Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177031 alkalommal)
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #510 Dátum: 2016. Január 06. - 21:31:09 »

Kihagytad a "végső megoldás"-t.  Sorozat
 Ördög
Email!
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #511 Dátum: 2016. Január 06. - 21:34:58 »

Email!
?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #512 Dátum: 2016. Január 06. - 21:41:08 »

Ha lett volna "felelősségtudata" nem fordítja a fegyvert ember felé! Megdöbbentő, hogy még véditek!  Fejvakarás
Védi a fszom Sanyooo!!! Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...az a hír is egy guglival fordított szar. Szerinted hetente hány ilyen hülye baleset történik Bogotától Sanghajig? Egyik sem érdekel senkit. Minek ezen rugózni. Mi vigyázunk/vigyázzunk ez a lényeg.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #513 Dátum: 2016. Január 06. - 21:48:31 »

Védi a fszom Sanyooo!!! Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...az a hír is egy guglival fordított szar. Szerinted hetente hány ilyen hülye baleset történik Bogotától Sanghajig? Egyik sem érdekel senkit. Minek ezen rugózni. Mi vigyázunk/vigyázzunk ez a lényeg.

"Az életben maradásához több bátorság kellett, mint ahhoz,hogy saját maga felé fordítsa a csövet."

Ezt válaszoltad nekem. Én meg nem értek veled egyet, nagyon nem! A mostani hozzászólásodat sem értem. De a témával, elveim fenntartása mellett, többet nem foglalkozom!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #514 Dátum: 2016. Január 06. - 22:04:20 »

"Az életben maradásához több bátorság kellett, mint ahhoz,hogy saját maga felé fordítsa a csövet."

Ezt válaszoltad nekem. Én meg nem értek veled egyet, nagyon nem!
Az öngyilkosság nem férfias dolog,hanem gyáva tett. Tetteinket és következményeit vállalni. az férfias. Szerintem. Erről ennyit.
A mostani hozzászólásodat sem értem.
Védi a fszom Sanyooo!= Nem védem.
Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...=Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...
az a hír is egy guglival fordított szar=Ha elolvasod meglátod,hogy a szöveg a hír közepétől értelmetlen helyenként. Google fordító szintű szöveg.
Szerinted hetente hány ilyen hülye baleset történik Bogotától Sanghajig? Egyik sem érdekel senkit.= Németországban történt az eset. A világon naponta lelőnek kitudja hány családtagot,akarattal és véletlenül. Ha beidézünk egy kinshasai esetet,azon is moralizálni fogunk?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #515 Dátum: 2016. Január 06. - 22:07:12 »

Az öngyilkosság nem férfias dolog,hanem gyáva tett. Tetteinket és következményeit vállalni. az férfias. Szerintem. Erről ennyit.Védi a fszom Sanyooo!= Nem védem.
Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...=Semmit sem tudunk se róla,se a családról,sem a körülményekről...
az a hír is egy guglival fordított szar=Ha elolvasod meglátod,hogy a szöveg a hír közepétől értelmetlen helyenként. Google fordító szintű szöveg.
Szerinted hetente hány ilyen hülye baleset történik Bogotától Sanghajig? Egyik sem érdekel senkit.= Németországban történt az eset. A világon naponta lelőnek kitudja hány családtagot,akarattal és véletlenül. Ha beidézünk egy kinshasai esetet,azon is moralizálni fogunk?

Wazze! Tudok olvasni! Egy pedagógus tanított!  Ördög De köszönöm, hogy megismételted hozzászólásodat, ígérem megtanulom kívülről, és leteszem a szoftverbe Arany, és Moldova közé!  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #516 Dátum: 2016. Január 10. - 22:14:53 »

http://index.hu/belfold/2016/01/10/halalos_vadaszbaleset_tortent_acsan/
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #517 Dátum: 2016. Január 10. - 23:08:24 »

Nyugodjék békében!
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #518 Dátum: 2016. Január 11. - 08:48:21 »

Részvétem a családnak!
Mivel a cikk semmilyen tényt adatot nem közöl, gyakorlatilag ez egy vadászok elleni lejárató cikk! Woest
A hozzászólók némelyikét meg  testápolóval kezelném , mert mégiscsak egy ember haláláról írtak.
Tiszteletlen, bunkó sötét ződek!
Naplózva
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #519 Dátum: 2016. Január 11. - 09:33:53 »

Részvétem a családnak!
Mivel a cikk semmilyen tényt adatot nem közöl, gyakorlatilag ez egy vadászok elleni lejárató cikk! Woest
A hozzászólók némelyikét meg  testápolóval kezelném , mert mégiscsak egy ember haláláról írtak.
Tiszteletlen, bunkó sötét ződek!

Egy hitelesebb verzió,az ottani járási portálról: http://www.vaconline.hu/kek-hirek/vadaszbaleset-acsan-egy-fiatalember-eletet-vesztette-2.html

Itt saját fegyver elsülésről írnak.   

http://24.hu/belfold/2016/01/10/halalos-vadaszbaleset-tortent-acsan/
Itt már egy kommentelő jól ismeri az elhunytat,aki állítása szerint "Mi ismertük a balesetet szenvedettet. Nem volt vadász sem, csak futni járt az erdőbe, és a fákat sípcsontal rugdosni, mert a muaythai klubb tagja,és a tavaszi versenyre készült. "


Azért ennyi és ekkora hadoválást kinek az érdeke elkövetni? Nameg melyik lehet az igaz ?
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #520 Dátum: 2016. Január 11. - 21:00:11 »

Finn vadász volt és a saját fegyvere sült el esés közben
Naplózva
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #521 Dátum: 2016. Január 11. - 21:11:21 »

Finn vadász volt és a saját fegyvere sült el esés közben

Szegény gyerek,előző nap lőtte első disznóját tán ugyanott...
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #522 Dátum: 2016. Január 11. - 21:22:13 »

Megnéztem a hozzászólásokat több híroldalon, elképesztő, hogy milyen emberek vannak.  Woest Rííí
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #523 Dátum: 2016. Január 11. - 21:31:00 »

Megnéztem a hozzászólásokat több híroldalon, elképesztő, hogy milyen emberek vannak.  Woest Rííí
Tévedsz. Ezek tán nem is emberek. A vadászokat szadistázzák meg pszichopatázzák de amiket összehordanak, hogy miként nyírnának ki bennünket, meg az az örömködés amit egy vadászbalesetnél levágnak...
A kutyabuziktól nem is vár mást az ember, iszonyat korlátolt banda de ezek a nyomorultak a hírportálokon átlagos embereknek tűnnek, oszt mégis... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sako
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Új üzenet #524 Dátum: 2016. Január 11. - 21:58:29 »

Tévedsz. Ezek tán nem is emberek. A vadászokat szadistázzák meg pszichopatázzák de amiket összehordanak, hogy miként nyírnának ki bennünket, meg az az örömködés amit egy vadászbalesetnél levágnak...
A kutyabuziktól nem is vár mást az ember, iszonyat korlátolt banda de ezek a nyomorultak a hírportálokon átlagos embereknek tűnnek, oszt mégis... Nem


Simán megérne egy nyertes pert a kamara részéről .Mert az a sok dilettáns és gyűlölködő már tényleg nem is ember,aki  egy legyet többe néz mint az embertársait. Sajnos mindenhol ez dívik most,amikor a hozzá nem értő emberek akarják irányitani és irányítják is a különféle ágazatokat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: