Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogy néz ki az álomfegyverem?  (Megtekintve 121741 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #660 Dátum: 2018. Február 20. - 13:36:56 »

Nekem nem jön be... bocs.

A laminált tus és a túl hosszú weawer-sín nem tetszik, de nekem volt MARLIN-om, nagyon szerethető puska. Aki már vadászott kakasos fegyverrel, csak az tudja milyen érzés célratartás után felhúzni a sárkányt! Mosolyog
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #661 Dátum: 2018. Február 20. - 14:10:55 »

Nekem is volt 45/70-es Marlinom.
Szerettem....volna, ha nem lett volna összeliggatva a csőtorkolatnál, így viszont fájt minden lövés Stoel
De jókat vadásztam vele fülvédőben Ördög
A másik bajom azzal volt, hogy a gyenge zárolás miatt lugyfusz teljesítményű gyári lőszerekkel lehetett csak etetni,
ráadásul a csőtár is nagyon bekorlátozza a felhasználható lövedékek körét.
Na, egy blokkzár esetében mindjárt más lenne a helyzet Táncol
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #662 Dátum: 2018. Február 20. - 14:27:32 »

Nekem is volt 45/70-es Marlinom.
Szerettem....volna, ha nem lett volna összeliggatva a csőtorkolatnál, így viszont fájt minden lövés Stoel
De jókat vadásztam vele fülvédőben Ördög
A másik bajom azzal volt, hogy a gyenge zárolás miatt lugyfusz teljesítményű gyári lőszerekkel lehetett csak etetni,
ráadásul a csőtár is nagyon bekorlátozza a felhasználható lövedékek körét.
Na, egy blokkzár esetében mindjárt más lenne a helyzet Táncol

Pedig meg akartad venni anno a 30-30-asomat!  Mosolyog
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #663 Dátum: 2018. Február 20. - 14:53:57 »

Pedig meg akartad venni anno a 30-30-asomat!  Mosolyog
De mivel nem adtad, így lett a 45/70 Marlin. Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #664 Dátum: 2018. Február 20. - 15:31:01 »

30-30-asom is volt már, az egyszerű fa tussal (nyírfa volt, de vannak ezek szép diófa tussal is) volt szerelve. Az is jó kis karabély. Én szerettem. Eladtam azt is másik fegyver vétele miatt, de megbántam már azt is nagyon..... Rííí Úgyhogy vissza kell térnem énnekem a Marlinokhoz...hogy helyre ugorjon a lelki békém... Kacsint

Régen gond volt a lőszervásárlás, de ma már semmi ok nincs arra, hogy ne legyen MARLIN a szekrényben! Mosolyog
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #665 Dátum: 2018. Február 20. - 17:31:27 »

Nekem is volt 45/70-es Marlinom.
Szerettem....volna, ha nem lett volna összeliggatva a csőtorkolatnál, így viszont fájt minden lövés Stoel
De jókat vadásztam vele fülvédőben Ördög
A másik bajom azzal volt, hogy a gyenge zárolás miatt lugyfusz teljesítményű gyári lőszerekkel lehetett csak etetni,
ráadásul a csőtár is nagyon bekorlátozza a felhasználható lövedékek körét.
Na, egy blokkzár esetében mindjárt más lenne a helyzet Táncol

Nem a Marlinnal van a baj, hanem a trapdoor-okkal.
Azok tényleg lófingok nyomás bírás ügyben, emberre csinálták, háborúba........

Kint van mindenféle patrony, érdekes, ott megbíznak a jónépben, hogy elolvassa a dobozon, hogy milyen zárolásig van.
Ha megnézed a 444-es marlint, meg a 450-est, kifejezetten nagy a nyomása. a 45-70-es puska is ugyanolyan, nem gyengébb.
Ezeknél csak a blokkzáras és a sziámi mauser az erősebb, ami ezeket a vastag szarokat lövi, de az már baszott erős.
 Emelem
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #666 Dátum: 2018. Február 20. - 18:09:57 »

Marlin-ügyben lehet hogy nem túl rózsás a jövő, egyrészt a konszernmama Remington helyzete sem ok az örömködésre, másrészt a nyalókás honlapon egyetlen egyet sem láttam a mai napon készleten. Vagy mindet eladták vagy nem tudom. Bár a verebek olyasmit is csiripeltek, hogy a nyalókásboltnál tulajdonos váltás volt vagy várható, de lehet csak pletyka.
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #667 Dátum: 2018. Február 20. - 18:11:24 »

Most megint látható néhány. lehet hogy átmeneti gond volt a honlappal  Fejvakarás
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #668 Dátum: 2018. Február 20. - 20:08:05 »

Igen, hallottam én is a Remington problémájáról, és ugye ők gyártják már egy ideje a Marlint. Hát nem örülök neki, mert nem titkolom, hogy nekem ez a kettő a legkedvesebb a fegyvermárkák közül. Remélem kilábal ebből is a Remington, mint a sok bajból az elmúlt 200 évben. Néhány Marlint még láttam a Fehován a Magnumosoknál, de ezek is már régebb óta vannak raktáron, egy ideje már nem hoztak ezekből. Én sajnálnám, ha tönkremenne ez a két igencsak régi múlttal rendelkező márka. Bár tudom, ideát Európában ezek nem különösebben népszerűek. Bár az engem sohasem érdekelt, hogy mi a népszerű, meg a divatos egyébként. Én remélem túléli a Remington-Marlin ezt is valahogy.

 Igen
Naplózva
MrKopu
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Új üzenet #669 Dátum: 2018. Február 21. - 10:33:31 »

Bár az engem sohasem érdekelt, hogy mi a népszerű, meg a divatos egyébként. Én remélem túléli a Remington-Marlin ezt is valahogy.

 Igen
Naplózva
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #670 Dátum: 2018. Február 27. - 13:31:50 »

Van erre céltopik.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Február 27. - 15:07:36 írta Balkóbátya » Naplózva
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #671 Dátum: 2018. Március 01. - 10:53:38 »

Marlin-ügyben lehet hogy nem túl rózsás a jövő, egyrészt a konszernmama Remington helyzete sem ok az örömködésre, másrészt a nyalókás honlapon egyetlen egyet sem láttam a mai napon készleten. Vagy mindet eladták vagy nem tudom. Bár a verebek olyasmit is csiripeltek, hogy a nyalókásboltnál tulajdonos váltás volt vagy várható, de lehet csak pletyka.

Ilyen tulajdonosváltás dologról én is hallottam már. Állítólag egy vagyonát Zuckerbergnél is sokkal dinamikusabban gyarapító magyarországi polihisztor-vállalkozóról van szó, így hallottad Te is?

A Remington (és gondolom, hogy ezzel együtt a Marlin, mert az is a Remington cégcsoport tulajdona) importőre (állítólag az egész EU-ban) pedig a http://www.skencoeurope.com/contact.html , csak ők sajnos nem kiskereznek.
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #672 Dátum: 2018. Március 01. - 11:16:10 »

Ilyen tulajdonosváltás dologról én is hallottam már. Állítólag egy vagyonát Zuckerbergnél is sokkal dinamikusabban gyarapító magyarországi polihisztor-vállalkozóról van szó, így hallottad Te is?



Pontosan és a verebek szerint ők fogják a jövőben szállítani az állami egyenruhákat vadász-halász-erdész vonalon.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #673 Dátum: 2018. Március 01. - 11:54:18 »

Pontosan és a verebek szerint ők fogják a jövőben szállítani az állami egyenruhákat vadász-halász-erdész vonalon.

Meddig ?    Ördög
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1670


Koma


« Új üzenet #674 Dátum: 2018. Március 07. - 18:13:44 »

B@ssza megvegy talicska apro majom ezt a hülyebogarat.
Addig beszéltünk a multkor erről a bráuning bpr blr dologrol hogy hirtelen megjelent az agyamban egy bogár. Röhög Türelmetlenül

http://www.egun.de/market/item.php?id=6856916
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: