Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Félautomaták  (Megtekintve 114447 alkalommal)
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #570 Dátum: 2017. Május 28. - 13:17:31 »

  Üdv!

MC-21 használóktól kérdezném ,   a rövidebb vagy a hosszabb réztalpas    patronnal üzemel jobban !        (  sajnos a volt gazdája már nem tudja megmondani ) 
Naplózva
Tróbert
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Új üzenet #571 Dátum: 2017. Május 29. - 20:42:22 »

A hosszabbal általában mindegyik jobban üzemel, bár szerintem a 12mm-től felfelé már jó.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #572 Dátum: 2017. Május 29. - 20:50:21 »

  Üdv!

MC-21 használóktól kérdezném ,   a rövidebb vagy a hosszabb réztalpas    patronnal üzemel jobban !        (  sajnos a volt gazdája már nem tudja megmondani ) 

Szia!
Én nem éreztem különbséget.
 Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #573 Dátum: 2017. Május 30. - 09:33:03 »

Az MC 21 "mindenevő"!  Menő

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
M. Aussie
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Új üzenet #574 Dátum: 2017. Június 09. - 10:18:48 »

Eddig csak orosz soretes fegyvereim voltak es vannak. De szeretnek egz megbizhato 12-es felatomata soretes fegyvert amivel megbizhatoan vadaszhatok libara, gerlere...

Az orosz vasak kifogastalanul munkodnak. Az egyiket meg edesapamtol orokoltem, de egy nemesebb soretes puskara is vagyok.

DE! Fogalmam sincs merre induljak. Igazabaol a markakat sem ismerem. Nem tudom egyes brand-ek milyen kellemetlen meglepeteseket hordoznak.

Aki tud ebben nekem segiteni a tapasztalataival vagy egy jo cikkel szivesen veszem

M
Naplózva
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #575 Dátum: 2017. Június 09. - 11:19:46 »

Eddig csak orosz soretes fegyvereim voltak es vannak. De szeretnek egz megbizhato 12-es felatomata soretes fegyvert amivel megbizhatoan vadaszhatok libara, gerlere...

Az orosz vasak kifogastalanul munkodnak. Az egyiket meg edesapamtol orokoltem, de egy nemesebb soretes puskara is vagyok.

DE! Fogalmam sincs merre induljak. Igazabaol a markakat sem ismerem. Nem tudom egyes brand-ek milyen kellemetlen meglepeteseket hordoznak.

Aki tud ebben nekem segiteni a tapasztalataival vagy egy jo cikkel szivesen veszem

M
Szia!
Nálunk a társaságban van Beretta és Benelli sörétes is. Mind a kettő megbízható semmi elakadási problémájuk nem volt pedig pár ezer lövés már elhagyta a csövüket. Nekem a Benellik jobban bejönnek a kevesebb alkatrész miatt és szerintem a megbízhatóságuk is  jobb nem kell a gázdugattyút  takarítani,hogy rendesen adogassa a lőszert. Nekem most a második Benellim van soha nem volt még elakadás a 24 grammos sportlőszerrel sem. Ami még szóba jöhet prémium félautomatához az a Browning. Az újakat itt is a Benelli inercia rendszeréről koppintották.
Winchester félautomatákról lehet jót is rosszat is hallani,csak egy ismerősömnek van neki eltört a rugó benne ez az egy tapasztalat van vele. Talán Stefi többet tud róla mondani.
Én az olasz középkategóriát nem ajánlanám ,mert elég sok velük a probléma és annyival nem olcsóbbak.

Remélem tudtam segíteni.  Wave
  Emelem
Naplózva
M. Aussie
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Új üzenet #576 Dátum: 2017. Június 09. - 12:24:57 »

Szia!
Nálunk a társaságban van Beretta és Benelli sörétes is. Mind a kettő megbízható semmi elakadási problémájuk nem volt pedig pár ezer lövés már elhagyta a csövüket. Nekem a Benellik jobban bejönnek a kevesebb alkatrész miatt és szerintem a megbízhatóságuk is  jobb nem kell a gázdugattyút  takarítani,hogy rendesen adogassa a lőszert. Nekem most a második Benellim van soha nem volt még elakadás a 24 grammos sportlőszerrel sem. Ami még szóba jöhet prémium félautomatához az a Browning. Az újakat itt is a Benelli inercia rendszeréről koppintották.
Winchester félautomatákról lehet jót is rosszat is hallani,csak egy ismerősömnek van neki eltört a rugó benne ez az egy tapasztalat van vele. Talán Stefi többet tud róla mondani.
Én az olasz középkategóriát nem ajánlanám ,mert elég sok velük a probléma és annyival nem olcsóbbak.

Remélem tudtam segíteni.  Wave
  Emelem



Koszonom
Naplózva
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #577 Dátum: 2017. Június 09. - 12:40:30 »

Eddig csak orosz soretes fegyvereim voltak es vannak. De szeretnek egz megbizhato 12-es felatomata soretes fegyvert amivel megbizhatoan vadaszhatok libara, gerlere...

12-essel nincs tapasztalatom, csak 20-as Benelli Montefeltroval. Csak ajánlani tudom!  Igen
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
ambruslászló
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 212


« Új üzenet #578 Dátum: 2017. Június 09. - 13:28:59 »

Nekem 12 éve van egy Benelli duca di Montefeltróm 12/76-os.
Nincs vele gondom.
A 24g-os löszerekkel is simán ismétel.
A magnum lőszerekkel, főleg az 50g-osokkal kicsit rugdos ill kicsit elveri az arcomat. ( egyszer próbáltam libára, azóta sem használok magnum lőszert )
Csak ajánlani tudom.
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #579 Dátum: 2017. Június 13. - 11:51:09 »

Szia!
Nálunk a társaságban van Beretta és Benelli sörétes is. Mind a kettő megbízható semmi elakadási problémájuk nem volt pedig pár ezer lövés már elhagyta a csövüket. Nekem a Benellik jobban bejönnek a kevesebb alkatrész miatt és szerintem a megbízhatóságuk is  jobb nem kell a gázdugattyút  takarítani,hogy rendesen adogassa a lőszert. Nekem most a második Benellim van soha nem volt még elakadás a 24 grammos sportlőszerrel sem. Ami még szóba jöhet prémium félautomatához az a Browning. Az újakat itt is a Benelli inercia rendszeréről koppintották.
Winchester félautomatákról lehet jót is rosszat is hallani,csak egy ismerősömnek van neki eltört a rugó benne ez az egy tapasztalat van vele. Talán Stefi többet tud róla mondani.
Én az olasz középkategóriát nem ajánlanám ,mert elég sok velük a probléma és annyival nem olcsóbbak.

Remélem tudtam segíteni.  Wave
  Emelem

A  Benellit nem lehet überelni de a Winchester SX3 -am nekem nagyon megfelel . 28 grammos 12/70 től az 50 grammos 12/76 ig mindent szépen adogat és lő , semmi gondom nem volt vele  . Sajnálom hogy nem korábban vettem ilyen fegyvert . Rendelésre hoznak huzagolt golyólövő váltócsövet is nem csilliárdokért. Ár érték arányban  Igen                Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #580 Dátum: 2017. Július 13. - 11:46:34 »


Összeállt a kép !  A sima brekekét is tenyérnyi helyre viszi a huzagolt váltócső !





Érdeklődés miatt tettem fel , hátha mást is érdekel !   Emelem
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #581 Dátum: 2017. Július 13. - 16:19:34 »

Szia Stefi!
Jó kis összeállítás  Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #582 Dátum: 2017. Július 13. - 16:45:45 »

Szia Stefi!   Emelem

Jól néz ki ez a puska, csak van egy qrva nagy baja. Az a baj vele, hogy nem az enyém!  Vigyorog

Használd egészséggel, éls legyen sok-sok közös élményetek!  Igen Igen Igen

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #583 Dátum: 2017. Július 13. - 16:49:34 »

Szia Stefi!   Emelem

Jól néz ki ez a puska, csak van egy qrva nagy baja. Az a baj vele, hogy nem az enyém!  Vigyorog

Használd egészséggel, éls legyen sok-sok közös élményetek!  Igen Igen Igen

 Wave

   Emelem                    ( Külön köszönöm hogy nem kívántál "Jó vadászatot " vele !   Ördög Stoel   )
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #584 Dátum: 2017. Július 15. - 08:52:33 »

Milyen kukkert tettél a golyós csőre?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: