Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177068 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #375 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 13:36:43 »

Én el akartam küldeni, de nem minden kérdésre válaszoltam, nyilván okkal, és a rendszer vissza dobta. Szerintem nem kéne ragaszkodni minden sor kitöltéséhez, ne járjunk úgy, mint egy régi western paródiában, ahol a főhős megbukott a Rorschach-teszten, mert minden pacában a pisztolyait látta. Mosolyog
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #376 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 10:00:16 »

Én el akartam küldeni, de nem minden kérdésre válaszoltam, nyilván okkal, és a rendszer vissza dobta. Szerintem nem kéne ragaszkodni minden sor kitöltéséhez, ne járjunk úgy, mint egy régi western paródiában, ahol a főhős megbukott a Rorschach-teszten, mert minden pacában a pisztolyait látta. Mosolyog
Amelyikre nem tudtam válaszolni , mert nem voltam részese eseménynek ott az egyéb mejegyzésbe beírtam egy 0-át. Simán elent! Vigyorog
 Emelem
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #377 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 10:01:24 »

"elent" elment.  Stoel
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #378 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 11:39:45 »

Én is kitöltöttem, aztán használd, ahogy tudod.

Jó pár éve, még a volt cégemnél elküldtek néhányunkat pszichológiai vizsgálatra.
Az hogy engem, még értem, a többieket nem nagyon, egy kivétellel de ő antialkoholista és vega volt.
Összeesküvés elmélet, csak én nem voltam a főnökök közül PÁRTTAG.
Négy óra teszt, két óra beszélgetés.
Agykurkolina harmadik mondata az volt, maga vadászik.
Nem tudom, honnan vette, erre irányuló kérdés nem volt.
Mondom – én soha, sajnálnám azt a szomorú barna szemű őzikét, egyébként is megvárnám, míg felnő és szarvas lesz belőle.
Volt a tesztbe kb. 20 fekete paca, oda kellett írni mit látok benne.
Már az ötödikhez írtam pillangó, mire rájöttem nem lesz ez így jó, még azt hiszik Süs a sárkány rokonom, vagy Bodrogi fan vagyok.
Írtam minden baromságot.
Egy pacára kérdezett rá, amihez azt írtam tündér, ö azt mondta boszorkány, nem az tündér, nem az boszorkány.
Kedves hölgyem, akkor javítsunk, legyen az anyósom.
Ön meg eldönti, tündér vagy boszorkány!
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #379 Dátum: 2015. Augusztus 16. - 12:55:59 »

Kedves hölgyem, akkor javítsunk, legyen az anyósom.
Ön meg eldönti, tündér vagy boszorkány!
 Stoel

 Röhög  Igen
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #380 Dátum: 2015. Augusztus 17. - 14:02:22 »

Röhög  Igen

Ez nagyóóóón jó...  Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Üdv End
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #381 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 14:59:28 »

Én is kitöltöttem, aztán használd, ahogy tudod.

Jó pár éve, még a volt cégemnél elküldtek néhányunkat pszichológiai vizsgálatra.
Az hogy engem, még értem, a többieket nem nagyon, egy kivétellel de ő antialkoholista és vega volt.
Összeesküvés elmélet, csak én nem voltam a főnökök közül PÁRTTAG.
Négy óra teszt, két óra beszélgetés.
Agykurkolina harmadik mondata az volt, maga vadászik.
Nem tudom, honnan vette, erre irányuló kérdés nem volt.
Mondom – én soha, sajnálnám azt a szomorú barna szemű őzikét, egyébként is megvárnám, míg felnő és szarvas lesz belőle.
Volt a tesztbe kb. 20 fekete paca, oda kellett írni mit látok benne.
Már az ötödikhez írtam pillangó, mire rájöttem nem lesz ez így jó, még azt hiszik Süs a sárkány rokonom, vagy Bodrogi fan vagyok.
Írtam minden baromságot.
Egy pacára kérdezett rá, amihez azt írtam tündér, ö azt mondta boszorkány, nem az tündér, nem az boszorkány.
Kedves hölgyem, akkor javítsunk, legyen az anyósom.
Ön meg eldönti, tündér vagy boszorkány!
 Stoel
Köszönjük!
A pszicho teszttel ellentétben a kérdőívet értelmesen töltötted ki vagy ide is jött "minden baromság"? Bocs a kérdésért, de nem volt egyértelmű a hozzászólásból.
Üdv!
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #382 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 19:03:38 »

 A pchoizéről. Ági Sanyi mesélte az alábbi sztorit. Jópár éve komoly baj érte egy vadásztársukat. Hererák. Jött a kemó meg minden egyéb okosság. Megmaradt a koma, de ennek egy "amputáció" volt az ára. Aztán meg kellett újítani a fegyvertartásiját (mondom nem tegnap történt) és az agykurkász megállapította, hogy " látens szuicid hajlamai" vannak. Hiába magyarázta, hogy neki pont a vadászat adja meg azt az örömöt ami miatt érdemes élni és nagyon is szeretné látni felnőni az unokáit az nem engedett a negyvennyolcból.Alig tudták jobb belátásra bírni az pszhihológóst.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #383 Dátum: 2015. Augusztus 24. - 20:00:25 »

A pchoizéről. Ági Sanyi mesélte az alábbi sztorit. Jópár éve komoly baj érte egy vadásztársukat. Hererák. Jött a kemó meg minden egyéb okosság. Megmaradt a koma, de ennek egy "amputáció" volt az ára. Aztán meg kellett újítani a fegyvertartásiját (mondom nem tegnap történt) és az agykurkász megállapította, hogy " látens szuicid hajlamai" vannak. Hiába magyarázta, hogy neki pont a vadászat adja meg azt az örömöt ami miatt érdemes élni és nagyon is szeretné látni felnőni az unokáit az nem engedett a negyvennyolcból.Alig tudták jobb belátásra bírni az pszhihológóst.

Én nem voltam jelen, de szavahihető "elvtárs"-ak  Vigyorog mesélték a Vadcoop-nál a 90'-es években volt egy félkezű vadásztárs, akkor még nem zárta ki a törvény. Egyik kézfeje hiányzott, nem tudom melyik, gondolom a bal, mert úgy lőtte a sörétet, hogy sok "egészséges" nimród lemaradt mögötte. Történt egyszer, hogy apróvad vadászaton a vadcoop akkori elnöke, a "kis napoleon" mellé került a hajtásban. Dr.-Úr szívott egy ideig  Ördög mert a félkezű kolléga mindent meglőtt, mielőtt Ő felemelte volna a puskát, majd a következő körben nagy "kutyapicsázás"  Vigyorog közepette elzavarta maga mellől!  Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #384 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 17:29:06 »

Bár nem vadászbaleset, de ......

https://www.magyarvadasz.hu/index.php?p=vadaszhirek&id=1309
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #385 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 18:55:11 »



" 0.12-es kaliberű sörétes vadászfegyver"-----Éz ezek vadászportálnak hívják magukat!
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #386 Dátum: 2015. Augusztus 28. - 19:40:55 »


" 0.12-es kaliberű sörétes vadászfegyver"-----Éz ezek vadászportálnak hívják magukat!

Te nem ismered a 0.12 kalibert?
0.22 kispuska, 0.17  4.5 mm légpuska,.........a 0.12 sörétes a légyvadászok kedvenc fegyvere!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #387 Dátum: 2015. December 02. - 08:02:08 »



hajjajj...
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 02. - 08:03:55 írta Voldi » Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #388 Dátum: 2015. December 02. - 15:50:26 »



hajjajj...

Azt a keserves,leborult .....,hogy  sendereg azzal a puskával. Nálunk már úgy kivágták volna a hajtásból,mint macskát x@rni.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #389 Dátum: 2015. December 02. - 15:54:36 »

Mikor megjegyeztem valakinek az UAZ-ban, hogy
-Pista bácsi! Nagyon felém áll a puskád csöve. ----annyi volt rá a válasz foghegyről:
-Sanyikám ez be van biztosítva!

Én hátul ültem, Ő elől, a 7x64-es csőre volt töltve. Ő egy régi jó vadász volt, én meg gyáva kezdő!  Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: