Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Félautomaták  (Megtekintve 114534 alkalommal)
viragnloc
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Új üzenet #390 Dátum: 2014. április 26. - 16:42:58 »

Érdeklődnék,hogy az MC 21 12/70-es Fullos szűkítésű puskából az acélsörétet ki lehet lőni?
Válaszotokat előre is köszönöm
Naplózva
Tomsawier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Új üzenet #391 Dátum: 2014. Július 29. - 20:35:23 »

Érdeklődnék,hogy az MC 21 12/70-es Fullos szűkítésű puskából az acélsörétet ki lehet lőni?
Válaszotokat előre is köszönöm

Nekem is ilyen puskám van, amiből már pár doboz acélsörétet kilőttem... Elég jól bírja, semmi különbséget nem tapasztaltam.
Naplózva

Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, van még vadász, és nem adja fel!
Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, hogy mindenki hallja, nem adja fel!
baikalbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 437


« Új üzenet #392 Dátum: 2014. Július 30. - 00:03:30 »

Milyen fajta acélsörétet lőttél és mekkora méretben?  Emelem
Naplózva
Dani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Új üzenet #393 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 17:48:07 »

Üdv Uraim!
A segítségeteket kérném!Nekem is Mc-21-em van,ami ugye teljes szűkítésű.Mivel nem lehet már kapni cseh Plasik-ot,nem tudom ki lőhetem-e belőle a gyöngygolyót.Ha tudnátok valamilyen űrméret alatti töltényt hozzá,azt meg köszönném.A fegyver 12/70-es.
Köszönöm a segítséget!
Naplózva

Azért vagyok ilyen goromba,mert gyerekkoromba vizet tettek a boromba!
clint
Vendég
« Új üzenet #394 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 20:45:23 »

Üdv Uraim!
A segítségeteket kérném!Nekem is Mc-21-em van,ami ugye teljes szűkítésű.Mivel nem lehet már kapni cseh Plasik-ot,nem tudom ki lőhetem-e belőle a gyöngygolyót.Ha tudnátok valamilyen űrméret alatti töltényt hozzá,azt meg köszönném.A fegyver 12/70-es.
Köszönöm a segítséget!



 Emelem Más űrméretű mc-21-essel még nem találkoztam.  De szerintem te se.  Ördög  Szerintem simán kiviszi a gyöngygolyót, de van egy műanyag borítású amcsi "cucc", ami olyasmi mint a cseh s-ball plastik ( két fél műanyag saru borítja a "magot", amik a lövést követően leválnak rövid időn belü). A típusa:Lihgtfield Slug  Emelem
Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #395 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 21:00:57 »

És a Lightfield-et szerintem bármelyik vadászboltban lehet kapni. Még két kicsi szárnyacskája is van a göbecsnek, szerintem az kényszeríti forgó mozgásra, de lehet, hogy más funkciója van. Én egy 12-es luger félautomatából lőttem, az jól vitte.  Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #396 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 23:16:02 »

Ne zavarjon egy cseppet se, hogy a Lightfield magyar gyártmány, méghozzá Nike, amit Amerikai piacra gyártottak anno, sajnos nem is gyártják már, de ha valakinek van elfekvőben 12-es kaliberben, engem érdekelne...
Az USA egyes tagállamaiban ugyanis sörétesből kilőtt ólomlövedékkel is terítékre hozható a szarvas /is!/ ezért gyártanak 100 yard obt.-vel ilyen slug-okat, s a Nike annak idején a  Lightfield - el célozta meg a piacot...

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #397 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 23:44:20 »


Az USA egyes tagállamaiban ugyanis sörétesből kilőtt ólomlövedékkel is terítékre hozható a szarvas /is!/ ezért gyártanak 100 yard obt.-vel ilyen slug-okat,


"a szarvas is "......bizonyos surun lakott tagallamokba a keleti partvonalon foleg csak slug -ot lovo lofegyvert lehet hasznalni nagyvadra, vagy eloltoltost (vagy ijat) ...legyen az "szarvas" vagy akarmi.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #398 Dátum: 2014. Augusztus 30. - 23:52:05 »

"a szarvas is "......bizonyos surun lakott tagallamokba a keleti partvonalon foleg csak slug -ot lovo lofegyvert lehet hasznalni nagyvadra, vagy eloltoltost (vagy ijat) ...legyen az "szarvas" vagy akarmi.

Köszönöm Uram!

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #399 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 06:37:13 »

Ne zavarjon egy cseppet se, hogy a Lightfield magyar gyártmány, méghozzá Nike, amit Amerikai piacra gyártottak anno, sajnos nem is gyártják már, de ha valakinek van elfekvőben 12-es kaliberben, engem érdekelne...
Az USA egyes tagállamaiban ugyanis sörétesből kilőtt ólomlövedékkel is terítékre hozható a szarvas /is!/ ezért gyártanak 100 yard obt.-vel ilyen slug-okat, s a Nike annak idején a  Lightfield - el célozta meg a piacot...

 Emelem
Itt van egy majdnem az:
http://vadaszapro.net/reszletek/211033/12-76-nike-brenekke
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
clint
Vendég
« Új üzenet #400 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 07:06:11 »

Ne zavarjon egy cseppet se, hogy a Lightfield magyar gyártmány, méghozzá Nike, amit Amerikai piacra gyártottak anno, sajnos nem is gyártják már, de ha valakinek van elfekvőben 12-es kaliberben, engem érdekelne...
Az USA egyes tagállamaiban ugyanis sörétesből kilőtt ólomlövedékkel is terítékre hozható a szarvas /is!/ ezért gyártanak 100 yard obt.-vel ilyen slug-okat, s a Nike annak idején a  Lightfield - el célozta meg a piacot...

 Emelem

Nem zavar.   Mosolyog Én egyetlen magyar szót sem láttam a dobozán és azt sem, hogy itthon készült volna, se nike logót. Volt egyáltalán rajta? (mármint a dobozán) Annyi rémlik, hogy 10 db.-os volt, kék papírdobozos és volt rajta egy ballisztikai görbe.  Emelem
Naplózva
kocavadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101


« Új üzenet #401 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 11:39:20 »

Nem zavar.   Mosolyog Én egyetlen magyar szót sem láttam a dobozán és azt sem, hogy itthon készült volna, se nike logót. Volt egyáltalán rajta? (mármint a dobozán) Annyi rémlik, hogy 10 db.-os volt, kék papírdobozos és volt rajta egy ballisztikai görbe.  Emelem
A feliratokon már a mai világban nem szabad csodálkozni.Volt már a kezemben olyan energiatakarékos kompakt fénycső /Tungsram,tuti hogy Kisvárdai üzemben gyártott/ amin a felirat "Made in U.S.A.",meg  olyan is General Electric "Made in Hungary.Na mondjuk azt is Kisvárdán gyártották. Emelem
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #402 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 12:11:13 »


Köszönöm, már régebben beszéltem vele, de a Vegyescsövüm csak 12/70-es, az ismétlőt amihez jó lenne, már szinte nem is használom, ahhoz meg sok egy kicsit...

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #403 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 12:19:53 »



 Emelem Más űrméretű mc-21-essel még nem találkoztam.  De szerintem te se.  Ördög  Szerintem simán kiviszi a gyöngygolyót, de van egy műanyag borítású amcsi "cucc", ami olyasmi mint a cseh s-ball plastik ( két fél műanyag saru borítja a "magot", amik a lövést követően leválnak rövid időn belü). A típusa:Lihgtfield Slug  Emelem

Nem ajánlanám a Lightfieldet, mert az amiatt műanyag borítású, hogy az amerikai piacon szokásos huzagolt csőbe jó legyen. Ennek megfelelően kemény a műanyag, viszonylag hamar lehet a teljes  szűkítésű csőből sokkal bővebbet csinálni vele.  Ördög
Naplózva
clint
Vendég
« Új üzenet #404 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 12:46:36 »

Nem ajánlanám a Lightfieldet, mert az amiatt műanyag borítású, hogy az amerikai piacon szokásos huzagolt csőbe jó legyen. Ennek megfelelően kemény a műanyag, viszonylag hamar lehet a teljes  szűkítésű csőből sokkal bővebbet csinálni vele.  Ördög

Hülyeség. Nem felmosónyélből vanak a csövek. Amúgy is, ugyan mennyit fog ellőni belőle évente? Én egy évig használtam, annyit lőttem vele, hogy más háborúban nem lőtt annyit, mégse lett semmi baja, pedig csak egy luger volt.  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: