Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 176806 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #525 Dátum: 2016. Január 11. - 22:09:20 »

Megnéztem a hozzászólásokat több híroldalon, elképesztő, hogy milyen emberek vannak.  Woest Rííí
Teljesen normális kommentek. Pont olyanok mint az ország.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #526 Dátum: 2016. Január 11. - 22:20:07 »

Mondja valaki,hogy ezek nem fizetett barmok,hanem valami agy nélküli véglények,akik így kommentelnek,mint itt is... 

http://www.agroinform.com/halaszat_vadaszat/nem-szamitottak-az-arokra-a-vadaszok-25943-001
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #527 Dátum: 2016. Január 12. - 08:47:48 »

Mondja valaki,hogy ezek nem fizetett barmok,hanem valami agy nélküli véglények,akik így kommentelnek,mint itt is... 

http://www.agroinform.com/halaszat_vadaszat/nem-szamitottak-az-arokra-a-vadaszok-25943-001

Néha megérné egy alulról szerveződő reguláris troll kommandó át diszlokálását, megszervezni egy ilyen oldalra. Trollibusz kapitény, trolltartó, trroller, trollson stb...közlegények bevetésével. Ördög (csak úgy miheztartás végett szakmai útmutatást tartani.)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #528 Dátum: 2016. Január 12. - 09:30:15 »

Néha megérné egy alulról szerveződő reguláris troll kommandó át diszlokálását, megszervezni egy ilyen oldalra. Trollibusz kapitény, trolltartó, trroller, trollson stb...közlegények bevetésével. Ördög (csak úgy miheztartás végett szakmai útmutatást tartani.)

Szerintem nem ez a megoldás és ezekre nem is vadászok a dolga lenne válaszolgatni, hanem a kamaráé.  Nem hiszem, hogy a kamara ne tudna egy-két precedens pert indítani azokkal szembe, akik  nyíltan a vadászok agyonverésére, "kivégzésére" buzdítanak, szervezkednek.
Ezeket a degenerált embereket egyáltalán nem állatvédőnek tartom, hanem olyan  barmoknak akik csak így (főleg névtelenségbe burkolózva) tudják kiélni agresszivitásukat. Kíváncsi lennék egy egy ilyen ember pszichológiai vizsgálatának eredményére.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #529 Dátum: 2016. Január 12. - 10:36:55 »

Szerintem nem ez a megoldás és ezekre nem is vadászok a dolga lenne válaszolgatni, hanem a kamaráé.  Nem hiszem, hogy a kamara ne tudna egy-két precedens pert indítani azokkal szembe, akik  nyíltan a vadászok agyonverésére, "kivégzésére" buzdítanak, szervezkednek.
Ezeket a degenerált embereket egyáltalán nem állatvédőnek tartom, hanem olyan  barmoknak akik csak így (főleg névtelenségbe burkolózva) tudják kiélni agresszivitásukat. Kíváncsi lennék egy egy ilyen ember pszichológiai vizsgálatának eredményére.

Szia!

Én azt érzem, és tapasztalom, hogy a kommentek is, olyan véleményformálók, mint maga a cikk, és a célközönség befolyásolására alkalmas, ergo, az inverz kommenteknek ugyan ez volna a hatása, de legalább is éreztetné a publikummal, hogy létezik másfajta gondolkodás mód és szemlélet is. Magasabb szervezeti egységektől megoldást várni szerintem nincs sok értelme, mert a tapasztalataim szerint ,az elmúlt időszakban erre, nem sok eredményes példa volt. Természetesen szélmalomharcot sem érdemes vívni ezt én is vallom, de mindent szó nélkül, leszegett fejjel tűrni az sem megoldás.
A mentális problémákkal küzdőknek csak jobbulást tudok kívánni, azok szakellátására a fórumok nem alkalmasak.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #530 Dátum: 2016. Január 12. - 10:47:35 »

Szerintem nem ez a megoldás és ezekre nem is vadászok a dolga lenne válaszolgatni, hanem a kamaráé.  Nem hiszem, hogy a kamara ne tudna egy-két precedens pert indítani azokkal szembe, akik  nyíltan a vadászok agyonverésére, "kivégzésére" buzdítanak, szervezkednek.
Ezeket a degenerált embereket egyáltalán nem állatvédőnek tartom, hanem olyan  barmoknak akik csak így (főleg névtelenségbe burkolózva) tudják kiélni agresszivitásukat. Kíváncsi lennék egy egy ilyen ember pszichológiai vizsgálatának eredményére.
Fölösleges. Majd minden hír után ilyen a kommentek színvonala. Ha nem a vadászokat szidják éppen, akkor politizálnak vagy keresnek valami más célcsoportot akire rázúdíthatják gyűlöletüket.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #531 Dátum: 2016. Január 12. - 10:59:59 »

Fölösleges. Majd minden hír után ilyen a kommentek színvonala. Ha nem a vadászokat szidják éppen, akkor politizálnak vagy keresnek valami más célcsoportot akire rázúdíthatják gyűlöletüket.

Egy kis off: Stoel

Az alábbi linkek alapján levont következtetésem miatt, visszavonok mindent, mert reménytelen a célközönség.
A tudatlanságban, tartott társadalom, a  saját maga legnagyobb ellensége.



http://mindmeghalunk.com/2015/02/02/a-viz-dns-e/
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #532 Dátum: 2016. Január 12. - 11:32:02 »

Szerintem nem ez a megoldás és ezekre nem is vadászok a dolga lenne válaszolgatni, hanem a kamaráé.  Nem hiszem, hogy a kamara ne tudna egy-két precedens pert indítani azokkal szembe, akik  nyíltan a vadászok agyonverésére, "kivégzésére" buzdítanak, szervezkednek.
Ezeket a degenerált embereket egyáltalán nem állatvédőnek tartom, hanem olyan  barmoknak akik csak így (főleg névtelenségbe burkolózva) tudják kiélni agresszivitásukat. Kíváncsi lennék egy egy ilyen ember pszichológiai vizsgálatának eredményére.

Még egy analóg példa és eltűntem Ördög (lehet, hogy van egy kis csúsztatás is benne, de az irány tangens jó)

187. § (1) Aki ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet jogosulatlanul fejt ki, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



Kérdem én, valaki ül már a fenti videóval kapcsolatban Kacsint


Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16586



« Új üzenet #533 Dátum: 2016. Január 12. - 11:37:17 »

Még egy analóg példa és eltűntem Ördög (lehet, hogy van egy kis csúsztatás is benne, de az irány tangens jó)

187. § (1) Aki ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet jogosulatlanul fejt ki, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



Kérdem én, valaki ül már a fenti videóval kapcsolatban Kacsint



Geréb Ágnest elítélték, pedig ezekhez a "gyógyítókhoz" képest maga Teréz Anya...
Mit várunk egy olyan társadalomtól ahol az ezo tv működhet-és működik is... Fejvakarás
(Amúgy meg, Te fel mernéd jelenteni Tihanyit? Csomót köt a csakrádra aztán megnézheted magad... Ördög Ördög Ördög)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #534 Dátum: 2016. Január 12. - 12:22:39 »


Kérdem én, valaki ül már a fenti videóval kapcsolatban Kacsint


Igen! Aki már megkapta a pár perces telefonszámláját! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #535 Dátum: 2016. Január 12. - 12:31:00 »

Nem az országot és nem a népet kéne szidni, amiből mi is valók vagyunk, hanem azt a szar "felső tízezret", aki csak az én életemben legalább háromszor eladta Magyarországot, a magyar népet! Amíg a két országosan fogható tv-csatornában délelőtt a jósnő megy, délután az agylágyító brazil sorozatok, este meg rambo 238 addig a nép tovább fog hülyülni. Nálam jobban kevesen utálták a kommunizmust, meg a kommunistákat, de akkor évi 200 film és tv-játék készült, havonta volt színház közvetítés élőben, és a buta parasztot-prolit invitálták a könyvtárakba. És ne mondja senki, hogy most nincs igény rá, mert az igényt is meg lehet teremteni, ha akarjuk. De ha a néphülyítés a doktrína, akkor igen hülye lesz a nép, legalább lehet tovább gyalázni a hülye magyart! Szomorú
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #536 Dátum: 2016. Január 12. - 13:03:26 »

Nem az országot és nem a népet kéne szidni, amiből mi is valók vagyunk, hanem azt a szar "felső tízezret", aki csak az én életemben legalább háromszor eladta Magyarországot, a magyar népet! Amíg a két országosan fogható tv-csatornában délelőtt a jósnő megy, délután az agylágyító brazil sorozatok, este meg rambo 238 addig a nép tovább fog hülyülni. Nálam jobban kevesen utálták a kommunizmust, meg a kommunistákat, de akkor évi 200 film és tv-játék készült, havonta volt színház közvetítés élőben, és a buta parasztot-prolit invitálták a könyvtárakba. És ne mondja senki, hogy most nincs igény rá, mert az igényt is meg lehet teremteni, ha akarjuk. De ha a néphülyítés a doktrína, akkor igen hülye lesz a nép, legalább lehet tovább gyalázni a hülye magyart! Szomorú

Nézted mostanában miket nyomnak a rajzfilmcsatornák hajnaltól késő estig? Aztán csodálkozunk,hogy a hat-tíz éves gyerek szétrobban az agresszivitástól.

Aztán meg kinek lenne jó egy intelligens,művelt nép? Hogy ne szavazzanak pár kiló lisztért és cukorért meg egy kis szalámiért? 
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #537 Dátum: 2016. Január 12. - 13:09:40 »

Nézted mostanában miket nyomnak a rajzfilmcsatornák hajnaltól késő estig? Aztán csodálkozunk,hogy a hat-tíz éves gyerek szétrobban az agresszivitástól.

Aztán meg kinek lenne jó egy intelligens,művelt nép? Hogy ne szavazzanak pár kiló lisztért és cukorért meg egy kis szalámiért? 

A lejárt szavatossági idejű gyíkhúst és babkonzervet kifelejtetted! 2.000 Ft egy szavazat úgy hallottam, és 2-300.000 szavazat eldönti a választást! Ezt hívják demokráciának. Mindkét "oldal" csinálja állítólag, mert másképp nem lehet nyerni!  Nem
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #538 Dátum: 2016. Január 12. - 14:15:26 »

Geréb Ágnest elítélték, pedig ezekhez a "gyógyítókhoz" képest maga Teréz Anya...
Mit várunk egy olyan társadalomtól ahol az ezo tv működhet-és működik is... Fejvakarás
(Amúgy meg, Te fel mernéd jelenteni Tihanyit? Csomót köt a csakrádra aztán megnézheted magad... Ördög Ördög Ördög)

Nem félek a mester azt is gyógyítja Nyihi


 Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #539 Dátum: 2016. Január 12. - 14:21:31 »

Idézetet írta: oconor link=topic=258.msg292363#msg292363 date=1452604526
[/quote

Sokan szörnyülködtek, mikor Benkő Dániel élő adásban kiverte. Ez a majom mit csinál???
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: