Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 177931 alkalommal)
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #570 Dátum: 2013. Március 15. - 18:07:32 »

Én nem a laborba ültem tegnap hanem vezettem, városban és országúton, és kurvára nem láttam egyetlen hóeltakarító vagy sózó gépet sem.

Mert nem jártál felénk.  Ördög
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #571 Dátum: 2013. Március 15. - 18:10:04 »

Mert nem jártál felénk.  Ördög
Valóban. Kaposvártól keletre mozogtam, nem nyugatra.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #572 Dátum: 2013. Március 15. - 18:16:32 »

1. A "nem érünk oda mindenkihez" és az "egy napig szarunk az egészre" között szvsz. van némi átmenet. Egyébként elegánsan átsiklottál azon, amit a hófogók begyűjtéséről írtam...

Mert az M1-ről beszéltem és itt senki nem gyűjtötte be a hófogókat! Igaz nem is emlékszem, hogy lettek volna. Ott ahol viszont voltak, ott most is ott vannak.

Idézet
2. Az nem felelőtlenség és butaság, ha valaki haza akar jutni a családjához.

Azt a körülmények szabják meg szerintem. Van olyan helyzet, hogy igenis mérlegelni kell, hogy érdemes-e nekivágni...

Idézet
De aki az anyja valagát is méregdrága kamerarendszeren figyeli, az igenis felelőtlen amiért nem zárja le az autópályát a számára egyértelmű krízishelyzetben, ráenged párezer autót akiket aztán másnap "hősiesen megmentenek". És az is felelőtlen aki takarékossági okokból nem küldi ki a gépeket amikor ha a hófúvást nem is, de a jegesedést még meg lehetne előzni.

Egyetértünk!

Idézet
Én nem a laborba ültem tegnap hanem vezettem, városban és országúton, és kurvára nem láttam egyetlen hóeltakarító vagy sózó gépet sem.

Tegnap este én is autóban ültem és vezettem, és igen neccesen tudtam csak hazaérni, de hazaértem. Hókotróval csak Győr belterületén találkoztam, igaz ott nem is volt nagy hó. Bezzeg az 1-esen, néhol 50-60 cm hóátfúvások, félig lezárva a teljes úttestet. Kutyanyelvként lógtak be a szél felőli oldalról, úgy kellett szalalomozni köztük, amikor lehetett. Néhol nem volt mód a megkerülésre, de a Toyota kihúzta magát mindegyikból.

Egy barátom ismerőse eljött eddig az audijával, (2 napja felrakatta a nyári gumikat) itt hagyta a járgányt a garázs előtt, majd jön érte, ha szabad lesz az út Esztergom felé. Addig tivornyáznak a cimbivel valahol, de nem mert innen egy métert sem menni már.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #573 Dátum: 2013. Március 15. - 18:21:50 »

Mi a lóf@sz van itt???
Eldöntöttük, hogy olyan dolgokon nem vitatkozunk, amin egy szemernyi esélyünk sincs változtatni...pl. politika, állami apparátus...stb.
Oldalak óta vitatkoznak emberek ilyen baromságokon.
Megkérnék valami Főhajjakendet, hogy töröljön...minden hsz-t.
Ez nem a "másik".
Ha valaki vitatkozni akar, intézze privátban...ez már nem ide való.


Inkább igyatok...az meglátszik rajtatok.

 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
CID
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #574 Dátum: 2013. Március 15. - 18:32:12 »

Jól beszél a fiatal forrókezű!  Piál Ördög
Szakadjatok le a témáról és menjetek le a Hörpibe!  Vigyorog
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #575 Dátum: 2013. Március 15. - 18:43:31 »

Mi a lóf@sz van itt???
Eldöntöttük, hogy olyan dolgokon nem vitatkozunk, amin egy szemernyi esélyünk sincs változtatni...pl. politika, állami apparátus...stb.
Oldalak óta vitatkoznak emberek ilyen baromságokon.
Megkérnék valami Főhajjakendet, hogy töröljön...minden hsz-t.
Ez nem a "másik".
Ha valaki vitatkozni akar, intézze privátban...ez már nem ide való.


Inkább igyatok...az meglátszik rajtatok.

 S.Peti

Na ezt már szeretem! Hiszen ismeritek a régi budhista sziú(vagy dakota)indiánok örökbecsű mondását: "Adj erőt Uram, hogy jobbítani tudjak a változtathatón, és adj bölcsességet, hogy felismerjem a változtathatatlant" Ámen!
Naplózva
CID
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #576 Dátum: 2013. Március 15. - 18:52:59 »

Etetés.


Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #577 Dátum: 2013. Március 15. - 19:50:45 »

Most hallgatom a Tv-ben, hogy azok a falvak, helységek lakói akik az elakadt autók közelében voltak, és el tudták érni a bajbajutottakat, meleg ételt, italt, szendvicseket vittek az ország szinte minden részén az autókba rekedteknek! Meghajol Taps Igen

Mondjátok meg őszintén, normálisak vagyunk mi? Nekünk mindég kell valami nyavaja, (vörösiszap, árvíz, hófúvás) hogy összefogjunk? Gondolom, most senkit sem érdekelt, hogy aki adja, vagy kapja milyen hitű, vagy milyen színű!  Ha nincs baj miért nem tudunk ilyenek lenni? Fejvakarás Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #578 Dátum: 2013. Március 15. - 19:52:03 »

Etetés.


1. Azon a Jimny-n nem kellene emelni egy kicsit? 2. Fél vödör kukoricával mentél ki? Ördög
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #579 Dátum: 2013. Március 15. - 20:05:45 »

Etetés.



 Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #580 Dátum: 2013. Március 15. - 20:05:58 »

1. nem
2. 3/4 vödör mindig elég
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #581 Dátum: 2013. Március 15. - 20:10:06 »

Most hallgatom a Tv-ben, hogy azok a falvak, helységek lakói akik az elakadt autók közelében voltak, és el tudták érni a bajbajutottakat, meleg ételt, italt, szendvicseket vittek az ország szinte minden részén az autókba rekedteknek! Meghajol Taps Igen

Mondjátok meg őszintén, normálisak vagyunk mi? Nekünk mindég kell valami nyavaja, (vörösiszap, árvíz, hófúvás) hogy összefogjunk? Gondolom, most senkit sem érdekelt, hogy aki adja, vagy kapja milyen hitű, vagy milyen színű!  Ha nincs baj miért nem tudunk ilyenek lenni? Fejvakarás Vállat von


 Emelem Nemrég beszéltem az öregemmel, a lényeg, hogy a teraszról tiszta időben rálát az M1-re. Reggel 6-kor hívták: kéne segítség. Felcsatolta a rakodóra a hóekét, kb 1,5 órája hagyta abba.  Vigyorog Bekapcsoltam a tévét és elfogott a rosszullét: mi a téma: most akkor ki a felelős.....  Nem  Fejvakarás
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #582 Dátum: 2013. Március 15. - 20:11:11 »

1. nem
2. 3/4 vödör mindig elég
1.  Igen
2.  Piál


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #583 Dátum: 2013. Március 15. - 20:14:20 »


Mondjátok meg őszintén, normálisak vagyunk mi? Nekünk mindég kell valami nyavaja, (vörösiszap, árvíz, hófúvás) hogy összefogjunk? Gondolom, most senkit sem érdekelt, hogy aki adja, vagy kapja milyen hitű, vagy milyen színű!  Ha nincs baj miért nem tudunk ilyenek lenni? Fejvakarás Vállat von


Nem tudom a kérdésre a választ, de pontosan így van! Régebben egy olyan út kereszteződésben laktam, ahol meredekbe hajlott az út, mindenki ott akadt el. Vész esetén látásból, vagy abból sem ismert emberek hordták ki a lapátjaimat a szerszámosból, melegedtek a cserépkályhámnál, kitódult a nép a kocsmából, takarítottunk, hóláncot szereltünk, autókat tologattunk, kabátot, kesztyűt adtunk kölcsön egymásnak, mindenki beleadott mindent - nagy volt az összetartás, bajtársiasság, segítőkészség.
Két nap múlva még biccentettünk egymásnak az utcán, vagy intettünk az autóból, egy hét múlva már úgy mentünk el egymás mellett, mint az idegenek.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #584 Dátum: 2013. Március 15. - 21:00:54 »

Most hallgatom a Tv-ben, hogy azok a falvak, helységek lakói akik az elakadt autók közelében voltak, és el tudták érni a bajbajutottakat, meleg ételt, italt, szendvicseket vittek az ország szinte minden részén az autókba rekedteknek! Meghajol Taps Igen

Mondjátok meg őszintén, normálisak vagyunk mi? Nekünk mindég kell valami nyavaja, (vörösiszap, árvíz, hófúvás) hogy összefogjunk? Gondolom, most senkit sem érdekelt, hogy aki adja, vagy kapja milyen hitű, vagy milyen színű!  Ha nincs baj miért nem tudunk ilyenek lenni? Fejvakarás Vállat von


..Én meg, most kaptam a BM-töl egy sms-t, hogy ne hagyjam el a gépjárművem, ha elfogy az üzemanyagom..  Mosolyog ..
Nem tudják ezek szerint, hogy itthon vagyok..  Ördög ..

Úgy hogy ne szidjátok a Pintért!  Fa testápoló..  Mert közétek csapok!..   Ördög  Ördög  Ördög ..
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: