Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177056 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1020 Dátum: 2019. Június 01. - 09:20:54 »



Miért ne lehetne brenneke a táskában fácánozáskor?

Mert kislányos zavarodban esetleg összekevered és a "Befelé nem lövünk" előtt ráküldöd a hajtó/elálló sorra...
Tudom, Te nem, semmiképp, kikéred magadnak stb. de a társasvadászat attól "társas", hogy nem csak Te vagy ott...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1021 Dátum: 2019. Június 01. - 11:45:43 »

79/2004. (V. 4.) FVM rendelet 58. §   Emelem

Ezt én is olvastam, de ez sem arra vonatkozik, hogy azon kívül más lőszer nem lehet nálad! 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
ptomi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #1022 Dátum: 2019. Június 03. - 07:31:32 »

Ezt én is olvastam, de ez sem arra vonatkozik, hogy azon kívül más lőszer nem lehet nálad! 

Ha megtalálod szólj, mert ilyen jogszabályt én még nem láttam!  Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1023 Dátum: 2019. Június 03. - 11:01:54 »

Ezt én is olvastam, de ez sem arra vonatkozik, hogy azon kívül más lőszer nem lehet nálad! 

Ha beírtál vadászni és ki is mentél ( szóval tagadhatatlanul vadászol ) akkor azért kérdéses hogy lehet e nálad a kaliberre alkalmas de vadászatra tiltott lőszer .   Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1024 Dátum: 2019. Június 03. - 11:26:25 »

Ha beírtál vadászni és ki is mentél ( szóval tagadhatatlanul vadászol ) akkor azért kérdéses hogy lehet e nálad a kaliberre alkalmas de vadászatra tiltott lőszer .   Emelem

Miért, éjjellátó lehet?

Ha arra mondhatják a vigécek, hogy csak nézelődik ám vele, és csak a véletlenek furcsa összjátéka, hogy ha nagyon erőltetik, akkor éppen pont illik a céltávcsőre is; naszóval ilyen logika mentén a másfajta lőszer is támadhatatlan.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1025 Dátum: 2019. Június 03. - 14:26:03 »

Ha beírtál vadászni és ki is mentél ( szóval tagadhatatlanul vadászol ) akkor azért kérdéses hogy lehet e nálad a kaliberre alkalmas de vadászatra tiltott lőszer .   Emelem

Vadászatra tiltott lőszer soha nem lehet nálad!  Pl. Zárt köpenyes, vagy acélmagvas golyós.  Vagy nem használhatsz 5 mm nagyobb, és  9 , 12 szemes un. posta sörétes lőszert, mert azt csak a hivatásos vadász használhat.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1026 Dátum: 2019. Augusztus 28. - 12:17:03 »

Gondolom nem új, és tul képp sajnos nem is baleset, de vadásznak tűnik az elkövető, valamelyik fényképről nekem CZ-nek tűnt...

https://index.hu/belfold/2019/08/28/letartoztattak_a_nyiregyhazi_kettos_gyilkossag_gyanusitottjat/

Bocs, ha volt már valamelyik másik topikban...
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #1027 Dátum: 2019. Augusztus 28. - 12:26:37 »

Gondolom nem új, és tul képp sajnos nem is baleset, de vadásznak tűnik az elkövető, valamelyik fényképről nekem CZ-nek tűnt...

https://index.hu/belfold/2019/08/28/letartoztattak_a_nyiregyhazi_kettos_gyilkossag_gyanusitottjat/

Bocs, ha volt már valamelyik másik topikban...

Adalék, bár Blikk, de tényszerűnek tűnik az eset leírása, de valami elképesztően beteg...:

https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/feleseg-osszeveszett-a-szeretovel-ez-tortent-nyiregyhazi-kettos-gyilkossag/3h6pdcz

A feleség elpanaszolja a saját FÉRJÉNEK, hogy a (nő) SZERETŐJE csúnyán beszélt vele (a nővel). Erre a férj elmegy a szeretőhöz és az utcán lelövi, aztán meg az apját is.   Csodalk  Csodalk  Csodalk. Esküszöm a régi sorozat, a Meghökkentő mesék jutott eszembe róla...  OOO Csak ez kurvára nem vicces...
Naplózva
Yonas
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 259


« Új üzenet #1028 Dátum: 2019. Augusztus 28. - 12:44:55 »

Adalék, bár Blikk, de tényszerűnek tűnik az eset leírása, de valami elképesztően beteg...:

https://www.blikk.hu/aktualis/krimi/feleseg-osszeveszett-a-szeretovel-ez-tortent-nyiregyhazi-kettos-gyilkossag/3h6pdcz

A feleség elpanaszolja a saját FÉRJÉNEK, hogy a (nő) SZERETŐJE csúnyán beszélt vele (a nővel). Erre a férj elmegy a szeretőhöz és az utcán lelövi, aztán meg az apját is.   Csodalk  Csodalk  Csodalk. Esküszöm a régi sorozat, a Meghökkentő mesék jutott eszembe róla...  OOO Csak ez kurvára nem vicces...

Nagyon sajnálom, hogy ilyen megtörténhet, és azt is, hogy kattintásvadász "hírekket" akarnak csinálni egy ilyen targédiából.
Csak, hogy legyen még egy "hehetetlen új részlet":
https://szon.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/vegignezte-a-17-eves-martin-amint-agyonlovik-apjat-es-nagyapjat-majd-maga-is-szembenezett-a-fegyver-csovevel-3349906/
Itt picit más a leírás

Hozzáteszem, ha csak annyi igaz az egészből, hogy valaki az életetét vesztette már az is sok és elégnek kellene lennie a kattintásokhoz, és ezt ugye nem lehet megkérdőjelezni sajnos. Ha a fentieknek  pedig  csak az 1 % igaz nem tudom, hogy lesz képes feldogozni a fiú, ha nem lenne elég neki az édesapja és a nagyapja elvesztése, undorító amit a sajtó csinál.....

 Emelem

Naplózva

“Mond, miért hiszed, hogy nincs más csak az ember?
És értelmetlen, minthogy másként él,
Ha lábnyomába lépsz egy idegennek,
Látod azt, mit nem hittél, hogy nem hittél”
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1029 Dátum: 2019. November 17. - 17:39:12 »

http://www.vasarhely24.com/kek-hirek/megserult-egy-hajto-egy-sandorfalvi-vadaszatban

Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1030 Dátum: 2019. November 18. - 18:15:33 »

Nyolc napon belül gyógyuló vadászbaleset? Fejvakarás Vállat von
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1031 Dátum: 2019. November 18. - 18:53:23 »

Nyolc napon belül gyógyuló vadászbaleset? Fejvakarás Vállat von


Pl. kapott egy, vagy több sörétet a bőre alá.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1032 Dátum: 2019. November 18. - 18:56:24 »

Pl. kapott egy, vagy több sörétet a bőre alá.

Az nyolc napon túl van. Kivétel ,varrás , varratszedés stb...
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1033 Dátum: 2019. November 18. - 19:13:20 »

Az nyolc napon túl van. Kivétel ,varrás , varratszedés stb...

Nyolc napon belül gyógyuló sérülésből nem szokás vadász balesetet csinálni . Piál  Na persze kérdés hogy ki lőtt meg kit és ki látta ?   

Sajnos amíg szolgáltam láttam ilyen is meg olyan is balesetet , szerencsére golyós fegyverrel okozottat nem kellet helyszínelni .  Emelem
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1034 Dátum: 2019. November 18. - 19:19:52 »

Nyolc napon belül gyógyuló sérülésből nem szokás vadász balesetet csinálni . Piál  Na persze kérdés hogy ki lőtt meg kit és ki látta ?   

Sajnos amíg szolgáltam láttam ilyen is meg olyan is balesetet , szerencsére golyós fegyverrel okozottat nem kellet helyszínelni .  Emelem
Addig b@sztatjuk eme kérdést míg a végén bevezetik társas vadászaton a védő szemüveget , munkavédelmi bakancsot, lábszárvédőt, munkavédelmi sisakot és golyóálló mellvényt!!! Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: