Oldalak: 1 [2] 3   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rhodesian ridgeback  (Megtekintve 69809 alkalommal)
banshee
kutyapecér :-)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


WWW
« Új üzenet #15 Dátum: 2009. Január 12. - 19:13:06 »

Ismerek pár ilyen kutyát. Pl. az októberi göllei agarastalálkozón is volt ott két ricsi, mentek is egy coursinget.

Súlyhúzóversenyen is indítottak ilyen kutyát, mondjuk nem volt a helyzet magaslatán, de nem is nagyon volt edzve.

A kutyás magasugrórekordot meg egy ricsi-pit keverék, Hinzam tartja, 235 centivel.
Naplózva

A kutya jobb ,mint egy feleség, kevesebbet eszik, kevesebbet iszik, nem beszél vissza és már bundája is van.
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 7942


Generalbakter


« Új üzenet #16 Dátum: 2009. Január 12. - 19:24:20 »

Nem ezekre mondja az urbanlegend, hogy oroszlánölő?
Mindenesetre megnézném mit kezdene - akár egy falka - egy kifejlett oroszlánnal.  Vállat von
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #17 Dátum: 2009. Január 12. - 22:12:31 »

Ismerek pár ilyen kutyát. Pl. az októberi göllei agarastalálkozón is volt ott két ricsi, mentek is egy coursinget.

Súlyhúzóversenyen is indítottak ilyen kutyát, mondjuk nem volt a helyzet magaslatán, de nem is nagyon volt edzve.

A kutyás magasugrórekordot meg egy ricsi-pit keverék, Hinzam tartja, 235 centivel.

Ha láttad Göllén a coursinget, akkor azért van fogalmad arról hogy egy agár milyen magasat ugrik! Nekem volt egy szukám, amelyik a kennel 170cm magas keritését úgy ugrotta át, hogy egy lépést futott neki.
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #18 Dátum: 2009. Január 13. - 09:54:05 »

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszenek ezek a kutyák.  Igen Nálunk Mo.-n keveset láttam belőlük, de származási helyükön Dél Afrikában, Namíbiában megfigyeltem jópárat. Az ottaniak szerintem izmosabb felépítésűek, még jobb kiállásúak, és a hozzáértők szerint a vadászösztönük is fejlettebb. A kísérő PH. akar is kintről hazahozni tenyészpárt.
Ha a körülményeim majd úgy alakulnak (kertesház) biztos beszerzek egyet - házörzőnek, egy szálkás tacsit meg vadászni. Kacsint
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
banshee
kutyapecér :-)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


WWW
« Új üzenet #19 Dátum: 2009. Január 14. - 11:18:45 »

Ha láttad Göllén a coursinget, akkor azért van fogalmad arról hogy egy agár milyen magasat ugrik! Nekem volt egy szukám, amelyik a kennel 170cm magas keritését úgy ugrotta át, hogy egy lépést futott neki.

Van fogalmam. De ott azon a versenyen agár nem indult és azóta sem, bár közös barátunknak forogtak ilyen gondolatok az agyában, hogy indítani fogja a Csibészt, de aztán mégse...
Naplózva

A kutya jobb ,mint egy feleség, kevesebbet eszik, kevesebbet iszik, nem beszél vissza és már bundája is van.
Toboz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Új üzenet #20 Dátum: 2011. Február 04. - 19:08:54 »

Sziasztok!

Csak pár képet teszek be a ridgebackjeimről .


Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1965



« Új üzenet #21 Dátum: 2011. Február 04. - 19:22:45 »

Toboz!

Több képet Wave
Naplózva

Don´t eat yellow snow
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #22 Dátum: 2011. Február 06. - 13:24:23 »

Üdv!

Toboz!
Ez a kép nem az ásotthalmi disznóskertben készült?
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Toboz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Új üzenet #23 Dátum: 2011. Február 06. - 19:40:34 »

Üdv!

Toboz!
Ez a kép nem az ásotthalmi disznóskertben készült?

Szia!

Nem egyik se ott készült a felső kép egy szabad területi hajtáson,a második pedig Kisszállási kertben.

Üdv
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #24 Dátum: 2011. Február 06. - 20:11:07 »

Szia!

Nem egyik se ott készült a felső kép egy szabad területi hajtáson,a második pedig Kisszállási kertben.

Üdv

Kisszállási???
Nem a tinójárási (Öregmajor-Mélykút) kert?
Naplózva
Toboz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Új üzenet #25 Dátum: 2011. Február 07. - 09:22:49 »

Kisszállás és Mélykút között lehet az amit mondasz annyira nem vagyok ott ismerős mondták ,hogy hányas km azt úgy találtam oda.
Naplózva
Toboz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Új üzenet #26 Dátum: 2011. Február 16. - 22:32:30 »

Ma elkísért egyik ridgebackem vadászni íme az eredmény.
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1965



« Új üzenet #27 Dátum: 2011. Február 19. - 00:33:29 »

 Emelem Igen Igen
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Sandokan
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #28 Dátum: 2011. április 12. - 03:24:12 »

Sziasztok!

Nem tudom hova,melyik topic-ba írjam a kommentemet.(?)
Ugyanis a pig dogokról szeretnék valakivel társalogni. Ezek olyan keverék kutyák akiket szándékos keveréssel, válogatott fajtákból és egyedekből mixelnek. Olvastam itt ott   a neten hogy van már valaki kishazánkban is aki "tenyészt" ilyen ebeket. Argentín dog, erdélyi kopó, magyar agár és pitt keverékekről tudok akiket vaddisznóra küldenek.

van esetleg infótok a felvetett témában?

köszi
Sandokan
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #29 Dátum: 2011. április 12. - 18:15:25 »

Sziasztok!

Nem tudom hova,melyik topic-ba írjam a kommentemet.(?)
Ugyanis a pig dogokról szeretnék valakivel társalogni. Ezek olyan keverék kutyák akiket szándékos keveréssel, válogatott fajtákból és egyedekből mixelnek. Olvastam itt ott   a neten hogy van már valaki kishazánkban is aki "tenyészt" ilyen ebeket. Argentín dog, erdélyi kopó, magyar agár és pitt keverékekről tudok akiket vaddisznóra küldenek.

van esetleg infótok a felvetett témában?

köszi
Sandokan

Szia.

Van infóm. Márt nem tenyészti. Rájött, hogy kishazánkba nem tudja használni.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: