Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1764648 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #900 Dátum: 2008. Október 24. - 12:29:47 »

Klasszikusnak mondható (pl Mauser rendszerű) Európai golyós fegyverekhez szokott szemünknek talán furcsa, de meggondoltan elengedett egyetlen lövésre szoktat, ami ha sportfegyverekhez hasonlóan hajszálpontos, igen sportszerű megoldás lehet.

Nem azt mondtam, hogy sportszerű, pontos...stb., hanem azt, hogy csúnya...és ezt tartom is, borzalmasan néz ki ez a pisztolyszerű/puskaszerű lőfegyver.

Eddig nem szóltam bele, mert még azt találjátok mondani, hogy kötözködök  Bion, de nekem nagyon tetszik ez a puska! Nem bánnám, ha 12 db lenne belőle a páncélomban, különbözö kaliberekben! Neked nem tetszik, Roland, inkább így mond, mert a szépség is szubjektív! Szerintem!  Wave
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #901 Dátum: 2008. Október 24. - 13:41:03 »

Klasszikusnak mondható (pl Mauser rendszerű) Európai golyós fegyverekhez szokott szemünknek talán furcsa, de meggondoltan elengedett egyetlen lövésre szoktat, ami ha sportfegyverekhez hasonlóan hajszálpontos, igen sportszerű megoldás lehet.

Nem azt mondtam, hogy sportszerű, pontos...stb., hanem azt, hogy csúnya...és ezt tartom is, borzalmasan néz ki ez a pisztolyszerű/puskaszerű lőfegyver.

Eddig nem szóltam bele, mert még azt találjátok mondani, hogy kötözködök  Bion, de nekem nagyon tetszik ez a puska! Nem bánnám, ha 12 db lenne belőle a páncélomban, különbözö kaliberekben! Neked nem tetszik, Roland, inkább így mond, mert a szépség is szubjektív! Szerintem!  Wave

Azért ugye nem kell engedélyt kérnem mielőtt leírom a véleményem... Bion Bion
Ez a puska nagyon-nagyon messze áll a "szép" kifejezéstől...sőt kifejezetten csúnya, ezen a véleményemen nem változtat semmi és senki.  Kacsint Bion Bion
Lehet, hogy praktikus, meg modern, meg mittudomén mi, de hogy szép lenne azt kétlem.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #902 Dátum: 2008. Október 24. - 13:56:15 »

Klasszikusnak mondható (pl Mauser rendszerű) Európai golyós fegyverekhez szokott szemünknek talán furcsa, de meggondoltan elengedett egyetlen lövésre szoktat, ami ha sportfegyverekhez hasonlóan hajszálpontos, igen sportszerű megoldás lehet.

Nem azt mondtam, hogy sportszerű, pontos...stb., hanem azt, hogy csúnya...és ezt tartom is, borzalmasan néz ki ez a pisztolyszerű/puskaszerű lőfegyver.

Eddig nem szóltam bele, mert még azt találjátok mondani, hogy kötözködök  Bion, de nekem nagyon tetszik ez a puska! Nem bánnám, ha 12 db lenne belőle a páncélomban, különbözö kaliberekben! Neked nem tetszik, Roland, inkább így mond, mert a szépség is szubjektív! Szerintem!  Wave

Azért ugye nem kell engedélyt kérnem mielőtt leírom a véleményem... Bion Bion
Ez a puska nagyon-nagyon messze áll a "szép" kifejezéstől...sőt kifejezetten csúnya, ezen a véleményemen nem változtat semmi és senki.  Kacsint Bion Bion
Lehet, hogy praktikus, meg modern, meg mittudomén mi, de hogy szép lenne azt kétlem.

Nem értettél meg! De nem vitázom, mert innentől ez már az ego területe!
"Azért ugye nem kell engedélyt kérnem mielőtt leírom a véleményem... Bion Bion" ---jaj, de szép lenne, Istenem! Angyal De nem hiszem, hogy megérem, ugye nem?  Bion Bion Bion

Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #903 Dátum: 2008. Október 24. - 14:29:12 »

Nem vagyok moderátor, de sztem úgy offoltok, mint állat.
Nem is olyan csúnya az a puska, csak érdekes.... Bion Bion Bion
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #904 Dátum: 2008. Október 24. - 14:36:45 »

Nem vagyok moderátor, de sztem úgy offoltok, mint állat.
Nem is olyan csúnya az a puska, csak érdekes.... Bion Bion Bion

Hát erről beszélek, wazze!  Bion Az a puska gyönyörű! Neki nem tetszik, nekem igen! A szépség szubjektív, senki sem erőszakolhatja rá másra a véleményét! Ennyi!
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #905 Dátum: 2008. Október 24. - 21:26:51 »

A -hajdú- bihariasan- rusnya fíreg nőre is azt mondják, hogy nem csúnya, csak olyan érdkes arca van.... Bion Bion

Sanyi, hidd el, vadásszemmel az a puska tényleg hagy kívánnivalót maga után. Lőtéren elképzelem, sőt, ki is próbálnám, de vadászatkor a seggemig szaladna a szemöldököm, ha valaki előhúzná a tokból... Ördög Ördög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #906 Dátum: 2008. Október 24. - 21:49:39 »

"de vadászatkor a seggemig szaladna a szemöldököm"--- ha szabadna egy kis előleget látni!?  :ALC
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #907 Dátum: 2008. Október 24. - 22:10:04 »

 :ALC :ALC :ALC
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Vgaby
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Vadászpuskaműves - Fegyverkereskedő


WWW
« Új üzenet #908 Dátum: 2008. Október 26. - 10:43:22 »

Amit meg jo tudni errol a fegyverrol az az, hogy ez egy fekete loporos eloltoltos fegyver eredetibe (a kepen) melyet nagyon egyszeru szetszedni darabokra fegyvertisztitas celjabol, ami ebbe az esetbe fegyver furosztest jelent literalisan fekete loporos fegyver tisztitaskor ...a fekete lopor nagyon koroziv ezert nem "klasszikus" modon tisztitjak .
A kepen lathato fegyver nagyon kezbeallo, es talalo nagyon jol bele lehet "fekudni " a  lovesbe, komoly "target" fegyverre emlekeztet a fogasa es higgyetek el tud is 
A cso csere nagyon egyszeru es igy tehat elesgolyos lehet belole pillanatok alatt
Ugyanakkor van nekik megszokott elesgolyos fegyvereik is.
 
http://www.tcarms.com/firearms/icon.php



Szia!

Egy kicsit ki kell, hogy igazítsam az írásodat !
A feketelőpor egyáltalán nem korrozív !  Az égésterméke higroszkópikus, vagyis jól magába szívja a levegő nedvességtartalmát és meg is köti. Ez okozhat korroziót. Ezért kell minél gyorsabban kimosni lövészet után a BP fegyvereket.   Wave
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1411



« Új üzenet #909 Dátum: 2008. November 07. - 11:54:44 »

Hová, ide jöjjünk? Mosolyog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #910 Dátum: 2008. November 07. - 12:06:03 »

Hová, ide jöjjünk? Mosolyog

Igen, ide. Mosolyog
Szóval a bika hibázásom miatt, én is direkt sütésű fegyvert akartam venni, balosban.
Hát ez a balos dolog nagyban leszűkíti a kört, sajnos.
Mivel Blaser R93-ast nem tudok venni, mert annak a direktsütése kiváló, így maradt a Titan. Viszont ennek a direkt sütése, kemény, én nem tudnék pontosan lőni vele, ezért maradt a stekkeres változat.
Próbálni én sem tudtam a direkt sütést, mert valóban nincs ilyen az országban, de a leírásai alapján nekem ez a benyomásom a direkt sütésűről. Remélem neked sikerül megvenni a Titant és a direkt sütéssel is jól összeszoksz majd.
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1411



« Új üzenet #911 Dátum: 2008. November 07. - 12:53:25 »

Hát, az eladó azt mondta, hogy jól állítható a direkt sütése is. Majd meglátjuk. De az is lehet, hogy nem látjuk meg, mert a szívem mélyén Sakot szeretnék, de nem a 85-öst, sem a 75-öst, hanem az előttit. Annak se rossz a direktsütése ám!  Kacsint Úgyhogy amíg a ZKK el nem megy, a vásárlási meg meg nem jön (ami ugyebár Budapesten nem egy gyorsvonat, de még csak nem is személy...) lesz idő még bújni a hirdetéseket, egy-két dolgot szemügyrevenni, a többi meg kisül a végén. De az tuti, hogy a Titan Lux nagyon tetszett, és nagyon jól kézre is állt, legalábbis a nyíltirányzék, merthogy távcső nem volt ugye rajta. Csakhát ennek a szegénykémnek is műanyag minden, ami "alulról" látszik... :'(
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #912 Dátum: 2008. November 07. - 12:58:58 »

Nekem is nagyon kézre áll, nagyon tetszik a Titan.
Az, hogy műanyag a tárfenék nem érdekel, ez sajnos a mai kor vívmánya, vele kell élni. Ha nagyon gáz, hát csináltatok hozzá fém tárfeneket.
Nézelődj csak, hátha találsz valami szemrevaló, jó felszerelést. Wave
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #913 Dátum: 2008. November 07. - 13:02:23 »

Fiúk!

A műanyaggal kompromisszumot kell tudni kötni, nem szeretni kell.... Mosolyog
Nekem elhihetitek! Kacsint
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #914 Dátum: 2008. November 07. - 13:04:17 »

Fiúk!

A műanyaggal kompromisszumot kell tudni kötni, nem szeretni kell.... Mosolyog
Nekem elhihetitek! Kacsint

Látod, ezt írtam én is. Együtt kell vele élni és kész.
Nekem egyenlőre nincs bajom a műanyaggal, mert még nincs tapasztalatom vele kapcsolatban. Remélem nemsokára már lesz. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: