Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106] 107 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 175935 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1575 Dátum: 2021. Október 07. - 08:57:41 »

, minden más alig várta, hogy eleredjen.
Eltekintve attól, akinek még kint van a napraforgója...vagy aki vágná a kukoricáját mert búzát vetne a helyére...vagy akinek még van kb. 800 tonna rostálni való napraforgója de ebben az esőben nem tudja csinálni...
Két napot várhatott volna még... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1576 Dátum: 2021. Október 07. - 09:24:29 »

Eltekintve attól, akinek még kint van a napraforgója...vagy aki vágná a kukoricáját mert búzát vetne a helyére...vagy akinek még van kb. 800 tonna rostálni való napraforgója de ebben az esőben nem tudja csinálni...
Két napot várhatott volna még... Fejvakarás

Ez már csak egy ilyen szakma, akinek a kukoricája "furuglál", az örül, akinek a szénája renden van, az bosszankodik, ha esik.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1577 Dátum: 2021. Október 07. - 09:31:43 »

Eltekintve attól, akinek még kint van a napraforgója...vagy aki vágná a kukoricáját mert búzát vetne a helyére...vagy akinek még van kb. 800 tonna rostálni való napraforgója de ebben az esőben nem tudja csinálni...
Két napot várhatott volna még... Fejvakarás
Vagy akinek minden napra be van jelentve az almaszedő brigádja és kint van még vagy 1500 mázsa almája. Ördög Még egy-két hétig ne essen,utána jöhet apránként. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1578 Dátum: 2021. Október 07. - 09:52:12 »

Na ezért jó, hogy ez nem kívánságműsor.  Vigyorog

Különben sose esne, mindig lenne valaki akinek valamiért még két nap nagyon kellene.
Vagy csak szimplán a pesti rádiósok, akiknek a 30 fokos strandidő a jó idő. Ha már egy kicsit lejjebb megy, netán esik is, akkor már riasztást adnak ki, és világvégét vízionálnak...
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1579 Dátum: 2021. Október 07. - 10:15:54 »

Na ezért jó, hogy ez nem kívánságműsor.  Vigyorog

Különben sose esne, mindig lenne valaki akinek valamiért még két nap nagyon kellene.
Vagy csak szimplán a pesti rádiósok, akiknek a 30 fokos strandidő a jó idő. Ha már egy kicsit lejjebb megy, netán esik is, akkor már riasztást adnak ki, és világvégét vízionálnak...

Eszembe jutott az egyik falusi polgármester, aki egy hónap aszály után azon bosszankodott, hogy micsoda katasztrófa ez a nyári zápor, tegnap mosta le a kocsiját.

Nekem meg duplán öröm, részint azért, mert ázik a határ, másrészt meg azért, mert az én kocsimat is lemossa. Ki szoktam kattantani a pedantériásokat azzal, hogy a "mikor volt legutóbb lemosva a kocsi" kérdésre a "nem tudom, még csak 5 éve van nálam" választ adom.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1580 Dátum: 2021. Október 07. - 10:37:49 »


Vagy csak szimplán a pesti rádiósok, akiknek a 30 fokos strandidő a jó idő. Ha már egy kicsit lejjebb megy, netán esik is, akkor már riasztást adnak ki, és világvégét vízionálnak...

 Igen

A hajam tépem, mikor bejelentik az Armageddont 5 millinél és 22 foknál.  Woest

Valahol olvastam, hogy a napokban Olaszországban volt olyan hely, ahol 740 milli esett 12 óra alatt. Ezt nem is értem, hogy eshet le fél nap alatt egy évnyi csapadék???
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #1581 Dátum: 2021. Október 07. - 10:50:49 »

Eszembe jutott az egyik falusi polgármester, aki egy hónap aszály után azon bosszankodott, hogy micsoda katasztrófa ez a nyári zápor, tegnap mosta le a kocsiját.

Nekem meg duplán öröm, részint azért, mert ázik a határ, másrészt meg azért, mert az én kocsimat is lemossa. Ki szoktam kattantani a pedantériásokat azzal, hogy a "mikor volt legutóbb lemosva a kocsi" kérdésre a "nem tudom, még csak 5 éve van nálam" választ adom.
Igen, nehéz megérteni azokat a bérből és fizetésből élőket, akik utolsó összespórolt pénzükön megvesznek egy -éppen tegnapi példa- 6 milliós új autót, aztán esik az eső, úgyhogy nem állunk ki a garázsból! Most akkor az autó van értünk, vagy mi az autóért?
Nekem pl. még sosem volt új autóm és valószínűleg nem is lesz! Le lehet élni így is egy életet, mégsem vagyok elégedetlen.
Nálunk eddig 24 mm esett. Itt is van, aki örül, van aki nem! Nekem is az lett volna a jobb, ha jövő héten esik, de mit lehet tenni? Hagyni, had essen!
Majd a homoki területrészen vadászunk, ahol akármennyi eső eshet, sosem lesz elég. Nem muszáj a sarat dagasztani! Ott zöldüljön a vetés, aztán két hét múlva lehet rajta nézegetni a legelő szarvasokat.
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1582 Dátum: 2021. Október 07. - 10:57:30 »

Valahol olvastam, hogy a napokban Olaszországban volt olyan hely, ahol 740 milli esett 12 óra alatt. Ezt nem is értem, hogy eshet le fél nap alatt egy évnyi csapadék???

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1583 Dátum: 2021. Október 07. - 11:23:48 »



Ez azért elég félelmetes.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1584 Dátum: 2021. Október 07. - 13:56:03 »

Igen

A hajam tépem, mikor bejelentik az Armageddont 5 millinél és 22 foknál.  Woest

Valahol olvastam, hogy a napokban Olaszországban volt olyan hely, ahol 740 milli esett 12 óra alatt. Ezt nem is értem, hogy eshet le fél nap alatt egy évnyi csapadék???

Gravitáció, kérlekszépen. Tisztán gravitácó. Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #1585 Dátum: 2021. Október 07. - 14:05:22 »

Gravitáció, kérlekszépen. Tisztán gravitácó. Ördög

 Ördög Ördög Ördög

Azt értem, hogy miért nem tud fenn maradni  Kacsint

Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1586 Dátum: 2021. Október 07. - 14:06:35 »

Tizensok éve, még a királyi tévé is más vallású volt, Aigner Szilárd és neje osztották az igét az időjárásjelentés blokkban. Mondták, hogy jön egy hidegfront, esik majd, ahol akar, hozzá fújni is fog a szél oszt jóvan. Erre a vihar letarolta a fél országot. Jéggel vegyes cserép, pala szállt mindenfelé, autókra, házakra borogatta a fákat, tetőket. Áldották is a meteorológusokat teliszájjal a népek mindenfelé. Na azóta, ha csak egy kis felhő besodródik az ország fölé már fújják is a riadót és vizionálnak armageddont, özönvizet, világvégét.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1587 Dátum: 2022. Május 26. - 10:51:23 »

A képek nem Ukrajnában készültek, egyik telepünket kicsit elverte tegnap a jég. A tető hullámpala...volt...


Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1588 Dátum: 2022. Május 26. - 14:46:39 »

Kis hangulatvilágítás és elmegy csillagdának Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #1589 Dátum: 2022. Május 26. - 14:51:06 »

A képek nem Ukrajnában készültek, egyik telepünket kicsit elverte tegnap a jég. A tető hullámpala...volt...

Most legalább a biztosító kifizeti a 40 éves hullámpala cseréjét. Nálunk is időszerű lenne,bár ezt a jeget azért nem kívánjuk.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106] 107 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: