Oldalak: 1 ... 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 [412] 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1764801 alkalommal)
Tézuc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


« Új üzenet #6165 Dátum: 2013. Március 11. - 11:02:21 »

Erről a szettről http://www.magnumvadasz.hu/s/shop.php?op=look&gr=1&id=PROD20100304192080 esetleg van valakinek tapasztalata?
Úgy hallottam a puska teljesen jó, viszont ez a Bushnell távcső érdekelne, hogy bírja-e a gyűrődést?
 Emelem

Szevasz Bence

A fegyver ipari hulladék kategória távcsövestől egyetemben.A nagy vizen túl,ahol tudod a kurta farkú malac tökéletlenkedik,pár dollárért egy kazallal vásárolhatnál.Az akinek a honlapját nézegeted az ország egyik leg inkorrektebb "kereskedői hálózata".Sajnos general importőrők s az összes többi kereskedő tőlük vásárol......érthetetlen hogy valaki nem tudta le lobbyzni  még őket.ESZEDBE NE JUSSON EZT A FEGYVERT ILLETVE CSATOLMÁNYKÉNT A REM 715 illetve a SAVAGE hasonszőrű mester remekeit meg vásárolnod.Azonban ha már ott vagy, a Marlin X= sorozatát nézd meg.Ez belefér a tűrés határba.
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #6166 Dátum: 2013. Március 11. - 11:40:16 »

Szevasz Bence

A fegyver ipari hulladék kategória távcsövestől egyetemben.A nagy vizen túl,ahol tudod a kurta farkú malac tökéletlenkedik,pár dollárért egy kazallal vásárolhatnál.Az akinek a honlapját nézegeted az ország egyik leg inkorrektebb "kereskedői hálózata".Sajnos general importőrők s az összes többi kereskedő tőlük vásárol......érthetetlen hogy valaki nem tudta le lobbyzni  még őket.ESZEDBE NE JUSSON EZT A FEGYVERT ILLETVE CSATOLMÁNYKÉNT A REM 715 illetve a SAVAGE hasonszőrű mester remekeit meg vásárolnod.Azonban ha már ott vagy, a Marlin X= sorozatát nézd meg.Ez belefér a tűrés határba.

Nekem távcső garanciát intéztek, gyorsan megoldották, persze a gyártón is múlott. Amúgy a csávó a Magnumnál egy fütyi. Kábé úgy tud kommunikálni, hogy "igen, nem, ma, holnap". megszólítás, elköszönés, semmi.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #6167 Dátum: 2013. Március 11. - 11:43:09 »

viszont ez a Bushnell távcső érdekelne, hogy bírja-e a gyűrődést?
 Emelem

Bushnell és Bushnell között óriási a különbség. A kínai elvtársak tettek a névnek egy kellemes piacos feeliniget, de ami használható az az árában is megmutatkozik.

http://shopbushnell.com/detail/BSN+652165MD

Ez mondjuk ezer dodó felett van és nem is kifejezetten éjszakai távcső.

Márk erről többet tudna mondani, de ha jól emlékszem volt erről már szó és talán a 3200-as széria felett már használható de inkább nappali távcsövek.

Tasco-ból az eredeti acélházas, üveglencsés, Japánban készültek lövésállóak, de szerintem egy sincs már 20 év alatti korban.



Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #6168 Dátum: 2013. Március 11. - 12:15:52 »

Sauer 101 egészen jó, csak nem sikerült eleget lefaragni az árból, ahhoz képest meg egy átkozott pofadékot, meg nyílt irányzékot pakolhattak volna rá. A Mauser M 12 is ígéretes, bár a tus nekem kicsit modern, de összességében szintén tetszik. Ezen legalább van pofadék. Fene sem érti néha ezeket a svábokat, a sörétesekre meg kéretlenül is faragnak, innen meg lespórolják. Olyan érzése van az embernek, mint mikor nézi a használt Lada hirdetéseket. Extrák: üléshuzat, rádiós magnó. Basszus ez akár alapból is benne lehetne. Ördög Vigyorog Ez az M 12 is gondolom ugyanazon árkategória lesz, mint a Saueréké. Igen 
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #6169 Dátum: 2013. Március 11. - 12:36:37 »

Szevasz Bence

A fegyver ipari hulladék kategória távcsövestől egyetemben.A nagy vizen túl,ahol tudod a kurta farkú malac tökéletlenkedik,pár dollárért egy kazallal vásárolhatnál.Az akinek a honlapját nézegeted az ország egyik leg inkorrektebb "kereskedői hálózata".Sajnos general importőrők s az összes többi kereskedő tőlük vásárol......érthetetlen hogy valaki nem tudta le lobbyzni  még őket.ESZEDBE NE JUSSON EZT A FEGYVERT ILLETVE CSATOLMÁNYKÉNT A REM 715 illetve a SAVAGE hasonszőrű mester remekeit meg vásárolnod.Azonban ha már ott vagy, a Marlin X= sorozatát nézd meg.Ez belefér a tűrés határba.

Azt mondod akkor a Marlin XL szeriája az jobb mint a Remington?

Nekem tetszik a puska, van már egy ünneplős puska, ez utánkeresni, ütni vágni kellene, de a távcsőtől nagyon félek, mert ha szar akkor nem ér semmit. Ezt a típust meg nem találtam távcső nélkül. Csak az új szériájú remintont a 700ast, meg a Marlin XL 7-est.

Stefi, tudsz személyt, boltot aki foglalkozik műanyag tus után gyártással, mert ez is megfordult a fejemben, de pár érdeklődés után, azt sikerült megtudnom, hogy nincsenek műanyag tusok, az eredetileg fa tussal szerelt puskákhoz, pl a ZKK-hoz.

 Emelem
Naplózva

Stefi
Vendég
« Új üzenet #6170 Dátum: 2013. Március 11. - 12:42:35 »

Azt mondod akkor a Marlin XL szeriája az jobb mint a Remington?

Nekem tetszik a puska, van már egy ünneplős puska, ez utánkeresni, ütni vágni kellene, de a távcsőtől nagyon félek, mert ha szar akkor nem ér semmit. Ezt a típust meg nem találtam távcső nélkül. Csak az új szériájú remintont a 700ast, meg a Marlin XL 7-est.

Stefi, tudsz személyt, boltot aki foglalkozik műanyag tus után gyártással, mert ez is megfordult a fejemben, de pár érdeklődés után, azt sikerült megtudnom, hogy nincsenek műanyag tusok, az eredetileg fa tussal szerelt puskákhoz, pl a ZKK-hoz.

 Emelem

A dunaszerdahelyi bolt telefonszámát a vadászaprón megtalálod. Náluk érdeklődj mert nekem tudtak volna a CZ -hez tust. Nem tudom hogy a CZ és ZKK tok , tőcsavarok , sonkák elhelyezkedése különböző e , mert ha nem akkor a ZKK-ra is jó.    Emelem
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #6171 Dátum: 2013. Március 11. - 12:42:43 »

Csak az új szériájú remintont a 700ast, meg a Marlin XL 7-est.


A 700-assal nem is volt gond, az első problémák a 710-nél jelentkeztek, ha jól emlékszem. Letörő zárfogantyú, szar anyagminőség, stb.

De majd olvassa, akinek volt vele konkrét tapasztalata és leírja a véleményét.

http://vadaszforum.net/forum/index.php?topic=25.msg190323;topicseen#msg190323    #5606
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Tézuc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


« Új üzenet #6172 Dátum: 2013. Március 11. - 13:32:03 »

Azt mondod akkor a Marlin XL szeriája az jobb mint a Remington?

Nekem tetszik a puska, van már egy ünneplős puska, ez utánkeresni, ütni vágni kellene, de a távcsőtől nagyon félek, mert ha szar akkor nem ér semmit. Ezt a típust meg nem találtam távcső nélkül. Csak az új szériájú remintont a 700ast, meg a Marlin XL 7-est.

Stefi, tudsz személyt, boltot aki foglalkozik műanyag tus után gyártással, mert ez is megfordult a fejemben, de pár érdeklődés után, azt sikerült megtudnom, hogy nincsenek műanyag tusok, az eredetileg fa tussal szerelt puskákhoz, pl a ZKK-hoz.

 Emelem

Bence, a Remington emlitett 710,715,770 tipusai köszönőviszonyban sincsenek a Marlin X,XS,XL szériáival.Ár/érték arányban nagyon jó a Marlin!Nem tudom milyen kaliberben gondolkodsz de ha javasolhatom az X7-es szériát keresd .308win kaliberben.Ne az XS t, csak sima X.Más gyártási széria.Nekem a felsoroltak közül mindegyik volt.A Marlin messze viszi a prímet,mind e mellett kiváló a lőképe.
(Nézd meg a csövet,középen találsz egy hengerelt szöveget.Ezt keresd a sok firma bla bla között:  SERIES X
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #6173 Dátum: 2013. Március 11. - 16:45:53 »

Erről a szettről http://www.magnumvadasz.hu/s/shop.php?op=look&gr=1&id=PROD20100304192080 esetleg van valakinek tapasztalata?
Úgy hallottam a puska teljesen jó, viszont ez a Bushnell távcső érdekelne, hogy bírja-e a gyűrődést?
 Emelem

Ha nem akarod Te is külön a kezedben fogni a zárfogantyút töltéskor a zártól, akkor ajánlatos megvenni, ellenkező esetben ezt a hulladékot én sem javaslom, de a 710-t sem.

Rajta lévő céltávcső a szerelékével együtt szintén egy hulladék, melyet grátisz adnak, mert effektív értéke nincs. Emelem
Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #6174 Dátum: 2013. Március 11. - 19:44:47 »

Azt mondod akkor a Marlin XL szeriája az jobb mint a Remington?

Nekem tetszik a puska, van már egy ünneplős puska, ez utánkeresni, ütni vágni kellene, de a távcsőtől nagyon félek, mert ha szar akkor nem ér semmit. Ezt a típust meg nem találtam távcső nélkül. Csak az új szériájú remintont a 700ast, meg a Marlin XL 7-est.

Stefi, tudsz személyt, boltot aki foglalkozik műanyag tus után gyártással, mert ez is megfordult a fejemben, de pár érdeklődés után, azt sikerült megtudnom, hogy nincsenek műanyag tusok, az eredetileg fa tussal szerelt puskákhoz, pl a ZKK-hoz.

 Emelem
              Szia Norbi!  Én ha a helyedbe lennék , irtad hogy van "ünneplős puska"-ád akkor ,utánkeresni , "ütni vágni " puskának, valami olcsó alternatívát választanék , mondjuk egy Mosin-Nagant M44 vagy egy M98   eredeti hadi állapotba,   távcső nélkül  ( azt lehet ütni vágni) !  Ha jól emlékszem Győr megyei vagy , Austria nincs messze, talán érdemes lenne körülnézni !                     De ez az én véleményem        Emelem
Naplózva
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #6175 Dátum: 2013. Március 11. - 20:41:09 »

              Szia Norbi!  Én ha a helyedbe lennék , irtad hogy van "ünneplős puska"-ád akkor ,utánkeresni , "ütni vágni " puskának, valami olcsó alternatívát választanék , mondjuk egy Mosin-Nagant M44 vagy egy M98   eredeti hadi állapotba,   távcső nélkül  ( azt lehet ütni vágni) !  Ha jól emlékszem Győr megyei vagy , Austria nincs messze, talán érdemes lenne körülnézni !                     De ez az én véleményem        Emelem

Külföldről hogy tudok behozni puskát? A behozatal nem fog kétszer annyiba kerülni mint maga a puska?
 Emelem
Naplózva

bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #6176 Dátum: 2013. Március 11. - 22:04:04 »

Külföldről hogy tudok behozni puskát? A behozatal nem fog kétszer annyiba kerülni mint maga a puska?
 Emelem
      Szia Bence ! Nem tudom az előző hsz-ba miért Norbi-nak szólítottalak !  OOO    Sajna a mostani procedúrát nem tudom hogy van , mikor én hoztam be akkor még itthon megszerzési kellet  ,   az osztrákoknál kellet kiviteli engedély fizetni azt tudom,  50 valahány euro-t   !  összesen volt 115 ezerbe, és ebbe minden bent volt  ( akkor 230 volt az euró,  vadi új, eredeti k98-at hoztam )   
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6177 Dátum: 2013. Március 12. - 07:12:32 »

      Szia Bence ! Nem tudom az előző hsz-ba miért Norbi-nak szólítottalak !  OOO    Sajna a mostani procedúrát nem tudom hogy van , mikor én hoztam be akkor még itthon megszerzési kellet  ,   az osztrákoknál kellet kiviteli engedély fizetni azt tudom,  50 valahány euro-t   !  összesen volt 115 ezerbe, és ebbe minden bent volt  ( akkor 230 volt az euró,  vadi új, eredeti k98-at hoztam )   

Nahát én is pont ezt ajánlgatom Bencének . Ha ilyen közel lennék a határhoz biztos nemszaroznák . Na meg akkor se ha nem lenne meg nekem az az fa@a 9,3 -as "stucnyik" CZ  Mosolyog .  Azt se értem hogy utánkereséshez miért a nyílt irányzék nélküli puskákat nézegeted . Az a legkisebb előny hogy műanyag tusa van . A zászlós biztosítású puskákat manapság azért nem favorizálják és talán ezért olcsóbbak is mert nehézkes a távcső alatt hajtogatni a biztosítót. Az utánkreséshez pedig szerintem ez a biztosítási mód a legbiztonságosabb ergo a legjobb főleg 8x57 -es kaliberben.  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6178 Dátum: 2013. Március 12. - 07:23:00 »

Nahát én is pont ezt ajánlgatom Bencének . Ha ilyen közel lennék a határhoz biztos nemszaroznák . Na meg akkor se ha nem lenne meg nekem az az fa@a 9,3 -as "stucnyik" CZ  Mosolyog .  Azt se értem hogy utánkereséshez miért a nyílt irányzék nélküli puskákat nézegeted . Az a legkisebb előny hogy műanyag tusa van . A zászlós biztosítású puskákat manapság azért nem favorizálják és talán ezért olcsóbbak is mert nehézkes a távcső alatt hajtogatni a biztosítót. Az utánkreséshez pedig szerintem ez a biztosítási mód a legbiztonságosabb ergo a legjobb főleg 8x57 -es kaliberben.  Emelem
http://www.vadaszapro.net/reszletek/183531/voere-8x57
Árban sem rossz,és még van egy pár az aprón.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #6179 Dátum: 2013. Március 12. - 07:31:03 »

http://www.vadaszapro.net/reszletek/183531/voere-8x57
Árban sem rossz,és még van egy pár az aprón.

Nameg gáloscsabus is elakarja kótyavetyélni a 308 as R93 -at és azon még műanyag tus és nyílt irányzék is van . Ebbe az árba szerintem belefér.  Stoel
Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 [412] 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: