Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 58   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Boldog Ünnepeket!  (Megtekintve 117600 alkalommal)
Steve
Vendég
« Új üzenet #45 Dátum: 2008. December 31. - 08:40:49 »

Ma estére mindenkinek Vigyorog Piál Taps jól van Koccint Bow Taps Ölel Simi ÖrömNeked Kiss Welcome Röhög :ALC :SERV Pezsgő Vold Bravó Kézcsók

Jövőre meg veletek ugyanitt  Emelem

Csak kiegészítés képpen: :N

 Nyihi

Ja!
...és Boldog, vadászbarátokban és vadászélményekben gazdag Új Esztendőt kívánok mindannyiótoknak! Wave Pezsgő Vold Kiss
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #46 Dátum: 2008. December 31. - 08:48:16 »

Ma estére mindenkinek Vigyorog Piál Taps jól van Koccint Bow Taps Ölel Simi ÖrömNeked Kiss Welcome Röhög :ALC :SERV Pezsgő Vold Bravó Kézcsók

Jövőre meg veletek ugyanitt  Emelem
Csak kiegészítés képpen: Duda

 Nyihi

Ja!
...és Boldog, vadászbarátokban és vadászélményekben gazdag Új Esztendőt kívánok Mindannyiótoknak! Wave Pezsgő Vold Kiss


Ennél szebben csak Steve fogalmazott, úgy hogy én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!!! Pezsgő
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
hunter55
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. December 31. - 10:35:51 »

Vadászélményekben gazdag, Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! Pezsgő Vold :N Koccint
Naplózva

hunter55
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. December 31. - 11:15:31 »

Minden fórumtársamnak sikerekben és vadászélményekben gazdag, boldog új évet kívánok!  Wave Piál Koccint :ALC :SERV Pezsgő Pezsgő
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #49 Dátum: 2008. December 31. - 11:49:30 »

Kedves mindnyájatoknak kívánok,eredményes, sikeres, és gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET!

 Pezsgő Koccint Táncol  és nagyon sok  Vadász Ijasz

Jövőre veletek ugyan itt! Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #50 Dátum: 2008. December 31. - 12:02:43 »

........de légy ma este disznó részeg/így búcsúztasd az óévet! Piál Piál Piál
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #51 Dátum: 2008. December 31. - 12:31:10 »

Mindenkinek boldog, békés, szeretetteljes és vadászélményekben bővelkedő új évet kívánok!  Pezsgő Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #52 Dátum: 2008. December 31. - 12:41:15 »

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!!!!!!! Wave Pezsgő
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #53 Dátum: 2008. December 31. - 12:43:35 »

Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Mindenkinek! Pezsgő Koccint Piál
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #54 Dátum: 2008. December 31. - 13:11:38 »

Kedves Fórumtársaim, Barátaim, Cimborák!

A 2008. esztendő a születés éve volt, annak ellenére, hogy nem egyikőtökkel és nem az idei év óta ismerjük egymást. Megszületett ez a fórum, mert meg kellett születnie és egyben maradt, mert egyben kellett maradnia. Voltak döccenők, vannak is, de ezzel szembe kell nézni a jövőben is. Mindenért kárpótol viszont, hogy itt egy ritka egyenes, igaz Vadászokból álló  társaság verődött össze, akik együtt ugrottak és ugranak ha kell. Senki nem hitt abban, hogy ez a fórum létezhet, de létezik, él és virul. A jövő év többek közt ezért is sokkal reménytelibb mint az idei (ezt azért a babona jegyében lekopogom), az előjelek is erre utalnak.

Mindannyiótoknak köszönöm, köszönjük ezt az évet! Annak ellenére, hogy ez a fórum senkinek nem termel hasznot, vagy bármiféle egyéb nyereséget, jóval több mint 1.700.000 oldalletöltést, 31.000 hozzászólást hozott össze a majdnem 600 tag. És ez nem semmi. Örülök, hogy Veletek tölthettem ezt az évet!


 Pezsgő Koccint

Van még egy személyes "Év Embere" díjazottam is, amit júzerként szeretnék odaítélni valakinek. Ez az ember felépítette ezt a felületet és mind a mai napig keményen dolgozik a működőképességén. Egy pillanatra sem tolta magát előre soha, szerénysége és emberi kvalitása viszont komoly konfliktusokat oldott már fel itt. Mindezt úgy, hogy az év legnagyobb részében szinte senkinek sem volt fogalma arról, ki is Ő tulajdonképpen. Ez az ember Voldi a varázsló. Vold
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #55 Dátum: 2008. December 31. - 13:24:10 »

Kedves Fórumtársaim, Barátaim, Cimborák!
A 2008. esztendő a születés éve volt, annak ellenére, hogy nem egyikőtökkel és nem az idei év óta ismerjük egymást. Megszületett ez a fórum, mert meg kellett születnie és egyben maradt, mert egyben kellett maradnia. Voltak döccenők, vannak is, de ezzel szembe kell nézni a jövőben is. Mindenért kárpótol viszont, hogy itt egy ritka egyenes, igaz Vadászokból álló  társaság verődött össze, akik együtt ugrottak és ugranak ha kell. Senki nem hitt abban, hogy ez a fórum létezhet, de létezik, él és virul. A jövő év többek közt ezért is sokkal reménytelibb mint az idei (ezt azért a babona jegyében lekopogom), az előjelek is erre utalnak.

Mindannyiótoknak köszönöm, köszönjük ezt az évet! Annak ellenére, hogy ez a fórum senkinek nem termel hasznot, vagy bármiféle egyéb nyereséget, jóval több mint 1.700.000 oldalletöltést, 31.000 hozzászólást hozott össze a majdnem 600 tag. És ez nem semmi. Örülök, hogy Veletek tölthettem ezt az évet!


 Pezsgő Koccint

Van még egy személyes "Év Embere" díjazottam is, amit júzerként szeretnék odaítélni valakinek. Ez az ember felépítette ezt a felületet és mind a mai napig keményen dolgozik a működőképességén. Egy pillanatra sem tolta magát előre soha, szerénysége és emberi kvalitása viszont komoly konfliktusokat oldott már fel itt. Mindezt úgy, hogy az év legnagyobb részében szinte senkinek sem volt fogalma arról, ki is Ő tulajdonképpen. Ez az ember Voldi a varázsló. Vold

Köszönöm a megtisztelő szavaid, Meghajol de nálam sokkal fontosabb az a tudásbázis amit Ti itt a Vadásztársakkal összeraktok/unk. Tehát nem az  én, hanem mindenki munkája a Fórum! 

Mindenkinek nagyon boldog Új Évet! Sok vadász sikert, jó egészséget kívánok!  Pezsgő Piál
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #56 Dátum: 2008. December 31. - 13:26:23 »

Szasztok !
Jó olvasni ezt a köszöntőt és gondolni mindazokra akikkel nap mint nap itt találkozhatunk. Köszöntöm azokat akik létrehozták, működtetik és úgy gondolják, hogy aktívan részt vesznek benne illetve azokat a Vendégeket akik úgy gondolják , hogy érdemes olvasgatni!
Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Hahota
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Szilva
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1271


M 66


« Új üzenet #57 Dátum: 2008. December 31. - 13:27:26 »

...............és ilyen sok pezsgőt!
Naplózva

Mit die Beste Waffe aller Waffen ist eine Mauser 66 !
Viktor
Vendég
« Új üzenet #58 Dátum: 2008. December 31. - 13:27:54 »

Köszönöm a megtisztelő szavaid, Meghajol de nálam sokkal fontosabb az a tudásbázis amit Ti itt a Vadásztársakkal összeraktok/unk. Tehát nem az  én, hanem mindenki munkája a Fórum! 

Mindenkinek nagyon boldog Új Évet! Sok vadász sikert, jó egészséget kívánok!  Pezsgő Piál

No nem mondtam, hogy csak a Te munkád, sőt.... nagyjából a kép és a keret viszonyáról van szó...  Kacsint

Többet nem is írok, mert még hírbe hoznak minket... :ALC
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #59 Dátum: 2008. December 31. - 13:28:59 »

Szasztok !
Jó olvasni ezt a köszöntőt és gondolni mindazokra akikkel nap mint nap itt találkozhatunk. Köszöntöm azokat akik létrehozták, működtetik és úgy gondolják, hogy aktívan részt vesznek benne illetve azokat a Vendégeket akik úgy gondolják , hogy érdemes olvasgatni!
Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Pezsgő Hahota


Szilva! Igen Igen Igen ÖrömNeked

És Neked is ilyen sok pezsgőt!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 58   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: