Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177080 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #360 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 07:37:53 »

Kedves Janka!

A 19. kérdésnél a "tályékoztató" szóban azt az ly-t írd át j-re.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #361 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 08:31:36 »

Kitöltve !
 Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #362 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 09:54:52 »

Megtörtént.

Ha egy pontban azt a lehetőséget jelölöm be, hogy "nem voltam részese balesetnek",
akkor a következő két kérdésnél miért kell mégis arra válaszolnom, ami arra vonatkozik, hogy "amennyiben részese voltam"?
Ez így eléggé értelmetlen, mert anélkül nem engedi elküldeni a kitöltött űrlapot, hogy oda nem válaszolnék valamit..... Fejvakarás
Mondjuk az egyebekhez oda lehet írni, hogy "nem voltam részese", de feleslegesen bonyolítja a dolgot.
Persze ez csak egy lustaságból eredő kukacoskodó megjegyzés volt, ettől függetlenül szívesen segítek a kitöltésével a hallgatónak Vigyorog
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #363 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 10:29:40 »

 Emelem Wave
Naplózva

Üdv End
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #364 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 10:38:30 »

Kitöltve.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #365 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 20:44:56 »

Megtörtént.

Ha egy pontban azt a lehetőséget jelölöm be, hogy "nem voltam részese balesetnek",
akkor a következő két kérdésnél miért kell mégis arra válaszolnom, ami arra vonatkozik, hogy "amennyiben részese voltam"?
Ez így eléggé értelmetlen, mert anélkül nem engedi elküldeni a kitöltött űrlapot, hogy oda nem válaszolnék valamit..... Fejvakarás
Mondjuk az egyebekhez oda lehet írni, hogy "nem voltam részese", de feleslegesen bonyolítja a dolgot.
Persze ez csak egy lustaságból eredő kukacoskodó megjegyzés volt, ettől függetlenül szívesen segítek a kitöltésével a hallgatónak Vigyorog

Szia Csaba!
Valóban kissé fura így, talán az egyéb kategória választásával lehet kiiktatni a problémát és beírni, hogy nem voltam részese.
Pedig pár tesztkört futott a dolog, mégis marad mindig valami gebasz.
Köszönjük szépen a kitöltést!
Norbi
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #366 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 21:01:35 »

Kitöltve.. Wave
Naplózva
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #367 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 21:10:54 »

 Mail  Emelem
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
wildheger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1734


« Új üzenet #368 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 21:58:05 »

Megtörtént.

Ha egy pontban azt a lehetőséget jelölöm be, hogy "nem voltam részese balesetnek",
akkor a következő két kérdésnél miért kell mégis arra válaszolnom, ami arra vonatkozik, hogy "amennyiben részese voltam"?
Ez így eléggé értelmetlen, mert anélkül nem engedi elküldeni a kitöltött űrlapot, hogy oda nem válaszolnék valamit..... Fejvakarás
Mondjuk az egyebekhez oda lehet írni, hogy "nem voltam részese", de feleslegesen bonyolítja a dolgot.
Persze ez csak egy lustaságból eredő kukacoskodó megjegyzés volt, ettől függetlenül szívesen segítek a kitöltésével a hallgatónak Vigyorog
Ez a kérdéssorozat nem nekünk,hivatásosoknak szól. Olyanokat kérdez,hogy részesültem-e oktatásban hajtővadászat előtt. Én oktattam a hajtógárdát. Nincs mód leírni,vagy megjegyzés rovatba írni!
Éppen ilyen az új vadászati törvény tervezete. Arra sem lehet reagálni! Én bementem egy Fidesz irodába,nem a lakóhelyemen,mert ott a titkárnő a kedves örökségemtől megfosztó testvérem párja,aki egy sztárügyvéd sógornője. Ott leírták amit mondtam,de biztos vagyok benne.hogy a reakció annyi,hogy "Nézd a hülye gyerek azt hiszi,érdekel valakit,hogyan lehet szakmailag jobb"
Naplózva

A világ gyakrabban jutalmazza az érdem látszatát mint magát az érdemet...
(La Rochefoucauld)
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #369 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 22:15:46 »

Ez a kérdéssorozat nem nekünk,hivatásosoknak szól. Olyanokat kérdez,hogy részesültem-e oktatásban hajtővadászat előtt. Én oktattam a hajtógárdát. Nincs mód leírni,vagy megjegyzés rovatba írni!
Éppen ilyen az új vadászati törvény tervezete. Arra sem lehet reagálni! Én bementem egy Fidesz irodába,nem a lakóhelyemen,mert ott a titkárnő a kedves örökségemtől megfosztó testvérem párja,aki egy sztárügyvéd sógornője. Ott leírták amit mondtam,de biztos vagyok benne.hogy a reakció annyi,hogy "Nézd a hülye gyerek azt hiszi,érdekel valakit,hogyan lehet szakmailag jobb"
ezek szerint sztárügyvéd vagy... akkó meg mit foglalkozol ilyen hülyeségekkel...  Röhög  Stoel  Kacsint
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #370 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 22:32:34 »

Küldve
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #371 Dátum: 2015. Augusztus 13. - 07:44:13 »

ezek szerint sztárügyvéd vagy... akkó meg mit foglalkozol ilyen hülyeségekkel...  Röhög  Stoel  Kacsint

A titkárnő lánytestvérének a férje, vagy fiútestvérének a felesége vélhetően a sztárügyvéd.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #372 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 11:13:02 »

Kedves Janka!

A 19. kérdésnél a "tályékoztató" szóban azt az ly-t írd át j-re.

Kedves Lajos!
Köszönjük a kitöltést és az észrevételt, javítva az elírás.
Üdv
Norbi
Naplózva
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #373 Dátum: 2015. Augusztus 14. - 11:19:41 »

Ez a kérdéssorozat nem nekünk,hivatásosoknak szól. Olyanokat kérdez,hogy részesültem-e oktatásban hajtővadászat előtt. Én oktattam a hajtógárdát. Nincs mód leírni,vagy megjegyzés rovatba írni!
Éppen ilyen az új vadászati törvény tervezete. Arra sem lehet reagálni! Én bementem egy Fidesz irodába,nem a lakóhelyemen,mert ott a titkárnő a kedves örökségemtől megfosztó testvérem párja,aki egy sztárügyvéd sógornője. Ott leírták amit mondtam,de biztos vagyok benne.hogy a reakció annyi,hogy "Nézd a hülye gyerek azt hiszi,érdekel valakit,hogyan lehet szakmailag jobb"

Szervusz!
Akkor is maradnak hibák, ha igyekszik az ember és tesztelteti is az anyagot, mielőtt élesbe menne.
Ha hajlandó vagy időt szánni a problémák összegzésére, akkor kérlek, hogy tedd meg és a bleier.norbert@gmail.com-ra küldd el nekem.
Köszönettel:
Norbi
Naplózva
Deer
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


WWW
« Új üzenet #374 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 13:23:11 »

Szépen érkeznek a kitöltések, nagyon köszönöm Mindenkinek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: