Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 108   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Időjárás-jelentés  (Megtekintve 175948 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1230 Dátum: 2017. Február 06. - 22:42:31 »

Értem én, hogy horgászat meg csuka, meg ívás, de a sertés is ott van, és lehet, hogy már az is ívik vagy mifene, malacozik. Emelem
Az bizony elég sok helyen megkezdődött. Itt most olyan gyorsan öntött ki,hogy elég bajban lehetett ami az ártérbe vackolta magát.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1231 Dátum: 2017. Február 07. - 07:48:46 »

Értem én, hogy horgászat meg csuka, meg ívás, de a sertés is ott van, és lehet, hogy már az is ívik vagy mifene, malacozik. Emelem

Hát akkor szólj rá a folyóra.....  Vállat von
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1232 Dátum: 2017. Február 07. - 09:01:48 »

Nem baj, maradjon is a víz, legalább leívnak a csukák!

Nekem igen, a környezetemben van olyan társaság akinek több mint ezer ha. ártér van. majd majd javaslom nekik hívjanak vendéget csukázásra Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1233 Dátum: 2017. Február 07. - 09:04:57 »

Nekem igen, a környezetemben van olyan társaság akinek több mint ezer ha. ártér van. majd majd javaslom nekik hívjanak vendéget csukázásra Stoel

Működik a dolog, csak sok, meg nagy legyen!

Biztos a szakembereknek eszébe jut, hogy az ártéren a víz nem olyan ritkaság. Még a nevében is ott van. Nincsenek csodák. Szemellenző az van. Ráadásul a folyót az sem érdekli, ha valaki az áradás miatt toporzékol. Tudomásul kéne venni a természet rendjét, nem csak azt, ami az egyénnek fontos. A folyó pont leszarja.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1234 Dátum: 2017. Február 07. - 09:20:21 »

Működik a dolog, csak sok, meg nagy legyen!

Biztos a szakembereknek eszébe jut, hogy az ártéren a víz nem olyan ritkaság. Még a nevében is ott van. Nincsenek csodák. Szemellenző az van. Ráadásul a folyót az sem érdekli, ha valaki az áradás miatt toporzékol. Tudomásul kéne venni a természet rendjét, nem csak azt, ami az egyénnek fontos. A folyó pont leszarja.

Persze, világos,tiszta, de azért had ne örüljek egy februári jeges áradásnak különösen ha az itt úgy jelentkezik, hogy egy óra alatt kétméteres víz jön, és olyan hülye az ártér, hogy kapásból körbevesz több százhektáros darabokat és mire észre veszi a vad akkor már késő, tudom természetrendje meg minden, de engem a vízbe fagyott rudlik, és más jószágok még megráznak, ez most demagóg de igazából csak a "ius murmurandi beszél belőlem"
ps:amúgy lelkem mélyén horgász is vagyok és rajta van a bakkancs listán Piál
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1235 Dátum: 2017. Február 07. - 09:56:44 »

Persze, világos,tiszta, de azért had ne örüljek egy februári jeges áradásnak különösen ha az itt úgy jelentkezik, hogy egy óra alatt kétméteres víz jön, és olyan hülye az ártér, hogy kapásból körbevesz több százhektáros darabokat és mire észre veszi a vad akkor már késő, tudom természetrendje meg minden, de engem a vízbe fagyott rudlik, és más jószágok még megráznak, ez most demagóg de igazából csak a "ius murmurandi beszél belőlem"
ps:amúgy lelkem mélyén horgász is vagyok és rajta van a bakkancs listán Piál

Értem én, csak azt mondd meg, ha morogsz, az kinek használ?  Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #1236 Dátum: 2017. Február 07. - 19:30:28 »

Persze, világos,tiszta, de azért had ne örüljek egy februári jeges áradásnak különösen ha az itt úgy jelentkezik, hogy egy óra alatt kétméteres víz jön, és olyan hülye az ártér, hogy kapásból körbevesz több százhektáros darabokat és mire észre veszi a vad akkor már késő, tudom természetrendje meg minden, de engem a vízbe fagyott rudlik, és más jószágok még megráznak, ez most demagóg de igazából csak a "ius murmurandi beszél belőlem"
ps:amúgy lelkem mélyén horgász is vagyok és rajta van a bakkancs listán Piál

 A morgához való jogodat nem vitatom, a helyzet nálatok, az írottak szerint nagyon rossz, viszont a folyók teljes hosszában gondolkozva kicsit más a leányzó fekvése. Aminek ki kellett (bírt) jönne, az kijutott, kijut. Sajnálom én is a veszteséget! De ha a víz júniusig a gát tövében maradna, az leírhatatlan szaporulatot jelentene a folyóknak. Tisza menti gyerek vagyok, én nem bánnék egy nyár közepéig tartó árvizet. Ismétlem, sajnálom a bentmaradt vadat!
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1237 Dátum: 2017. Február 07. - 19:38:59 »

A morgához való jogodat nem vitatom, a helyzet nálatok, az írottak szerint nagyon rossz, viszont a folyók teljes hosszában gondolkozva kicsit más a leányzó fekvése. Aminek ki kellett (bírt) jönne, az kijutott, kijut. Sajnálom én is a veszteséget! De ha a víz júniusig a gát tövében maradna, az leírhatatlan szaporulatot jelentene a folyóknak. Tisza menti gyerek vagyok, én nem bánnék egy nyár közepéig tartó árvizet. Ismétlem, sajnálom a bentmaradt vadat!
Ami jó az egyiknek,rossz a másiknak. Errefelé sok társaságnak csak az ártér jelenti a vadkamrát.Ott fial és ott él a vaddisznók nagyobb része.Ott a rengeteg les és a szóró. Nagyon hirtelen jött a víz,nem tudom mi pusztult bent,de a törzskocák egy része mostanában,fial/fialt. Fejvakarás
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
molnarzoli75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 427


« Új üzenet #1238 Dátum: 2017. Február 07. - 19:42:43 »

Ami jó az egyiknek,rossz a másiknak. Errefelé sok társaságnak csak az ártér jelenti a vadkamrát.Ott fial és ott él a vaddisznók nagyobb része.Ott a rengeteg les és a szóró. Nagyon hirtelen jött a víz,nem tudom mi pusztult bent,de a törzskocák egy része mostanában,fial/fialt. Fejvakarás
Sajnálom  Emelem
Naplózva

A vadászfegyvered ne gyilkossá, hanem a természetet tisztelő, a vadat szerető és védelmező bátor, edzett, de melegszívű, nemes lelkű emberré neveljen.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1239 Dátum: 2017. Február 07. - 20:18:08 »

Ami jó az egyiknek,rossz a másiknak. Errefelé sok társaságnak csak az ártér jelenti a vadkamrát.Ott fial és ott él a vaddisznók nagyobb része.Ott a rengeteg les és a szóró. Nagyon hirtelen jött a víz,nem tudom mi pusztult bent,de a törzskocák egy része mostanában,fial/fialt. Fejvakarás

Bátya ezt itt mindenki érti. Azt nem, hogy milyen eredményt vár bárki is a toporzékolástól?  Vállat von
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1240 Dátum: 2017. Február 07. - 22:16:28 »

Nekem igen, a környezetemben van olyan társaság akinek több mint ezer ha. ártér van. majd majd javaslom nekik hívjanak vendéget csukázásra Stoel
Megyek. Laci még úgyse lőtt kancsukát... Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #1241 Dátum: 2017. Február 08. - 08:40:55 »

Megyek. Laci még úgyse lőtt kancsukát... Vigyorog

Én nem volnék abban biztos Ördög

Ha szépen fejlődnek, meghívlak krokodilvadászat gyanánt rájuk Kacsint
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1242 Dátum: 2017. Február 08. - 08:55:47 »

Én nem volnék abban biztos Ördög

Ha szépen fejlődnek, meghívlak krokodilvadászat gyanánt rájuk Kacsint

Édesapám /vagy 25 éve/ lőtt 2 darab 50 centis csukát egy nádzsombékban pézsmázás közben. Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1243 Dátum: 2017. Február 08. - 10:27:13 »

Értem én, csak azt mondd meg, ha morogsz, az kinek használ?  Emelem

Hát neki. Tudod milyen az amikor visszafojtod a mérged? Gyilkos. Én harminc évig ilyen voltam. Aztán a kedves feleségem és pláne az anyósom mellett hamar eltanultam mi a jó. Úgy tudok anyósommal ordítani,mint a szamár. Aztán öt perc alatt megnyugszom. Azelőtt meg rágott a méreg napokig.  Ördög
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1244 Dátum: 2017. Február 08. - 11:17:13 »

Hát neki. Tudod milyen az amikor visszafojtod a mérged? Gyilkos. Én harminc évig ilyen voltam. Aztán a kedves feleségem és pláne az anyósom mellett hamar eltanultam mi a jó. Úgy tudok anyósommal ordítani,mint a szamár. Aztán öt perc alatt megnyugszom. Azelőtt meg rágott a méreg napokig.  Ördög

Mai szentencia: az üvöltés hatásosabb a kiskertbe néző mosolynál.  Piál  Piál

Kéne ennek egy külön szenitenciás topik, az időjárásjelentés "S'akkor most kemény telünk lesz-e avagy sem" - témájába amúgy is beleuntunk.   Fejvakarás  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 108   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: