Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: FeHoVa  (Megtekintve 207513 alkalommal)
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #300 Dátum: 2011. Március 19. - 19:33:07 »

Tiszteletem azon kevés kiállítónak aki ott volt, sajnos nagyon kevesen voltak. Személyes véleményem szerint nagyon gyenge volt az idei kiállítás, bár tavaly is azt mondtam többet nem megyek mégis voltam csütörtökön hiba volt. Drága belépő még drágább parkolás kevés kiállító gyenge műsor borzalmas zene (többször jutott eszembe egy temetés mint egy jó hangulatú kiállítás). A kés készítők voltak a kivételek talán ők voltak többen és nagyon szép munkákat lehetett látni.      
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #301 Dátum: 2011. Március 19. - 19:37:06 »

Volt puska is:


Na ez pl. nekem egyáltalán nem tetszett.
Jába 16 milla...  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #302 Dátum: 2011. Március 19. - 19:46:13 »

Voldi! Jól kiegészítjük egymást. Ördög Én csak nagyon rövid ideig voltam a Libro-Vill környékén, 1-2 kézfogás után el is mentem, ott nem volt időm képeket csinálni.
Úgy látom, ma többen voltatok, mint tegnap! Igen
 Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #303 Dátum: 2011. Március 19. - 20:49:10 »

Szervusztok!

Ma én is kijutottam a FEHOVA-ra. Jó volt találkozni régi Barátokkal, ismerősökkel.
Maga a kiállítás szerintem egyre gyengébb, laposabb. Igazából sok újat nem ad, és nagyon sok kiállító elmaradt az elmúlt évek alatt. Inkább vásár lett mint kiállítás!

Nekem legjobban az a fegyver tetszett, melynek tusa szép rikító narancs színű volt. Praktikus, mert így mellőzni lehet a védőmellényt, sapkaszalagot. Jó lenne ilyet látni távcsőben, vadászruhában, esetleg terepjáróban is! Olyan igazi vadászias! Fejvakarás



Sajnos a kép nem adja vissza az igazi színt!

Érdeklődés!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #304 Dátum: 2011. Március 19. - 21:29:48 »

Bobákos bréko bréko:

A nagy sakálvadászat közepette nálunk felejtettétek a már zsákmányul ejtett csodálatos zebrát....vagy micsodát  Mosolyog
Naplózva
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #305 Dátum: 2011. Március 19. - 23:32:34 »

Én sajnos nem találtam meg a Libro-vill standját,  Szomorú  meg a képeket elnézve, néhány dolog kimaradt,csak szűk 1/2-órát voltam kint.
Naplózva
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #306 Dátum: 2011. Március 20. - 13:55:38 »

Öröm volt a régi ismerősökkel találkozni!

Takács Frigyest sajnos csak pár szóra tudtuk elkapni Antival.

Színvonal miatt vagy a kiállítók miatt én nem panaszkodnék. Helyette nagyon örülök a rég látott arcoknak és az újonnan megismerteknek!
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #307 Dátum: 2011. Március 20. - 16:53:18 »

Na ez pl. nekem egyáltalán nem tetszett.
Jába 16 milla...  Vállat von

Én meg megbírnám szokni! Hiába no, ízlések és pofonok. Lenyűgöz a kétkezi munka minősége és mennyisége. Ha befejezik a tervrajzok szerint a vésést és megkapja a barnítást, hát nem lesz az olyan rossz. Bárcsak ne okozna problémát kifizetni. Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #308 Dátum: 2011. Március 20. - 19:24:54 »

Szervusztok.
Megszeretném köszönni azoknak a Fórumtársaknak akik meglátogattak bennünket standunkon.
A képek magukért beszélnek,egy jó hangulatú kötetlen baráti beszélgetésekben,ugratásokban volt részünk.
Nagyon örülők,annak,hogy találkoztam veletek.

Üdv:HSanyi
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #309 Dátum: 2011. Március 21. - 15:42:12 »

Tisztelt Vadászok!
Nekem a képeket látva egy idézet jutott eszembe, míves magyar irodalom zseninktől:

"Hej! ha én is, én is köztetek mehetnék,
Szép magyar vitézek, aranyos leventék!”

Nagy tisztelettel Emelem:
Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #310 Dátum: 2011. Március 21. - 18:39:59 »

Megint elmúlt egy FEHOVA...
Mindenkinek örülök akivel találkozhattunk, régi és új ismerősöknek egyaránt.
Kornis Lóri egy nagyon jó arc, különösképp örülök a találkozásunknak.
Így legalább arra is rájöttem, miért lő mindig olyan nagy kanokat! Taps
Tényleg öröm látni olyan "ismeretlen ismerősök" találkozását, amikor nevetve beszélik meg, hogy melyik témában miért balhéztak össze, miért volt más a véleményük.
Akivel addig nem találkoznék, majd a fórumtalin folyt. köv. Wave
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
kornis lorand
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


WWW
« Új üzenet #311 Dátum: 2011. Március 21. - 21:42:55 »

Sziasztok!

Most értem én is haza egy hosszadalmas és fárasztó út után, de legalább elmondhatom hogy minden percét megérte a kiállítás. Nem azért érte meg mert csiri csáré cuccokat össze vissza vásároltunk hanem azért mert végre tudtam azokkal személyesen találkozni akikkel évek óta megosztjuk élményeinket. Lett vóna elég bajom mással is foglalkozni, de örökké az órámat néztem hogy hány óra mert kell menni a találkahelyre  s így örökké futkostam a könyvtár és a nyomda között  Kacsint  . Fantasztikus emberekkel találkoztam és nagyon sajnálom hogy nem tudtak mások is kijönni, mert biztos hogy nem rossz emlékekkel mentek volna el.
Köszönöm lányok, fiúk hogy veletek lehettem 1-2 napon keresztül.  Wave
Naplózva
zsolt21
vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Új üzenet #312 Dátum: 2011. Március 25. - 15:06:06 »

Sziasztok. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy drága a FeHoVa,és egyre színvonaltalanabb. Volt újdonság is, legalábbis nekem. Láttátok? www.jaguarloszer.hu Azt mondta a srác nemsokára lehet kapni. Ismeritek?
Zsoc.
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #313 Dátum: 2011. Március 25. - 16:03:52 »

Szia.
Hasonló szisztéma mint az Impala ill a KJG .
Ezekkel az árakkal nem sokk jót jósolok neki egy 30,06 1160Ft/db nem nevezhető olcsónak.
Ettől függetlenül lehet jó de megfizethetetlen .
Üdv:HSanyi
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #314 Dátum: 2011. Március 25. - 23:09:59 »

A két bérlönk lövi, kezdetben nagy lelkesedéssel, de már kijózanulva, a vad majdnem mindig megy 1-200 métert, kilövés biztos, de kicsi a kimenet is, kevés a vér. Ök most vissza fognak álni a DK-ra meg a KS-re.


Üdv                  Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: