybőrbe bújt farkas plüssfigurát, hogy elzavarjuk a murficot.
Taps Ismerős a szituáció... Röhög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #672 Dátum: 2015. Február 17. - 15:12:47 »

Ehhez nekem síp sem kell.

 Röhög

Azt hittem úgy jártél mint Iván mikor tolakodik a metrókocsira és a tökeit odacsípi az ajtó :" Ááááááúúúúúúúúúú" !!! ordítja .
Erre az egész metrókocsi "Kákkálin kákálin kámájá "
Valahogy így:

 Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #673 Dátum: 2015. Február 17. - 15:53:40 »

Ehhez nekem síp sem kell. Elég, ha csepplyányommal "farkasost" játszunk és én szólaltatom meg a báránybőrbe bújt farkas plüssfigurát, hogy elzavarjuk a murficot. Persze neked már megnőtt a lányod oszt az ilyen tudományok feledésbe merülnek... Vigyorog

Egyik vadőr ismerősöm legjobb "őzsípja" egy gyerekjáték volt.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #674 Dátum: 2015. Február 17. - 15:58:09 »

Háááát..... Fejvakarás..... Mihalkó úr elmondása alapján az én szarvastehén hangú sípomat is átéléssel kell fújni és akkor aztán állóf@szú begőzölt gímbikák tucatjai közül kell majd válogatnom.
De ez a gyakorlatban nem igen valósult még meg Vállat von

Egyrészt ugye tudjuk, hogy minden cigány a saját lovát dícséri.

Másrészt mindannyian láttunk már őzhívós filmet - mondjuk a fisinghántingon.
Ott is - a Csejteitomi csak belefúj a sípba, a bak(ok) meg csak úgy rohan(nak) a puskacső elé.

De ettől még a valóságban nem (mindig) így működik.
Hála Istennek!...  Kacsint
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: