Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177041 alkalommal)
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4584



« Új üzenet #990 Dátum: 2019. Május 29. - 10:35:02 »

Ez se így történt az tuti . Látott is az valamit a hőkamerában mert ha csak úgy "belenyúl" a ravaszba akkor nagyon kevés az esély hogy egy 91 méterre akár hol lévő embert eltaláljon. Na meg az a titokzatos "segítő"  ????   Vállat von Fejvakarás

Én is így gondolom.
Meg nem valószinű, hogy volt vele kísérő, mert akkor ő tudta volna, hogy ott a les és a másik vadász.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #991 Dátum: 2019. Május 29. - 10:41:35 »

Nesze neked igazságszolgáltatás.
Emberölés, szökés, tiltott eszköz, aztán három év felfüggesztett...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #992 Dátum: 2019. Május 29. - 10:56:28 »

Nesze neked igazságszolgáltatás.
Emberölés, szökés, tiltott eszköz, aztán három év felfüggesztett...

Bennem is felment a pumpa ezek miatt, mikor olvastam reggel az indexen.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #993 Dátum: 2019. Május 29. - 10:59:43 »

Nesze neked igazságszolgáltatás.
Emberölés, szökés, tiltott eszköz, aztán három év felfüggesztett...

Milyen tiltott eszköz? A cikkben sem említik egy szóval sem, hogy tiltott lenne a hőkamerás céltávcső, ráadásul a bíróság sem. Sőt, lefoglaltak ott lőbotot, repeszt, lópikulát,de tiltott célzóberendezést azt nem. Efölött valahogy elegánsan átsiklott ügyész, bíró, firkász.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #994 Dátum: 2019. Május 29. - 11:03:33 »


Na elmennek ezek a ....
Két év alatt ennyit sikerült kitalálni? Komolyan nevetségesen gusztustalan, hogy ezt bárkivel is meg akarják etetni.., főleg az áldozat hozzátartozóival.
Sebaj, megtörtént a retorzió is!
Három év felfüggesztettet három tábla Milka csokiért szokás adni......
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #995 Dátum: 2019. Május 29. - 11:04:19 »

Milyen tiltott eszköz? A cikkben sem említik egy szóval sem, hogy tiltott lenne a hőkamerás céltávcső, ráadásul a bíróság sem. Sőt, lefoglaltak ott lőbotot, repeszt, lópikulát,de tiltott célzóberendezést azt nem. Efölött valahogy elegánsan átsiklott ügyész, bíró, firkász.

Van itt érdekesség még a képeken:

https://www.kisalfold.hu/kepek/vadaszat_kozben_lotte_le_tarsat_egy_ferfi_a_bakonyban/2063222/3369652/
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #996 Dátum: 2019. Május 29. - 11:35:35 »

 
Mi?

 Fejvakarás Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Kovács Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


« Új üzenet #997 Dátum: 2019. Május 29. - 11:43:24 »

http://ugyeszseg.hu/a-vadlott-egyik-vadasztarsat-lelotte-a-masikat-pedig-kozvetlen-eletveszelynek-tette-ki-vademeles-fotoval/
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #998 Dátum: 2019. Május 29. - 11:47:21 »


Mi?

 Fejvakarás Vállat von

A lövés golyós fegyverből esett. Nem sörétesből apró szemű söréttel, vagy brennekkével...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #999 Dátum: 2019. Május 29. - 11:53:54 »

A lövés golyós fegyverből esett. Nem sörétesből apró szemű söréttel, vagy brennekkével...

Ezt néztem én is. Bár az lehet, hogy vegyes csövű puska volt. Viszont a sörétre akkor sincs magyarázat.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #1000 Dátum: 2019. Május 29. - 12:04:31 »

Csak azt nem értem, hogy ha a delikvens házi őrizetben volt, akkor nyomkövetőt raktak a lábára, nem? Ha elhagyta a számára kijelölt ingatlant, akkor a nyomkövetőnek jeleznie kellett volna a rendőrségen, legkésőbb a határon feltartóztathatták volna. Amellett, hogy bűncselekményt követett el azzal, hogy lelépett. Nagyon sovány az ügyészi indítvány!
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #1001 Dátum: 2019. Május 29. - 12:34:17 »

A lövés golyós fegyverből esett. Nem sörétesből apró szemű söréttel, vagy brennekkével...
A képeken az áldozat zsákjának a tartalma van, legalábbis akkoriban mintha ezt írták volna.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1002 Dátum: 2019. Május 29. - 15:37:42 »

Ezt néztem én is. Bár az lehet, hogy vegyes csövű puska volt. Viszont a sörétre akkor sincs magyarázat.

Egyéni vadászaton lehet a vadásznál sörétes és golyós lőszer is (pl. vegyes csövű fegyverhez) de a sörétes puskához is használhat sörétet és gyöngygolyót is.  Társas vadászatnál már más a helyzet.  Ha nem jól tudom javítsatok ki.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #1003 Dátum: 2019. Május 29. - 15:57:19 »

Egyéni vadászaton lehet a vadásznál sörétes és golyós lőszer is (pl. vegyes csövű fegyverhez) de a sörétes puskához is használhat sörétet és gyöngygolyót is.  Társas vadászatnál már más a helyzet.  Ha nem jól tudom javítsatok ki.


Ez érdekelne, mert nekem is hömbölög minden az autóban, igaz a papírok is nálam vannak...
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1004 Dátum: 2019. Május 29. - 16:25:46 »

Ez érdekelne, mert nekem is hömbölög minden az autóban, igaz a papírok is nálam vannak...

 Fejvakarás  ? Az apróvad társas vadászatán biztos nem lehet golyós lőszer de nagyvad vadászaton ha lőhető a róka és a sakál akkor nemtom ?  Fejvakarás  Szerintem nincs törvényi akadálya a vadászatvezető szabályozhatja ha igaz . Ha nem Isten bocsássa meg vadásztársam vétkét aki vitte a 20 as duplát is disznóhajtásra és söréttel szépen helyben marasztalta a rókát .  Ördög   Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: