Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 58   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boldog Ünnepeket!  (Megtekintve 117643 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #75 Dátum: 2008. December 31. - 18:26:06 »

Kedves Fórumtársaim, Barátaim, Cimborák!

A 2008. esztendő a születés éve volt, annak ellenére, hogy nem egyikőtökkel és nem az idei év óta ismerjük egymást. Megszületett ez a fórum, mert meg kellett születnie és egyben maradt, mert egyben kellett maradnia. Voltak döccenők, vannak is, de ezzel szembe kell nézni a jövőben is. Mindenért kárpótol viszont, hogy itt egy ritka egyenes, igaz Vadászokból álló  társaság verődött össze, akik együtt ugrottak és ugranak ha kell. Senki nem hitt abban, hogy ez a fórum létezhet, de létezik, él és virul. A jövő év többek közt ezért is sokkal reménytelibb mint az idei (ezt azért a babona jegyében lekopogom), az előjelek is erre utalnak.

Mindannyiótoknak köszönöm, köszönjük ezt az évet! Annak ellenére, hogy ez a fórum senkinek nem termel hasznot, vagy bármiféle egyéb nyereséget, jóval több mint 1.700.000 oldalletöltést, 31.000 hozzászólást hozott össze a majdnem 600 tag. És ez nem semmi. Örülök, hogy Veletek tölthettem ezt az évet!


 Pezsgő Koccint

Van még egy személyes "Év Embere" díjazottam is, amit júzerként szeretnék odaítélni valakinek. Ez az ember felépítette ezt a felületet és mind a mai napig keményen dolgozik a működőképességén. Egy pillanatra sem tolta magát előre soha, szerénysége és emberi kvalitása viszont komoly konfliktusokat oldott már fel itt. Mindezt úgy, hogy az év legnagyobb részében szinte senkinek sem volt fogalma arról, ki is Ő tulajdonképpen. Ez az ember Voldi a varázsló. Vold
Húúúúúúúúúú először aszittem, hogy rám gondolsz... Fejvakarás Ördög Ördög Ördög Ördög Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #76 Dátum: 2008. December 31. - 18:36:10 »

Annyi szépet és kedveset írtatok már, így én csak egyszerűen békés, boldog és értékekben gazdag új esztendőt kívánok nektek kedves BARÁTAIM.

Üdvözlettel Szenka és Placidus Pezsgő
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 31. - 18:53:03 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

Carpe Diem.
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #77 Dátum: 2008. December 31. - 18:46:51 »

 
 Minden Kedves Fórumtársnak és Családjának Egészségben Boldogságban Gazdag Új Évet Kivánok  Lacus
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #78 Dátum: 2008. December 31. - 18:55:07 »

Vannak a vilagon mindenhol aszok,de a legjobbak mi vagyunk, vadaszok! Örülök hogy összefujt minket az élet,az erdöböl kivanok Boldog Uj Évet!  Emelem
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #79 Dátum: 2008. December 31. - 19:55:55 »

Sziasztok!
Csatlakozom én is a többiekhez: mindenkinek boldog új évet kívánok és sz.rt a tarisznyába!
A fórumon egész évben olvasottak alapján, az eredmények és a vadászias elejtés, viselkedés, vad iránti tisztelet alapján, a 2008-as Év Fórumos Vadásza titulus megosztva Horrido-nak és Wetzlar-nak adnám! Vegyünk róluk példát! Ezzel a többieket sem becsülöm le, mert lehet, hogy valaki többet lő, mint Ők, csak nem írja le, így nem szerzünk róla tudomást.
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #80 Dátum: 2008. December 31. - 20:05:44 »

Én mindenkinek azt kívánom, hogy a jövő év pontosan olyan legyen, amilyet szeretne!

A fórum indulásáról, működéséről nem akarok hosszan elmélkedni. Viktor az előzőekben leirta a számokat, ezen nem kell -és nincs is mit magyarázni!
Amikor indult, én is a kicsinyhitűek közé tartoztam. Nem gondoltam hogy ilyen formátumban, ekkora pályát fog befutni ez a fórum. De örülök hogy így lett.

Lehet hogy nem a leglátogatottabb, legnagyobb, leg-akármilyenebb  fórum, de nekem ennél többet számít a jó társaság, a korrekt hangnem meg a baráti légkör, az pedig itt van. Röviden ennyi.

Mindenkinek a legjobbakat!
Naplózva
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #81 Dátum: 2008. December 31. - 20:23:04 »

 
Szilveszterkor az erdőben,oriási a móka együtt vedelnek a nyúl meg a róka.A szarvas tők részeg,a vaddisznó tántorog,füveznek az őzek és a muflonok.A szajkó totálkáros és el is téved,azt orditja BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK.
Naplózva
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #82 Dátum: 2008. December 31. - 20:48:36 »

Vadászélményekben gazdag, boldog új évet kívánok Mindenkinek! Pezsgő Táncol  Piál  Wave
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #83 Dátum: 2009. Január 01. - 02:15:28 »

B.Ú.É.K! Pezsgő
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Dudu
Tacskós
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #84 Dátum: 2009. Január 01. - 08:20:56 »

 Vigyorog
B.Ú.É.K.  Mindenkinek!!!  Pezsgő Koccint
Naplózva

Dávid
M98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #85 Dátum: 2009. Január 01. - 08:56:35 »

BUÉK Mindenkinek! Emelem
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #86 Dátum: 2009. Január 01. - 09:18:30 »

Langy esőben, tömör ködben, holt részegen mély gödörben,
A új évnek első napján, 4kézláb az árokpartján
átölelem a Világot. Boldog új évet kívánok! gyozo
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Szalai Róbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Új üzenet #87 Dátum: 2009. Január 01. - 12:57:30 »

Mindenkinek kívánok vadászsikerekben is gazdag , békés, boldog új esztendőt! Emelem
Naplózva

.30-06 semmire nem a legoptimálisabb,de mindenre jó!
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #88 Dátum: 2009. április 10. - 14:01:41 »

Minden fórumlakónak és kedves családjának, nagyon boldog, locsolókban és locsolásban gazdag Húsvétot kívánok! Wave Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #89 Dátum: 2009. április 10. - 16:46:17 »

Minden kedves Fórumtársnak nagyon kellemes, pihenéssel teli Húsvéti Ünnepeket kívánok!  Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 58   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: