Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207147 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #510 Dátum: 2014. Február 13. - 16:37:05 »

Volna rá eszed!  Tasli Ördög

Van, aki  P irigy, Te meg K irigy vagy!  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #511 Dátum: 2014. Február 13. - 17:41:14 »

 
  (  Esetleg  hozhatok  egy  kis  bitumenest , vagy  kökényt ????) Persze  csak  ha  van  rá  igény. Erőszakoskodni  nem  akarok. Vigyorog Vigyorog

     Üdv Lehel!  Emelem

Gin lesz?!    ..mert akkor, én is mennék.  :Mosolyog ..  Vigyorog   
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #512 Dátum: 2014. Február 13. - 17:45:18 »

Van, aki  P irigy, Te meg K irigy vagy!  Röhög
BEE Nyelv Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14840



« Új üzenet #513 Dátum: 2014. Február 13. - 18:15:59 »

Cheyene! Emelem

Ezen ne múljon!  Mosolyog
Viszek gint, és 13 órakor ott várunk a könyvsátornál!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #514 Dátum: 2014. Február 13. - 19:24:34 »

BEE Nyelv Ördög

  Ne  aggódj  komám,  az  arany  tartalék marad.  Okos Azt  majd  együtt. Piál Piál Wave
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #515 Dátum: 2014. Február 13. - 19:26:18 »

Van, aki  P irigy, Te meg K irigy vagy!  Röhög

  Tehát  akkor  közkívánatra  kökényes  lesz. Kacsint
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #516 Dátum: 2014. Február 14. - 08:42:59 »

Cheyene! Emelem

Ezen ne múljon!  Mosolyog
Viszek gint, és 13 órakor ott várunk a könyvsátornál!

   Attila!  Emelem

Mindig tudtam, hogy egy Úriember vagy.  Meghajol ,   de nem tudok menni..

A fentebbi hsz.-om.., csak egyfajta tapogatás volt.  Kacsint ..   Emelem

 

Naplózva
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #517 Dátum: 2014. Február 14. - 21:46:37 »

Üdv mindenkinek!
Nem rég értünk haza a FEHOVA-ról, nekem tetszett, mivel először vettem rajta részt, bár azt hittem, hogy több cucc lesz. Mosolyog
Egy negatív momentum volt,  haverom a kezébe vett egy FABARM típusú sörétest, erre az egyik csávó szinte leordította, hogy miért nyúl hozzá, szólni kell, ha hozzá akarunk érni (nem volt vitrinben, csak fel volt téve egy polcra, egymás alá). De nem is ez volt a legdurvább, hanem az, hogy a haverom által megtört puskát még az eladó is csak nagy nehezen tudta visszazárni. Faterom izs 58-a sem csinál ilyet, ez meg egy 760.000 Ft-os puska volt. Meg kíváncsi voltam a Marlin XS-XL szériára hogy milyen, és hát "sajnos" azt tapasztaltam, hogy a zárdugattyú könnyebben jár, mint a CZ550-emben, a biztosítója is tetszett meg a sütése is. Bocs a hosszú élménybeszámolóért! Mosolyog
Üdv a Vadásznak, tisztelet a Vadnak!  Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 14. - 21:56:59 írta Pyrus » Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #518 Dátum: 2014. Február 15. - 18:44:15 »

Holnap (vasárnap) leszek a Gyulaj Zrt. standján "ügyeletben".
Ha valakinek olyan ingerenciája támadna, keressen meg egy rövidebb-hosszabb beszélgetésre.  Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #519 Dátum: 2014. Február 16. - 19:32:59 »

Én csütörtökön voltam.

Végigtapogattam a blázerokat (azér' az a monza ki van ám találva...), rájöttem hogy marha ronda a műanyagnyelű stucnyi.
Végigtapogattam a krieghoffokat is, rájöttem, hogy igaza van a székelynek... (tudjátok; a zsiráfnál: "Szép-szép, de otthonra nem kéne!")

Végigtapogattam azokat a varangyosbékamintás falatnyi ruhában flangáló hostesshölgyeket - de természetesen "csak" szemmel  Rííí

Fölszerelkeztem olvasnivalóval, dedikáltattam Hivégi Béla Bácsival.

Ja meg ittam egy vízízű sört aranyáron...

Összességében egy árnyalatnyival színvonalasabb volt, mint tavaly.
Megérte elmenni.
Szerintem.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #520 Dátum: 2014. Február 16. - 20:27:12 »

Tegnap voltam én is.

Az volt a "gáz", hogy a délutáni szépségversenyen szereplő hölgyek mindegyikét kenterbe verte volna a pavilonban flangáló hosztesz lányok többsége... Ördög
Különösen az a kettő, akik a soproni Erdészeti Múzeum standja mellett főzték a kávét... :Mosolyog Ha valakinek van róluk fotója, vagy esetleg megvan az elérhetőségük, ne habozzon megosztani velem... Nyihi Stoel Vigyorog

A kiállítás egyébként a szokásos volt, volt pár furcsaság, de amit akartam, megnéztem. "Végigtaperoltam" a CZ puskákat, vettem egy kést meg egy inget, 365 naponként ki lehet birni... Ördög
 Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #521 Dátum: 2014. Február 16. - 21:17:25 »

Tegnap voltam én is.

Az volt a "gáz", hogy a délutáni szépségversenyen szereplő hölgyek mindegyikét kenterbe verte volna a pavilonban flangáló hosztesz lányok többsége... Ördög
Különösen az a kettő, akik a soproni Erdészeti Múzeum standja mellett főzték a kávét... :Mosolyog Ha valakinek van róluk fotója, vagy esetleg megvan az elérhetőségük, ne habozzon megosztani velem... Nyihi Stoel Vigyorog

A kiállítás egyébként a szokásos volt, volt pár furcsaság, de amit akartam, megnéztem. "Végigtaperoltam" a CZ puskákat, vettem egy kést meg egy inget, 365 naponként ki lehet birni... Ördög
 Emelem

Norbi!

Kétszer annyit írtál a csajokról, mint a "klasszikus" vadászattal kapcsolatos élményekről. Biztos vagy benne, hogy csajokra vadászni a FeHoVa-ra kell menni? Ördög Stoel
Egyébként Kama-val értek egyet........... ellenkező előjellel. Tehát szerintem összességében egy árnyalatnyival volt kevésbé színvonalas, mint tavaly. Vállat von
 Emelem
Naplózva
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #522 Dátum: 2014. Február 16. - 22:09:45 »

Nekem a rendezetlenséggel volt bajom, azaz azzal, hogy az egymáshoz tartozók nem egy "kupacon" voltak, így esett meg, hogy a vadászbolt mellett húsárus, aztán megint valami más, aztán meg megint vadászbolt. Ami a nagy bánatom, hogy inkább zsibvásár, mint kiállítás. Lehet, hogy bennem van a hiba, de ilyen helyen inkább csak megismerkedni szeretnék a "termékekkel", újdonságokkal, nem pedig vásárolni.  Vállat von

Még annyit, hogy az a 13 kg-os bika, amire az volt írva, hogy Paton esett, azzal mi is csak a kiállításon találkoztunk.  Stoel
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #523 Dátum: 2014. Február 17. - 04:35:19 »

Norbi!

Kétszer annyit írtál a csajokról, mint a "klasszikus" vadászattal kapcsolatos élményekről. Biztos vagy benne, hogy csajokra vadászni a FeHoVa-ra kell menni? Ördög Stoel
Egyébként Kama-val értek egyet........... ellenkező előjellel. Tehát szerintem összességében egy árnyalatnyival volt kevésbé színvonalas, mint tavaly. Vállat von
 Emelem
Stoel Ördög Vigyorog
 S.Peti
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #524 Dátum: 2014. Február 17. - 10:19:10 »

Még annyit, hogy az a 13 kg-os bika, amire az volt írva, hogy Paton esett, azzal mi is csak a kiállításon találkoztunk.  Stoel

Egy igazi Patthelyzet.  Vigyorog Mindegy, csak nálatok fizessék a kasszába az árát. Ördög
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: