Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207286 alkalommal)
Horváth Dániel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587



WWW
« Új üzenet #435 Dátum: 2013. Február 15. - 15:55:03 »

Csináljunk egy beosztást, hogy lássuk, ki mikorra tervezi a látogatást.

Csütörtök:
Horrido (késő délután valamikor)

Péntek:
Erdőjáró (Molnár Attila)
Petibácsi
Speti
Gálos Csaba (MFB-s közös standon leszek egész nap (Gyulaj Zrt.), szívesen látok minden kedves Vadászfórumozót)
vinczelehel
Huszlavika (ha a hasmenés el nem ront addig..... valamikor kora délután. Próbálnék csak nem menni, Lehel kitekerné azt a gyenge hattyúnyakam)
Vadász91  (a legjobb alkalom, hogy találkozzak pár fórumtárssal egy kis eszmecserére)
Eb,
Voldi  illetve még 2 rossz arcú nem fórumos egyén 
Rzoli
Bird (ha a főnököm is úgy akarja  )
jan


Szombat:
Szik (Ha valami nem jön közbe)
Marksman
Ninjazoli,és családja
pnorbi
Stefi (a péntek nem jó a szombat meg a péntektől függ )
wipe
Horváth Dániel + Soma + még néhány utánkereső a kutyájával (305 H stand, örülnék, ha fórumozók járnának arra, tán még valami kis itóka is akad majd :-)  )

Vasárnap:



A találkozó minden nap 11 és 14 órakor lesz Vadászkönyvek.hu standján 302/C2 .
 
 
Naplózva

Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #436 Dátum: 2013. Február 16. - 08:54:43 »

.....és ekkora volt a szeme!



Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #437 Dátum: 2013. Február 16. - 09:32:58 »

A kiállítás olyan, amilyen, évek óta egyre gyengébb, a tisztelt fórumtársakkal viszont jó volt találkozni!

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #438 Dátum: 2013. Február 16. - 09:37:27 »

A kiállítás olyan, amilyen, évek óta egyre gyengébb, a tisztelt fórumtársakkal viszont jó volt találkozni!

 Emelem

...és a forró kolbász is langyos volt igazából......
De megismerkedni személyesen fórumtársakkal, tényleg jó volt! Igen
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #439 Dátum: 2013. Február 16. - 14:52:37 »

...és a forró kolbász is langyos volt igazából......

Ellenben a sült csülök még záráskor is meleg volt(3700 forintért lehetett is Nem), oszt a dugóban ácsorogva szépen be is toltam az arcomba, sajnos volt rá időm.
A kiállításon láttam egy rakás rendőrt de annyi esze egynek sem volt, hogy kiálljon egy kicsit forgalmat irányítani így a kijutás elég kaotikusra (és borzasztó lassúra) sikeredett Nem
Egy standot akartam igazán megnézni, de annyit pofáztam mindenfelé, hogy mire rátaláltam, zárva volt... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #440 Dátum: 2013. Február 16. - 15:12:55 »

Hiába irányítanának, csak rosszabb lenne! Vigyorog
Annak a vásárközpontnak már rég nem ott lenne a helye. Minden kiállításnál ugyan ez van, főleg hétköznap, de a péntek az eleve katasztrófa az egész városban! 
Az Albertirsai úton a kétszer egy sávos út, a rengeteg lámpa úgy megfogja a több ezer autót, hogy órákat lehet álldogálni a dugóba. Nincs már áteresztő képessége sem az Éles-saroknak, sem a Kerepesi -Hungária kereszteződésnek, és egyáltalán nincs megoldva a tömegközlekedése sem. Amikor a Városligetből kihozták ide a Hungexpot, már akkor is rossz helyre tették. Ki kellett volna tenni a város szélére, és kőrbe parkolókat, meg bejáratokat kellett volna rakni. Eleve, a pénztárnál is fél órát várhat valaki mire bejut! Fejvakarás
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #441 Dátum: 2013. Február 16. - 22:02:11 »

A tökéletes időzítés a nyitja mindennek. Tegnap hatkor indultunk, és jött a hír, hogy felesleges, szóval hétkor rugdostak ki szó szerint a security mókusok, és onnan pontosan egy óra volt a Hungária kereszteződés.
Ma a tökéletes időzítést alkalmazva az indulásra (negyed hat)- és balra az Éles sarok fele kikanyarodva pont fele annyi idő volt. Ha holnap is mennék, megcéloznám a negyed órát Vigyorog a vesztesek biztos nyugalmával!
Kicsi is, sárga is, savanyú is, de a mienk a Fehova!
Jövőre találkozhatunk az IWA-n is. Nem tudom, de lehet, hogy ott nem úsznánk meg egy csülköt 13 Euroból. Vállat von
Viszont a világ fegyver gyártásanak 80-90%-a ott van, és bármit kézbe vehetsz, nem vitrin mögül lehet bámulni egy 245 ezer HUF-os modernizált Fox-t és 378, vagy 87 mittudomisénmár forintért egy CZ 550 magnumot! (bakker!!) Nem
Ma úgy jártam, mint a parasztbácsi a műrepülőben...... hát ezt nem gondoltam volna!
A csülök legalább jó volt?
Egyébként monsieur Lebrun munkái és kedvessége még mindig elgyengít és lenyűgöz!!
 Emelem
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #442 Dátum: 2013. Február 17. - 08:28:45 »

Kedves Fórumtársak!
Nagy öröm volt számomra személyesen is találkozni, eddig virtuálisan ismert Fórumosokat. Wave
Azt azért sajnálom, hogy sofőrködés miatt nem tudtam megkóstolni a sokak által, sokat emlegetett és méltán nagyra becsült BITUMENEST!!Na de majd legközelebb!!!! Piál
Nagy tisztelettel:
Laci  Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #443 Dátum: 2013. Február 17. - 09:20:27 »

Laci!  Emelem

Erre való a fórumtali, írd be magad és gyere!  Wave
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #444 Dátum: 2013. Február 18. - 10:51:07 »

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/fehova_kiallitas_budapest

 Fejvakarás
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #445 Dátum: 2013. Február 18. - 11:07:14 »


Ez egy szennyoldal, a mocskolódásból élnek, legyen az bármilyen téma. Az újságírás szégyene.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #446 Dátum: 2013. Február 18. - 11:10:29 »


Csak annyit fűznék hozzá, hogy én nem járok buzibárokba, a "meleg büszkeség napján" sem vonulok fel az Andrássy úton, ez az "ember" miért ment ki a fehova-ra???  Vállat von
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9985



« Új üzenet #447 Dátum: 2013. Február 18. - 11:27:03 »

Csak annyit fűznék hozzá, hogy én nem járok buzibárokba, a "meleg büszkeség napján" sem vonulok fel az Andrássy úton, ez az "ember" miért ment ki a fehova-ra???  Vállat von

Mert ezért fizetik.
Azt mondjuk nem tudom, hogy kinek ér meg egy ilyen cikk egy fillért is, de biztosan nem ingyen koptatta a pennát.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9517


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #448 Dátum: 2013. Február 18. - 11:31:28 »

Igaz, csak kis része a vadászattal foglalkozó, de hajós témában Szily odatesz rendesen:

http://index.hu/belfold/2013/02/17/orban_a_hibas_matolcsy_kicsinalta_a_csocsos-kurvas_gengszterromantikat/
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #449 Dátum: 2013. Február 18. - 11:42:43 »

Igaz, csak kis része a vadászattal foglalkozó, de hajós témában Szily odatesz rendesen:

http://index.hu/belfold/2013/02/17/orban_a_hibas_matolcsy_kicsinalta_a_csocsos-kurvas_gengszterromantikat/
Ennek a faszinak vajon rendben van a nemi élete ? Fejvakarás
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: