Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 206174 alkalommal)
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #525 Dátum: 2014. Február 17. - 11:48:05 »

Egy igazi Patthelyzet.  Vigyorog Mindegy, csak nálatok fizessék a kasszába az árát. Ördög

Az árával még ott sem.  Rííí   Röhög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #526 Dátum: 2014. Február 17. - 12:52:16 »

Én csütörtökön voltam.

Végigtapogattam a blázerokat (azér' az a monza ki van ám találva...), rájöttem hogy marha ronda a műanyagnyelű stucnyi.
Végigtapogattam a krieghoffokat is, rájöttem, hogy igaza van a székelynek... (tudjátok; a zsiráfnál: "Szép-szép, de otthonra nem kéne!")

Végigtapogattam azokat a varangyosbékamintás falatnyi ruhában flangáló hostesshölgyeket - de természetesen "csak" szemmel  Rííí

Fölszerelkeztem olvasnivalóval, dedikáltattam Hivégi Béla Bácsival.

Ja meg ittam egy vízízű sört aranyáron...

Összességében egy árnyalatnyival színvonalasabb volt, mint tavaly.
Megérte elmenni.
Szerintem.

Ja!
Még valami:

Ott a nemtudomkinek a standja oldalán a célinfrák csak elrettentő példának voltak kiállítva...
Gondolom  Fejvakarás Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9514


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #527 Dátum: 2014. Február 19. - 17:25:18 »

Szevasztok!

Egy kérdés lenne!

A trófeák között volt egy 15 kg körüli gím bika, szlovákiai elejtővel. Véletlenül nem készített róla fotót valaki?

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #528 Dátum: 2014. Február 20. - 16:49:37 »

"Végigtapogattam a blázerokat (azér' az a monza ki van ám találva...),"

Persze ízlések és pofonok de szerintem nem a jóérzésű, hagyománytisztelő vadászoknak van kitalálva. Inkább nem írom le, hogy kinek hátha valakit megbántok vele...
Ha zsiráf ha nem azért elférne a szekényemben egy Krieghoff, valahogy csak tudnék neki helyet szorítani:-)
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #529 Dátum: 2014. Február 20. - 18:59:01 »

"Persze ízlések és pofonok de szerintem nem a jóérzésű, hagyománytisztelő vadászoknak van kitalálva."

Nem gondolnám, hogy azért mert valaki az új formákat, új megoldásokat szereti az kevésbé jóérzésű! Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #530 Dátum: 2014. Február 20. - 19:28:07 »

"Persze ízlések és pofonok de szerintem nem a jóérzésű, hagyománytisztelő vadászoknak van kitalálva."
Nem gondolnám, hogy azért mert valaki az új formákat, új megoldásokat szereti az kevésbé jóérzésű! Fejvakarás
Az általam kísért sok száz vadászvendég közül, ha vissza emlékszem arra a (hál'Istennek) pár kellemetlen emberre, .........valahogy egyiknek sem volt Blaser fegyvere.
A legundorítóbb, bunkó alkoholista takony féreg (aki miután nem voltam hajlandó feketén, zsebre dámbikát lövetni vele, kitalált mese alapján még fel is jelentett) Zastavával vadászott.
Akkor most legyen lealacsonyító véleményem azokról, akik Zastavával vadásznak?
Ugyan én nem kedveltem meg a Blasert és el is adtam, de ez az erősen korlátolt "blázerezés" kezd egy kicsit hányingerkeltő lenni.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #531 Dátum: 2014. Február 20. - 19:34:40 »

Az általam kísért sok száz vadászvendég közül, ha vissza emlékszem arra a (hál'Istennek) pár kellemetlen emberre, .........valahogy egyiknek sem volt Blaser fegyvere.
A legundorítóbb, bunkó alkoholista takony féreg (aki miután nem voltam hajlandó feketén, zsebre dámbikát lövetni vele, kitalált mese alapján még fel is jelentett) Zastavával vadászott.
Akkor most legyen lealacsonyító véleményem azokról, akik Zastavával vadásznak?
Ugyan én nem kedveltem meg a Blasert és el is adtam, de ez az erősen korlátolt "blázerezés" kezd egy kicsit hányingerkeltő lenni.
Divatja múlik ennek is, mint a bunkofonozásnak...Ma már mindannyian használunk mobilt...Néha nevetséges dolgokkal is felhívjuk egymást. Mint az egykori bunkofon viccek főszereplői. Lehet,hogy eltelik 2 évtized és minden magyar vadász Blaseres lesz...Ehhez több odavezető utat is tudnék,de gondoljátok végig,milyen változatok lehetnek. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #532 Dátum: 2014. Február 20. - 20:06:59 »


Nem gondolnám, hogy azért mert valaki az új formákat, új megoldásokat szereti az kevésbé jóérzésű! Fejvakarás

Mindenkinek az egyéni ízlése és "tehetsége" határozza meg, hogy mivel vadászik.
Ez is olyan, mint a hétköznapi öltözködés. Vannak akik követik a divatot és a "trendi" ruhákat kedvelik, de akad olyan ember(is), aki a kevésbé divatos, kényelmes stílust
részesíti előnyben. Meg létezik olyan ember, aki a mindennapjait el sem tudja képzelni öltöny nélkül, rajtam meg az államvizsgán volt utoljára, legközelebb meg a temetésemen lesz.... Vigyorog
Jelen esetben akinek Blaserre van igénye, akkor vegye azt, akinek meg a jó öreg M98-as Mauserre, az meg vadásszon azzal.
Személy szerint én a régi tradicionális dolgokat jobban szeretem, de ez az egyéni ízlésem.
Viszont igyekszem tiszteletben tartani mások igényeit, elképzeléseit.
 Emelem



 
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #533 Dátum: 2014. Február 20. - 20:50:20 »

Nekem igenis bejönnek a birkás puskák!  Ördög
Ezzel is csak az a bibi, hogy rossz oldalra faragták a pofadékot az ácsok.

http://www.gunsinternational.com/Blaser-K95-Baronesse-Left-Hand-in-30-06-Sprg.cfm?gun_id=100410125

Tudom még az oldal lakat is kamu, csak oldallemez, de ilyesmiből lehetne még beállítani egyet (30-06) a trezoromba.
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #534 Dátum: 2014. Február 20. - 22:39:26 »

Nekem igenis bejönnek a birkás puskák!  Ördög
Ezzel is csak az a bibi, hogy rossz oldalra faragták a pofadékot az ácsok.

http://www.gunsinternational.com/Blaser-K95-Baronesse-Left-Hand-in-30-06-Sprg.cfm?gun_id=100410125

Tudom még az oldal lakat is kamu, csak oldallemez, de ilyesmiből lehetne még beállítani egyet (30-06) a trezoromba.

Én inkább egy volt moditársam fegyverszekrényének a tartalmát raknám át a sajátomba! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #535 Dátum: 2014. Február 21. - 08:18:38 »

Én inkább egy volt moditársam fegyverszekrényének a tartalmát raknám át a sajátomba! Kacsint

  Haj-jajj  Nem  férne  bele.  Okos
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14839



« Új üzenet #536 Dátum: 2014. Február 21. - 11:46:35 »

Beleférne!  Egy 25-30 darabot szabályszerűen bele tudnék rakni! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #537 Dátum: 2014. Február 21. - 18:17:52 »

Nekem igenis bejönnek a birkás puskák!  Ördög
Ezzel is csak az a bibi, hogy rossz oldalra faragták a pofadékot az ácsok.

http://www.gunsinternational.com/Blaser-K95-Baronesse-Left-Hand-in-30-06-Sprg.cfm?gun_id=100410125

Tudom még az oldal lakat is kamu, csak oldallemez, de ilyesmiből lehetne még beállítani egyet (30-06) a trezoromba.

Nekem pont jó a pofadék, egyedül a kaliber miatt nem veszem meg. Bezzeg, ha nyócas lenne... :Mosolyog Kacsint
Naplózva
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #538 Dátum: 2014. Február 24. - 08:34:15 »

Az általam kísért sok száz vadászvendég közül, ha vissza emlékszem arra a (hál'Istennek) pár kellemetlen emberre, .........valahogy egyiknek sem volt Blaser fegyvere.
A legundorítóbb, bunkó alkoholista takony féreg (aki miután nem voltam hajlandó feketén, zsebre dámbikát lövetni vele, kitalált mese alapján még fel is jelentett) Zastavával vadászott.
Akkor most legyen lealacsonyító véleményem azokról, akik Zastavával vadásznak?
Ugyan én nem kedveltem meg a Blasert és el is adtam, de ez az erősen korlátolt "blázerezés" kezd egy kicsit hányingerkeltő lenni.

Csaba4

Nem olvastál pontosan. Nekem a Blaser céggel hanem az R8 Monzával van bajom. Az autóversenyzés és a vadászat párhuzama már meghaladja a tolerancia küszöbömet. Ez nekem már túl sok a marketingből, vagy csak a piros cérna ingerel.... Ha Kama fórumtársunk a Professional Successt méltatta volna azt még megértem. De mint ahogyan mondtam ízlések és pofonk, ha egyedül vagyok a véleményemmel attól az még vélemény.
Csak úgy mellékesen nekem is van Blaser fegyverem. Igaz nem ismétlő, K77.
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3604


« Új üzenet #539 Dátum: 2014. Február 24. - 08:48:59 »

Ha Kama fórumtársunk a Professional Successt méltatta volna azt még megértem.

Csak a pontosság végett:

A monzára is vonatkozik a zsiráfos hasonlat.
Nem tartom jó megoldásnak a tárral együtt kivehető elsütőszerkezetet. Nem tudom miért, nem szimpatikus.
Eleve nem szimpatikusak a blázer fegyverek.
Véleményem szerint a vadászfegyver (legalább 90%-ban) vasból és fából van.

Viszont: Elvitathatatlanul kib.szottjó fogása van a monzának, és vállba véve azonnal, igazítás nélkül, elsőre együtt van a célgömb a nézőkével és a céllal.

Bár - ahogy Bohus mondta - "1000 koronáért remegjen is!"  Stoel remélem, jól idéztem  Stoel
 Vigyorog
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: