Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207631 alkalommal)
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #315 Dátum: 2012. Február 05. - 11:04:16 »

http://vadaszatikultura.hu/i-fehova-kupa-nemzetkozi-szarvasbogo-verseny
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #316 Dátum: 2012. Február 07. - 18:55:18 »

Dortmundban január 31. és február 05. között került megrendezésre a 31. "Jagd und Hund" vadászati kiállítás és szakvásár.
Még mindig Európa egyik, ha nem a legnagyobb ilyen jellegű rendezvénye.
Kiállítóként voltunk jelen, a magyar állami erdő és vadgazdálkodók standján "kellettük magunkat" és népszerűsítettük a magyarországi vadászatot.

A 11 állami céget tömörítő közös kiállító helyen nyoma sem volt a rosszindulatú konkurenciának Igen Jó kedvvel segítettük egymás munkáját, ha kellett küldtük egymásnak a vendéget!




Persze a friss SCI világrekorder kanagyarunkat sem hagytam itthon. Igaz ez "csak" másolat, de tisztelet a mesternek, mert élethű remekművet adott ki a keze közül Emelem


Szokásos hazai kiállító gárda képviselte a szervezői oldalt is. Forst Hungária, Sevako, Molnár Jagd (és még kép nélkül: Naturhun, Hunnia, Pannonvad, Hungarowild, Elite Hunting, bocs ha valaki kimaradt)






Volt magyar vadászruha is. Itt a Kos standja. Kedvelik a németek, Ákoséknak folyamatosan volt munkájuk.


Az idei "sláger országok" Kanada, Ausztrália és minden mennyiségben namíbia.






Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #317 Dátum: 2012. Február 07. - 19:06:49 »

Persze volt pár érdekesség is, habár mindent bemutatni...na ahhoz több kellene egy ilyen fórum kereteinél Vigyorog

Vitán felüli, hogy a vadhús-fogyasztási hajlandóságuk és kultúrájuk messze a mienk felett áll. Persze ennek vannak jóléti gyökerei is. Sok helyen és sokféle terméket lehetett kóstolni.


Nem volt hiány szebbnél szebb fegyverekben sem.


De a kések rajongói sem szenvedtek hiányt semmiben. Csak csorgattuk a nyálunkat és kaptuk egyik agyvérzést a másik után, az árcédulák láttán OOO




Ismert vadászfilmesünk, Blaumann Ödön standja előtt ritkán lehetett lökdösődés nélkül tovább haladni. Viszont a zöldek hatására a vadászfilmek akciójeleneteit ki kell takarni  Vállat von


És a végére egy igazi elrettentő borzalom. Hiába, ahol lósz@r van, ott mindig akad veréb is Nyihi


Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #318 Dátum: 2012. Február 07. - 19:29:22 »

"És a végére egy igazi elrettentő borzalom. Hiába, ahol lósz@r van, ott mindig akad veréb is"

Miért? Az a rózsaszín őztrófea, vagy az a gyönggyel kirakott kimondottan jól néz ki! El is tudom képzelni egy-két vadászismerősöm trófeafalán! (Mondjuk a szamárfej mellett!) :Mosolyog Röhög

  Ahogy a késeket elméztem, ha Csontmetsző összeszedné és kivinné a munkáit 5 nap alatt megkeresné több  évi főfoglalkozásban kapott fizetését! Fejvakarás

Köszi a beszámolót! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #319 Dátum: 2012. Február 07. - 19:33:22 »

Apropopó!

FEHOVA 2012.február 16-19-ig.

Jöttök? Találkozunk?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #320 Dátum: 2012. Február 07. - 19:56:00 »

Apropopó!
FEHOVA 2012.február 16-19-ig.
Jöttök? Találkozunk?

Én előre láthatóan a záró napon leszek fent egész nap az állami "szekértáborban" a Gyulaj Zrt. standján.
Mindenkit szívesen látok, aki benéz hozzánk a falon túlra Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #321 Dátum: 2012. Február 07. - 20:18:01 »

Szervusztok.
Kedves Barátaim Fórumtársak.
Az idén is szeretettel várunk benneteket a 305/C1 standon .Ahol a válogatott vadász irodalommal találkozhattok és lesz egy kedves vendégünk Bornemisza Péter Úr aki szívesen dedikálja könyvét számotokra.
Üdv:Miki, Józsi, HSanyi
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 08. - 11:37:41 írta Voldemort » Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #322 Dátum: 2012. Február 08. - 10:43:07 »

Ezek a nyúlbakok,vagy baknyulak.....dzsízösz...dizájn termékek de kinek? Vadász ilyet nem tesz a falra,aki meg nem vadász az leginkább viszolyog az ilyesmitől...Bár igaz, egy német lomisban láttam egy pár agancsot valami tűzzománckoponyára felfogatva,színes alátéten. Az is ott lógott valami falon, Freiburgban, Günter Jagermeister haláláig....
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #323 Dátum: 2012. Február 08. - 13:24:26 »

Apropopó!

FEHOVA 2012.február 16-19-ig.

Jöttök? Találkozunk?

Mindenképp tervben van!
Remélem, a szabadidőm is megengedi.

 Emelem
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #324 Dátum: 2012. Február 08. - 14:22:22 »

Válság van, kihagyom, de nagyon sajnálom! Tavaly sem láttam semmit a kiállításból, de olyan jót beszélgettem.  Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #325 Dátum: 2012. Február 08. - 14:47:28 »

Csaba, de jó kis beszámoló! Az a vízi bivaly trófea elképesztő! Jó a kép az egyedi puskákról...a háttérben már osztanak-szoroznak. Én csak a Tesco -ban járkálok így az asszony nyomában.  Ördög

Na de a lényeg a késmarkolatok. De kár, hogy nem sikerült jobban megfényképezni. Nagyon ismerős a stílus, ez Marcello Pettineo stílusa. Vajon ki véste ezeket a munkákat?
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #326 Dátum: 2012. Február 08. - 16:08:10 »

Nagyon ismerős a stílus, ez Marcello Pettineo stílusa. Vajon ki véste ezeket a munkákat?
Sajnos azt nem csekkoltam le Stoel.
De a mester egy alacsony, kopasz, jó kemény kötésű vállas fickó volt, olyan 45 év körül.
Ha ez segít bármit is Fejvakarás
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #327 Dátum: 2012. Február 08. - 17:59:58 »

Én sem ismerem személyesen. Pedig volna mit eltanulni. Ő volna az (fene sem tudja mennyire régi fotók?).

Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #328 Dátum: 2012. Február 08. - 18:16:46 »

Ilyet tud, és aki ilyet tud, attól lehet valamit tanulni.

Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #329 Dátum: 2012. Február 08. - 18:56:20 »

Gyönyörűek ezek a vésetek.
Akár papírpénzeken is el tudnám képzelni őket - milyen gyönyörű bankjegyek lennének...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: