Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Közös vadászataink szervezése  (Megtekintve 51366 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14840



« Új üzenet #15 Dátum: 2009. Január 06. - 20:33:51 »

"Én pl nem feltétlenül lövök, mert nem ezért mennék..."

Hanem hogy nekem hozzad a puskádat.


Kezdem érteni a dolgot! Fejvakarás
Peti a puskát viszi, mi többiek pedig azért kellünk, hogy legyen aki viszi Sábát a gyaloghintón! Meglepődött Meglepődött Meglepődött
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3605


« Új üzenet #16 Dátum: 2009. Január 07. - 07:57:04 »

"Hölgyeim, Uraim! Liba bérvadászati lehetőség van az Ordacsehi vadásztársaságnál(Balatonboglár mellet)! Annyi a liba hogy nem győzük megvédeni a vetéseket. A napidíj 10e forint+2e libánként. Lőhető nagylilik és vetési lúd 4db/vadász/nap. szállás megoldható! Érdeklődni a 20/62-12-652-es tel.számon."

A másik fórumról másoltam ide. Ezzel talán nem követtem el semmi szentségtiprást.  Vállat von

Urak! Nem kéne rámozdulni?
Én tuti fölhívom.

Szállásban én is tudok segíteni elfogadható áron Balatonfüreden. Innen pedig komppal szűk 40 km.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #17 Dátum: 2009. Január 07. - 07:58:58 »

Kezdem érteni a dolgot! Fejvakarás
Peti a puskát viszi, mi többiek pedig azért kellünk, hogy legyen aki viszi Sábát a gyaloghintón! Meglepődött Meglepődött Meglepődött

Végre pedzi már valaki az alapállást... Okos

 :turbanos :turbanos :turbanos :turbanos :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #18 Dátum: 2009. Január 20. - 16:01:32 »

Alakul az időpont is...
Sába majd részletezi.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #19 Dátum: 2009. Január 20. - 16:26:16 »

Nagyságomban, mivel Padisah vagyok, úgy döntöttem, hogy a keresztény naptár szerinti februárius hónap 6.,7.,és 8. napját igénybe véve látogatást teszek Sándorfalva - Szatymaz vilajetben ama nemes céllal, hogy némely ártatlan négylábú Allah-teremtményét a paradicsomba segítsem, megváltásként eme hitetlen földi létből.
Beszéltem a helyi, Allah kegyelméből Sztívnek nevezett rablóvezérrel, aki előadta, hogy a tartományban számos szálláslehetőség adódik, melynek úgy ő, mint nemes személyem utánanézünk az internet nevű varázslattal.
Amit eddig tudunk, hogy lehetőség van lesről, ill. géperejű, ámde igazából dzsinnek által meghajtott járművekkel való vadászatra.
Egy suta elejtésének temetési és egyéb szertartási költsége 6.000.- Rúpia olyan pénzben, melyre nem nemes ábrázatom van az ötvösök által rávésve, hanem Birodalmunk nagy ellenségéé, valami Mátyásmadár....nem KIRÁLY!! (  Vállat von )
Mást egyelőre nem tudok, csak azt, hogy az ideális szultáni vadászok és egyéb léhűtők száma 5-6.
Ebből kettő már megvan biztosan, fejedelmi személyemben, ill. Esssssspéter nevű bőrbugyis alattvalónkban, aki Birodalmi főbíráló, Biotávolságmérő és Hűséges Fegyverhordozó (magyarul ő adja kölcsön a puskáját, vazze... Tasli ).
Amennyiben valakiben felhorgad a vágy, hogy jeles rendezvényünkön résztvegyen, úgy jelezze felénk futárral (privi), annak figyelembe vétele mellett, hogy két hetünk van egyeztetni a szállást, vadászatot, kaját, piát, detoxikálót és egyéb sallangos csipcsupdolgokat.


Maradtam nagyképű és beképzelt Effenditek!

 :turbanos


Ja:   :turbanos :turbanos :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #20 Dátum: 2009. Január 20. - 20:05:53 »

 Igen  Jó és szép megfogalmazás, csak sajna én nem tudok eljutni egyéb elfoglaltság miatt. Beszámolót viszont kérek!!! Igen
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #21 Dátum: 2009. Január 21. - 08:41:29 »

Nagyságomban, mivel Padisah vagyok, úgy döntöttem, hogy a keresztény naptár szerinti februárius hónap 6.,7.,és 8. napját igénybe véve látogatást teszek Sándorfalva - Szatymaz vilajetben ama nemes céllal, hogy némely ártatlan négylábú Allah-teremtményét a paradicsomba segítsem, megváltásként eme hitetlen földi létből.
Beszéltem a helyi, Allah kegyelméből Sztívnek nevezett rablóvezérrel, aki előadta, hogy a tartományban számos szálláslehetőség adódik, melynek úgy ő, mint nemes személyem utánanézünk az internet nevű varázslattal.
Amit eddig tudunk, hogy lehetőség van lesről, ill. géperejű, ámde igazából dzsinnek által meghajtott járművekkel való vadászatra.
Egy suta elejtésének temetési és egyéb szertartási költsége 6.000.- Rúpia olyan pénzben, melyre nem nemes ábrázatom van az ötvösök által rávésve, hanem Birodalmunk nagy ellenségéé, valami Mátyásmadár....nem KIRÁLY!! (  Vállat von )
Mást egyelőre nem tudok, csak azt, hogy az ideális szultáni vadászok és egyéb léhűtők száma 5-6.
Ebből kettő már megvan biztosan, fejedelmi személyemben, ill. Esssssspéter nevű bőrbugyis alattvalónkban, aki Birodalmi főbíráló, Biotávolságmérő és Hűséges Fegyverhordozó (magyarul ő adja kölcsön a puskáját, vazze... Tasli ).
Amennyiben valakiben felhorgad a vágy, hogy jeles rendezvényünkön résztvegyen, úgy jelezze felénk futárral (privi), annak figyelembe vétele mellett, hogy két hetünk van egyeztetni a szállást, vadászatot, kaját, piát, detoxikálót és egyéb sallangos csipcsupdolgokat.


Maradtam nagyképű és beképzelt Effenditek!

 :turbanos


Ja:   :turbanos :turbanos :turbanos
Dili vagy... Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #22 Dátum: 2009. Január 21. - 08:44:10 »

Jut eszembe...nincs is akkora pénz, még papír se...amire ráférne az " ábrázat " Ördög Ördög Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #23 Dátum: 2009. Január 21. - 08:52:18 »

Jut eszembe...nincs is akkora pénz, még papír se...amire ráférne az " ábrázat " Ördög Ördög Ördög


FELHÍVOM A TISZTELT MODERÁTOROK FIGYELMÉT, HOGY BBPETI OFFOL!!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #24 Dátum: 2009. Január 22. - 14:27:25 »

Felhívtam egy szerájt, és szerintem nem is kell tovább telefonálnom.
A szatymazi kemping tud biztosítani 2 személyes bungikat, 6.000.-Ft/nap áron, tehát egy beutaltnak egy éjszaka 3.000.-pezeta, Puklinak kiírom, hogy a két éjszaka 6.000.-Ft. Nyihi
A faházak 2+2 ággyal rendelkeznek, mindegyik zuhanyzós.
Parkolási lehetőség adott.
Igény szerint reggelit a szomszédos csárda tud biztosítani, de nem hiszem, hogy szükség lesz rá.
Szintén igény szerint megoldható, hogy nyitott, ám fedett helyen bográcsoljunk.

Az eddigi névsor:

Bőrbuggyancs 100%
Blédné 100%
Blédúr 100%
Puklikám 90%
Janicsár 50%
Sábika 1500%

Látogatók:
E.J. Attila
Telekdoktor
Vgaby, a muskétás

Szívgyerek meg bennszülött, tehát adott. Ördög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #25 Dátum: 2009. Január 22. - 14:33:57 »

Puklinak kiírom, hogy a két éjszaka 6.000.-Ft. Nyihi


 Elver Tasli
Egyébként nekem csak 3.000,- , mert én csak egy éjszakát töltenék ott, mégpedig a szombatit, mert én csak szombaton reggel tudnék menni.
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #26 Dátum: 2009. Január 22. - 14:41:46 »

Elver Tasli
Egyébként nekem csak 3.000,- , mert én csak egy éjszakát töltenék ott, mégpedig a szombatit, mert én csak szombaton reggel tudnék menni.

Akkor kezdődik a kavar, mert egy bungi 6 rugó.
Ha négyen laknak benne, akkor 8, viszont ha egy beutalt van akkor telefonálnom kell...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #27 Dátum: 2009. Január 22. - 14:44:55 »

Akkor kezdődik a kavar, mert egy bungi 6 rugó.
Ha négyen laknak benne, akkor 8, viszont ha egy beutalt van akkor telefonálnom kell...


Na jó, ezt inkább hagyjuk. Akkor én nem tudok menni, mert így egyszerűbb. Majd összehozunk valamit máskor.
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #28 Dátum: 2009. Január 22. - 14:52:43 »

Zoli gyere nyugodtan szombaton, de ez azzal a hátránnyal jár, hogy csak egy éjszaka élvezheted a horkolásomat Ördög
Azzal nem is lenne baj, a legnagyobb baj, hogy Sábát el kellene viselnem. Ördög
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #29 Dátum: 2009. Január 22. - 15:58:06 »

Azzal nem is lenne baj, a legnagyobb baj, hogy Sábát el kellene viselnem. Ördög

Pukli, nem kell bunkóskodni, már meg is oldottuk.
De ha Esss ezek után a dzsakudzzival jön, akkor leviszem a sörétest is beszélgetni!!!! Tasli
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 23. - 10:36:49 írta Viktor » Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: