Oldalak: 1 ... 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 [835] 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1751734 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12510 Dátum: 2017. április 24. - 13:22:39 »

Ó, ha csak ennyi lenne.......... Kacsint Röhög
 Emelem

B +  Tényleg annyit számít hogy ha kirakom a puskát a lesre akkor 8 centivel közelebb van a csővég a disznóhoz ?                Stoel Stoel Stoel                    Röhög
Naplózva
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #12511 Dátum: 2017. április 24. - 20:18:32 »



Na itt van ez a gusztustalan puska! Mellesleg csak 700 volt! Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2017. április 24. - 22:08:25 írta Voldi » Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #12512 Dátum: 2017. április 24. - 21:16:41 »

Na itt van ez a gusztustalan puska!Mellesleg csak 700 volt! Emelem

A fája szép, sőt gyönyörű!!
A "lényegről" továbbra is változatlan a véleményem. Nem azért írtam le, hogy megbántsalak, sőt, ha megbántottalak, akkor megkövetlek, hidd el nem szándékos volt, eszembe sem jutott ilyen. Ha neked tetszik és bejön a puska, akkor az a fontos, és egyetlen ami számít, nem kell törődnöd mások véleményével. Én sem teszem, és hál Istennek tudom, hogy mit várok el egy vadászpuskától. A "nagy vágyam" nekem sincs meg..... csak a második kedvenc sikeredett össze. Már nem is gyúrok rá, elég a tudat, hogy bármikor lehetne..... kellenek beteljesítetlen vágyak.

Engem szó szerint lesokkolt a kinézete a hélixnek, a megoldásai, és az "érzett" gagyisága... egy vagyonért, és főleg az, hogy ennél a srácnál előzőleg vadászpuskákat láttam.
De hál istennek nem vagyunk egyformák, és milyen lenne ez a világ, ha mindenki egyformán gondolkodna......
Terepjáróban sem gondolkodunk egyformán, és te is jól alszol, én is.... Magunknak vesszük a cuccainkat, nem azért, hogy másoknak tessék.
Ismerek olyat, akinek az összes ismétlő csak katonapuska, és nem sértődtem meg, mert a sokáig vágyott tolózárasomra azt mondta, hogy ennyi energiával akár még talán vadászpuskát is vehettem volna..... Ördög Ördög
 Emelem
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #12513 Dátum: 2017. április 24. - 21:49:32 »

A fája szép, sőt gyönyörű!!
A "lényegről" továbbra is változatlan a véleményem. Nem azért írtam le, hogy megbántsalak, sőt, ha megbántottalak, akkor megkövetlek, hidd el nem szándékos volt, eszembe sem jutott ilyen. Ha neked tetszik és bejön a puska, akkor az a fontos, és egyetlen ami számít, nem kell törődnöd mások véleményével. Én sem teszem, és hál Istennek tudom, hogy mit várok el egy vadászpuskától. A "nagy vágyam" nekem sincs meg..... csak a második kedvenc sikeredett össze. Már nem is gyúrok rá, elég a tudat, hogy bármikor lehetne..... kellenek beteljesítetlen vágyak.

Engem szó szerint lesokkolt a kinézete a hélixnek, a megoldásai, és az "érzett" gagyisága... egy vagyonért, és főleg az, hogy ennél a srácnál előzőleg vadászpuskákat láttam.
De hál istennek nem vagyunk egyformák, és milyen lenne ez a világ, ha mindenki egyformán gondolkodna......
Terepjáróban sem gondolkodunk egyformán, és te is jól alszol, én is.... Magunknak vesszük a cuccainkat, nem azért, hogy másoknak tessék.
Ismerek olyat, akinek az összes ismétlő csak katonapuska, és nem sértődtem meg, mert a sokáig vágyott tolózárasomra azt mondta, hogy ennyi energiával akár még talán vadászpuskát is vehettem volna..... Ördög Ördög
 Emelem
Ne q.rj már föl bennünket agyilag!
Mi volt a nagy vágyad?
 Lő
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #12514 Dátum: 2017. április 24. - 22:06:54 »

A fája szép, sőt gyönyörű!!
A "lényegről" továbbra is változatlan a véleményem. Nem azért írtam le, hogy megbántsalak, sőt, ha megbántottalak, akkor megkövetlek, hidd el nem szándékos volt, eszembe sem jutott ilyen. Ha neked tetszik és bejön a puska, akkor az a fontos, és egyetlen ami számít, nem kell törődnöd mások véleményével. Én sem teszem, és hál Istennek tudom, hogy mit várok el egy vadászpuskától. A "nagy vágyam" nekem sincs meg..... csak a második kedvenc sikeredett össze. Már nem is gyúrok rá, elég a tudat, hogy bármikor lehetne..... kellenek beteljesítetlen vágyak.

Engem szó szerint lesokkolt a kinézete a hélixnek, a megoldásai, és az "érzett" gagyisága... egy vagyonért, és főleg az, hogy ennél a srácnál előzőleg vadászpuskákat láttam.
De hál istennek nem vagyunk egyformák, és milyen lenne ez a világ, ha mindenki egyformán gondolkodna......
Terepjáróban sem gondolkodunk egyformán, és te is jól alszol, én is.... Magunknak vesszük a cuccainkat, nem azért, hogy másoknak tessék.
Ismerek olyat, akinek az összes ismétlő csak katonapuska, és nem sértődtem meg, mert a sokáig vágyott tolózárasomra azt mondta, hogy ennyi energiával akár még talán vadászpuskát is vehettem volna..... Ördög Ördög



 Emelem
Dehogy sértődtem!Én is megjegyeztem régen egy Helix-ről,hogy nem épp a legszebb volt a látvány,mikor megláttam a cső és előagy közt tátongó kb 3-5mm-es rést!Sőt!28 éves koromig csak fekete és barna hajú csajokkal voltam!A szőkét,vöröset még csak meg se néztem!Mit gondolsz mit ad az Isten?!Szőke a Feleségem! Ördög
Nem vagyunk egyformák!Én még soha senki puskáját nem szóltam le (tudom Te sem!Csak általánosságból írtad a Merkelről.) sőt épp úgy szemügyre veszek egy ZKK-t Zastit és még sorolhatnám,mint egy milliós prémiumot!Az,hogy könnyű csak hab a tortán!3-4 óra ácsorgással egy erdei útkereszteződésben vehettem Én bármilyen széles hordszíjjat!Leszakadt a vállam! Vigyorog
Naplózva
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #12515 Dátum: 2017. április 24. - 22:09:28 »

B +  Tényleg annyit számít hogy ha kirakom a puskát a lesre akkor 8 centivel közelebb van a csővég a disznóhoz ?                Stoel Stoel Stoel                    Röhög
Bammeg Stefi!Még jó,hogy most voltam pisilni,mert ez a hozzá szólásod valószinűleg itt az ágyban megoldotta volna ezt a "problémám"! Taps  Röhög Röhög Röhög
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #12516 Dátum: 2017. április 24. - 22:20:07 »

Dehogy sértődtem!Én is megjegyeztem régen egy Helix-ről,hogy nem épp a legszebb volt a látvány,mikor megláttam a cső és előagy közt tátongó kb 3-5mm-es rést!Sőt!28 éves koromig csak fekete és barna hajú csajokkal voltam!A szőkét,vöröset még csak meg se néztem!Mit gondolsz mit ad az Isten?!Szőke a Feleségem! Ördög
Nem vagyunk egyformák!Én még soha senki puskáját nem szóltam le (tudom Te sem!Csak általánosságból írtad a Merkelről.) sőt épp úgy szemügyre veszek egy ZKK-t Zastit és még sorolhatnám,mint egy milliós prémiumot!Az,hogy könnyű csak hab a tortán!3-4 óra ácsorgással egy erdei útkereszteződésben vehettem Én bármilyen széles hordszíjjat!Leszakadt a vállam! Vigyorog
Azért, ahogy ismerlek a Helix se nálad kap vakrozsdát.
 Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
ragadozo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 577


« Új üzenet #12517 Dátum: 2017. április 24. - 22:24:49 »

Azért, ahogy ismerlek a Helix se nálad kap vakrozsdát.
 Röhög
Igen
Per pillanat nem igen érdekel más puska,de ki tudja mit hoz a jövő!?Talán egy fekete Feleséget! Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #12518 Dátum: 2017. április 24. - 22:45:10 »

B +  Tényleg annyit számít hogy ha kirakom a puskát a lesre akkor 8 centivel közelebb van a csővég a disznóhoz ?                Stoel Stoel Stoel                    Röhög

Pedig milyen sokat tud számítani +8 cm!  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12519 Dátum: 2017. április 25. - 08:29:06 »

Pedig milyen sokat tud számítani +8 cm!  Röhög

Mi már csak tudjuk ! ?     Stoel  Ördög
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #12520 Dátum: 2017. április 25. - 13:49:09 »

Pedig milyen sokat tud számítani +8 cm!  Röhög

Ja, annyival lejjebb lóg. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #12521 Dátum: 2017. április 25. - 22:29:33 »

Ja, annyival lejjebb lóg. Ördög
Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #12522 Dátum: 2017. április 26. - 09:53:17 »

Ja, annyival lejjebb lóg. Ördög

Na itt a lényeg!  8 centivel kezdjük lejjebb lepisilni a lábunkat!  Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #12523 Dátum: 2017. április 27. - 18:27:07 »

Laci bácsi beszólt!!
 -Hej, nekem is vót egy darabig 30-06-os de semmire nem jó, gyorsan megszabadútam tőle!
-Hát meddig volt meg az a puska, Laci bácsi??
-Tán épphogy vagy 18 évig?!
 Röhög
Naplózva
BaluHI
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Új üzenet #12524 Dátum: 2017. Május 05. - 16:50:27 »

Tisztelt Fórumtársak!

Segítséget szeretnék kérni. Több használt fegyvert is találtam az adott típusban: CZ 537.
Sajnos azonban nem sok információt találtam ezekről a típusú fegyverekről..  Vállat von
Hasonló minőséget képvisel, mint az 550?

Tapasztalataitokat, segítségeteket előre is köszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 [835] 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: