Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Emlékezzünk  (Megtekintve 130244 alkalommal)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #480 Dátum: 2018. Augusztus 12. - 12:37:52 »

Sajnos csak 20-án jövünk haza szabadságról, ahová holnap reggel indulunk, így a búcsúztatón nem leszek jelen.
De 18-án hajnalban egy sziklaszirten gyújtok egy gyertyát Attila emlékére,
habár nincs olyan óra, hogy ne jutna eszembe.....
A feleségével megbeszéltem, hogy később elmegyek és felkeresem a helyet, ahol a hamvait elhelyezik.
Habár úgy érzem, hogy ő is itt fog lakni bennem, szüleim, nagyszüleim, rokonaim és barátaim társaságában.
Akikkel magányos éjszakákon rendszeresen találkozom, soha el-nem feledve Őket.
Mert szerintem a gyász rólunk, hátramaradottakról szól, az emlékezés pedig sokkal inkább Róluk.

Örülni annak, ami megadatott, és nem azon keseregni, ami már nem lesz többé.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
ambruslászló
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #481 Dátum: 2018. Augusztus 12. - 12:57:56 »

Őszinte részvétem!
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #482 Dátum: 2018. Augusztus 12. - 15:31:21 »

Nyugodj Békében Attila! Hiányozni fog jellegzetes humorod.
Őszinte részvétem a családnak!
 Emelem
Naplózva

Üdv Chris
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #483 Dátum: 2018. Augusztus 12. - 16:13:07 »

Egyszer egy beszélgetésünk alkalmával ,mikor kitért a betegségére ,azt mondta:Lacikám belevágok,mert gyáva népnek nincs hazája,egyre szarabbul érzem magam.Próbáltam bátorítani mindig,folyton terveztük,hogy eljön a tavunkra  horgászni,lakik a tóparti  faházban,onnan lógatja a pecát naphosszat,én meg kimegyek vele hajnalba vadászni,majd elmegyek dolgozni,és délután újra a területen találjuk magunkat,míg meg nem unja.Viszont azután ,hogy megismertem,már soha nem jött olyan állapotba,hogy ezt összehozzuk.
Mikor bekerült a kórházba,felhívott,megkért ,hogy ne hívjam,az életéért küzd,majd ő telefonál mindig,ha jobban érzi magát.Hívott is,de mindig rövidebbek lettek a beszélgetések,szomorúbbak,majd egyszer valami megváltozott, csak távcsövekről,puskacseréről esett szó,és a hangja is jobb lett.
Remélt,élni akart,túlélni,meggyógyulni,beteljesíteni a vágyait,számonkérni rajtam,amit ígértem neki.
Majd jött a rossz hír.
Sajnálom nagyon.
Isten nyugosztaljon Attila ,nyugodj békében!
Részvétem a családnak.
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #484 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 11:56:06 »

Attila!
Isten Veled, viszontlátásra!
Sajnos a búcsúztatásra testben én sem fogok tudni odaérni, de gondolatban és lélekben ott leszek!
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #485 Dátum: 2018. Augusztus 13. - 13:35:06 »


Mostanában a Duna halait abajgattam és ritkán kerültem internet közelbe . Ma haza jöttem a horgásztanyáról és benéztem a fórumba is . Megdöbbenve egy égő gyertyát láttam Attila egyik hozzászólásánál a neve alatt . Megdöbbenve rosszat sejtve  kerestem ezt a  topikot és sajnos rossz előérzetem beigazolódott .  Mondta,írta hogy beteg de ez olyan távolinak "valószerűtlennek" tűnt de sajnos komoly és valós .  Isten veled a fények útján Attila ! Nyugodj békében .   Csak ez jut eszembe !

 
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #486 Dátum: 2018. Augusztus 19. - 20:51:15 »

Tegnap elköszöntünk Attilától.


"A vadászemberek közösségét is megdöbbenéssel érte a hír, hogy már nem vagy velünk. Ennek a közösségnek a nevében szeretnék búcsúzni tőled és köszönettel adózni mindenért, amit a személyed jelentett nekünk.

Ez a közösség olyan fórum, mely főként virtuálisan, időnként a valóságban is tábortűz módjára köti össze az embereket.  Ma egy szék a tábortűz körül üresen maradt és üresen is fog maradni.

Búcsúzzon elsőként a fórum sokasága, akik nem ismertek személyesen, csak az internet világából. Köszönet azért a sok szakmai segítségért, amit megosztottál velük, velünk feltétel nélkül.

Búcsúzunk mi is, akik ismerhettünk. Köszönet a találkozásért. Nem feledjük emberséged, humorodat, de legfőképpen azt az önzetlen segítőkészséget, mely kiemelt a tábortűz sokaságából. Az átbeszélgetett éjszakákat, a viccelődéseket, azt az egészen magas szakmai tudást, amit önzetlenül megosztottál velünk.
Igen, tudtuk, hogy beteg vagy, mint ahogy azt is, hogy küzdesz, mert szeretnél meggyógyulni. Egyként szorítottunk, hogy ez sikerüljön; hogy felépülve visszatérhess a családodhoz, a vadászathoz, és néha talán közénk is, a barátaid közé. Sajnos a Sors másképp döntött. Nagy az űr, amelyet magad után hagysz, emlékedet tisztelettel fogjuk őrizni.
Isten Veled, nyugodj békében Attila!"


Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #487 Dátum: 2018. Augusztus 19. - 21:36:47 »

Doki, Géza, köszönjük!
  Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #488 Dátum: 2018. Augusztus 19. - 21:59:19 »

 Emelem
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #489 Dátum: 2018. Augusztus 20. - 06:26:23 »

Doki, Géza!
 Emelem
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #490 Dátum: 2018. Augusztus 20. - 11:46:18 »

 Emelem
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #491 Dátum: 2018. Augusztus 20. - 18:26:58 »

 Emelem Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #492 Dátum: 2018. Augusztus 20. - 19:27:05 »

Tegnap elköszöntünk Attilától.
................

Mi is gyújtottunk Druszámért  egy mécsest a Bükkben.   Rííí Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #493 Dátum: 2018. Augusztus 27. - 21:22:00 »

Attila!
Kedves barátom nyugodj békében ! Rííí
A sok közös kaland és beszélgetés véget ért, és hiányozni fog!
Részvétem a családnak és megnyugvást kívánok nekik!
 Emelem

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #494 Dátum: 2018. November 01. - 12:25:24 »

Emlékezzünk egy szál gyertya fényénél azokra a fórumtársakra akik már nem lehetnek közöttünk!

Márk! Urr Anti! Lacus! UPeti! Huszlavika !         Nyugodjatok békében! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: