Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .338 Magnum (Lapua .....Remington)  (Megtekintve 58378 alkalommal)
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #315 Dátum: 2017. Február 22. - 08:41:18 »

Tasli 

Nem teljesen értem miért kell magyarázni, hogy a fogatlan/lüke smiley-kkal tartkított "kiviszem a lőtérre hátha rátukmálom másra" hozzászólásom miért kell komolyabban venni mint azt, hogy valaki hátba lövi magát az északi sarkon... dehát ez van Nevet

Eeeenézést kívánok...

 Emelem
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #316 Dátum: 2017. Február 22. - 09:15:55 »

Nem teljesen értem miért kell magyarázni, hogy a fogatlan/lüke smiley-kkal tartkított "kiviszem a lőtérre hátha rátukmálom másra" hozzászólásom miért kell komolyabban venni mint azt, hogy valaki hátba lövi magát az északi sarkon... dehát ez van Nevet

Eeeenézést kívánok...

 Emelem
Emelem
Értem én a viccet...vagy nem.  Fejvakarás
1. - Nem a viccelődjünk topikba írtad.
2. - Nagyon gyanús volt, hogy nem lőttél még vele. (Én biztos nem bírnám ki.)
3. - Megegyébkéntismegérdemled...  Ördög
Okos
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #317 Dátum: 2017. Február 22. - 09:47:56 »

Mindenki nyugodjon le, ha sniper szól az első lövésről, akkor viszek kamerát, meg jégzselét!  Röhög
Naplózva
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #318 Dátum: 2017. Február 22. - 10:00:48 »


Nagyon gyanús volt, hogy nem lőttél még vele. (Én biztos nem bírnám ki.)


Én ezt a kalibert kvázi látatlanban választottam, azért mert a fellelhető infók alapján úgy tűnik elég nagy szabadságot ad (újratöltés mellett) a kísérletezgetésre. Szeretek ezzel sz@rozni... cserébe nincs rá elég időm... de ezzel vagyunk így páran szerintem. Hüvely és lövedék már van, lőporom még nincs hozzá, ugyan nem nagy kaland, csak el kellene mennem érte, mint ahogy távcső/szerelék is (bár én kicsit hajlamos vagyok túlrágni a gittet)... gyári lőszert csak azért hogy kipróbáljam a fegyvert nem veszek. A tenyerem nem viszket, a fegyver enni nem kér. Ha minden meglesz, akkor rászánok egy hétvégét és legyártom a lőszert/kipróbálom a fegyvert. Kb ennyi a történet Mosolyog (a nincs időm alatt meg értsd a múlt hónapban többet voltam a déli féltekén munka ügyben mint otthon a párommal - volt egy szabadnapom a Krugerben majd dobok fel képeket alkalomadtán a vonatkozó topikba)


Megegyébkéntismegérdemled...  Ördög


Ez tény  Angyal

 Piál

(PP) Ati: a madzagot se felejtsd otthon Röhög
Naplózva
puffadtpocok
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 660


« Új üzenet #319 Dátum: 2017. Február 22. - 11:23:33 »

Madzag, homokzsák, géz, mankó, ami csak kell, meg egy ajándékozási szerződès arra az esetre, ha bek*nád a bozótba!   Nyihi
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #320 Dátum: 2017. Március 04. - 21:48:37 »

Nna, ezmiez? 338 win vagymi? Nyelv
Játékpuska... Lő
Mér vattok ettöl ugybe@arva? Fejvakarás
Kislyányok... Nyihi

 Emelem
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #321 Dátum: 2017. Március 05. - 10:26:44 »

Nna, ezmiez? 338 win vagymi? Nyelv
Játékpuska... Lő
Mér vattok ettöl ugybe@arva? Fejvakarás
Kislyányok... Nyihi

 Emelem


 Wave

Megvolt a próba?! Mosolyog
Naplózva
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #322 Dátum: 2017. Március 05. - 12:42:34 »

Wave

Megvolt a próba?! Mosolyog
Fogadni mernék, hogy csak azért írtál ennyit, mert bal kézzel nem úgy megy az írás , mint jobbal!   Röhög  Röhög  Röhög
Naplózva
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #323 Dátum: 2017. Március 05. - 13:05:48 »

Fogadni mernék, hogy csak azért írtál ennyit, mert bal kézzel nem úgy megy az írás , mint jobbal!   Röhög  Röhög  Röhög

A kérdést nem nagyon kellett tovább cizellálni... majd Tony válasza rá remélem hosszabb lesz Mosolyog
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #324 Dátum: 2017. Március 06. - 18:43:58 »

A kérdést nem nagyon kellett tovább cizellálni... majd Tony válasza rá remélem hosszabb lesz Mosolyog

Más ember beszéljen a Te puskádról? Hát milyen dolog ez ifiúr? Különben is valami képeket emlegettél a Krügerről!
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #325 Dátum: 2017. Március 06. - 19:13:59 »

Más ember beszéljen a Te puskádról? Hát milyen dolog ez ifiúr? Különben is valami képeket emlegettél a Krügerről!

Lehet nem voltam túl egyértelmű már megint Vigyor... Tony postolt egyet, amiről azt gondoltam ő kipróbálta már az övét (szintén XPR, szintén .338wm, nemrég vette ő is), erre én visszakérdeztem, és vártam, hogy majd válaszol.
Az enyém még a szekrényben van azóta is  Stoel (Kruger képeket sem feledtem... elkezdtem válogatni, de lehet egyszerűbb feltenni egy mappába onlány aztán úgy megosztani)

 Emelem
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #326 Dátum: 2017. Március 06. - 20:13:22 »

Jó van mán, csak kérdeztem, ne egyél meg!   Wave
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #327 Dátum: 2017. Március 06. - 20:29:40 »

Jó van mán, csak kérdeztem, ne egyél meg!   Wave

  Nyihi nem állt szándékomban, csak lassan már azt hiszem át kell nézessem valakivel a postjaim, mert mindig félreértődnek Nevet
 Piál  (dobáltam fel pár képet is, belinkelem ha már itt ígértem: Katt)
Naplózva
Bwana
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 770



« Új üzenet #328 Dátum: 2017. Március 06. - 21:01:51 »

  itt ígértem: Katt)

Piszok mázlista!   Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog  Nyálcsorog

Olyan jószág nem volt ami megesz?
Naplózva

Mint azt bölcs elmeprofeszorom mondogatta: "Ne siesd el a gyógyítást, néha jó a hülye a háznál"!

Minden este bánva bánják, Hogy e vadat mér' kivánják, Mért is űzik egyre, nyomba,
Tévelyítő bús vadonba.
Snipr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Új üzenet #329 Dátum: 2017. Március 06. - 21:56:14 »

Olyan jószág nem volt ami megesz?

Esténként hallottunk a hangjukat sajnos csak, illetve egyik éjjel kamera rögzített egy leopárdot, ahogy iszik a szállás hátsó kertjének végében lévő itatóból. Ezen kívül mocsok nagy tevepókok rohangáltak éjszaka odakint, néhány kisebb skorpió itt ott, eleinte csodálkoztunk miért nincs senkinek kutyája/macskája, de hát ezek eltennének bármit láb alól gyorsan. Egy légitámaszponton melóztam, volt bent néhány marula fa, arra jártak rá a gyesznyók rendszeresen, alapvetően nem sok jószág van, amire fegyvert fognék Afrikában, de egy két varacskos kan azért fájdította a szívem... jó teszt lett volna a .338wm-nek is Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: