Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tévéműsorok  (Megtekintve 63849 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #240 Dátum: 2013. Március 09. - 12:08:57 »

Legyél következetes:    ....úgyhogy csak tuggya! Nyihi



Nem tudok még rendesen Kicsivukkul, de tanulom! Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #241 Dátum: 2013. Március 09. - 12:20:55 »

Hát persze, hogy létezik! Boar!  Elég, ha rá nézünk. Szőrös,morog mint egy medve, a disznóságát meg bárki láthatja akinek van szeme. Vigyorog Stoel
Tasli
Túltáplált nyuggernek kuss!
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #242 Dátum: 2013. Március 09. - 12:45:45 »

Túltáplált?   Tasli   Hát, fogyok mint a hold! A találkozón meg sem fogtok ismerni!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pmc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 648


« Új üzenet #243 Dátum: 2013. Március 09. - 13:01:55 »

Döntsük már el:
Te lődted, vagy én lődtem?
Különben is, Soma szállította a mentőautóval, úgyhogy csak tudja... Nyihi


S

Te lőDted. Röhög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #244 Dátum: 2013. Március 09. - 14:27:15 »

A találkozón meg sem fogtok ismerni!
Ezzel esetleg megúszhatsz pár nyakonverést... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #245 Dátum: 2013. Szeptember 28. - 20:43:50 »

http://fhmag.hu/hazai-vadasz/aktualis/backstage-es-breaking-news-gimtrofea-bemutato-es-szarvasboges-elmenytura-tamasi-miklosvari-parkerdo
Egy kis "önreklám" Ördög
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #246 Dátum: 2013. Szeptember 28. - 21:56:15 »


Csaba, gratulálok!
Tisztelettel: Laci
 Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #247 Dátum: 2013. December 20. - 18:26:13 »

http://www.kisalfold.hu/ezmilyen/szombaton_lesz_a_vad_szigetkoz_premierje/2362776/
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #248 Dátum: 2013. December 20. - 18:42:03 »


http://videa.hu/videok/film-animacio/vad-szigetkoz-trailer-tsy5CgI7aL5HqcTL

m1, 15.55,
Aki tudja, vegye fel, aki otthon lesz, nézze meg! Az előzetesből ítélve jó!

Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Coachman
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115



« Új üzenet #249 Dátum: 2014. Január 11. - 21:19:50 »

Üdvözlet !   Emelem

Rég kérdeztem már. Mosolyog
Szóval ma néztem a PVTV-n őzbak vadászatot, üzekedésben, külföldi vendégvadászok "szereplésével". Mivel én csak műkedvelő vagyok, lenne pár kérdésem a ma látottakkal kapcsolatban.
Az, hogy nekem valahogy nem tetszik a "megállunk az UAZ-zal, géptetőre támasztunk, lövetünk, hátbaverünk, faszavolt, odamegyünk a lőtt vadért" azt betudom annak, hogy Széchenyi Zsigmond könyveken és ezen fórumon leírt vadásztörténeteken "szocializálódtam".
Na de, hogy ellőtt lábú őzbakkal forgatnak filmet az nekem fura, bár tudom, hogy elkerülhetetlenek az ilyen esetek. No de a menekülő , teste mellett pörgő csánkkal, rohanó-bukdácsoló bakot miért tették be ......háááát. Aztán megy a csodálkozás a vadászat és vadászok megítéléséről. Nem tartom szerencsésnek így vinni az emberek otthonába a vadászatot.

Viszont a konkrét kérdésem, másik 2 bak elejtésének körülményeihez kapcsolódik. Az egyiket úgy lőtték meg, hogy a kiválasztott keresztben álló bak előtt állt egy másik, szintén keresztben csak fejjel az ellenkező irányban, úgy takarva a meglövendő bakot, hogy annak lapocka vonalában volt az elől álló bak fara.  Csak én gondolom, hogy ez felelőtlenség volt ?? Egy minimális tévesztéssel 2 sebzést is ejthettek volna elég könnyen. Talán még a vadász is az a fószer volt aki "pörgőre" lőtte a másik bak első lábát.
Egy 3. bakot meg úgy lőttek meg, hogy mögötte állt teljes takarásában egy másik. Ez is megszokott eljárás ? Vagy esetleg a kaliber ismeretében garantált (kizárt a kimeneti nyílás és áthatolás ? ) , hogy a mögötte 40cm-re álló másik bak nem lesz sebezve ?  Van erre írott vagy íratlan szabályozás ?
Vagy én vagyok túl kritikus nem szakmabeliként, csak pályaszéléről nézelődőként ?

   üdv       
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #250 Dátum: 2014. Január 11. - 23:45:06 »

Szóval ma néztem a PVTV-n őzbak vadászatot...........
Vagy én vagyok túl kritikus nem szakmabeliként, csak pályaszéléről nézelődőként ?
Üdv!
Nem vagy túl kritikus.
Sőt még enyhe kifejezésekkel illetted a kérdéses műsort és magát a csatornát.
Ugyan legalább egy éve már, hogy nem néztem még bele sem, de jól magam elé tudtam képzelni a leírt jeleneteket....
Ez a pévétévé egy szakmai szennycsatorna lett, egy igazi kanális (vagy pöcegödör, kinek hogyan tetszik) Nem
Lehet, hogy vannak rajta jó műsorok is, de amikor én végérvényesen leszoktam róla, akkor biza egy sem volt.
Idiótábbnál debilebb román, meg szerb filmeket nyomtak és talán csak Csejtei Tamás filmjeiből lehetett kivenni a fejlődést, a többi az semmilyen csatornára nem volt való, legfeljebb csatornáBA.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #251 Dátum: 2014. Január 12. - 02:04:33 »

A fishing & hunting Ladányi Tamás vezényletével pariban van vele...semmitérő ócskaság és az a baj, hogy ha valaki ezeken szocializálódik, igen fura, fals képe lesz a vadászatról. Ladányi maradt volna meg bojlis horgásznak, ahhoz legalább ért...a vadászat nem az Ő asztala, nagyon nem... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Tajo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


« Új üzenet #252 Dátum: 2014. Január 12. - 06:25:20 »

A fishing & hunting Ladányi Tamás vezényletével pariban van vele...semmitérő ócskaság és az a baj, hogy ha valaki ezeken szocializálódik, igen fura, fals képe lesz a vadászatról. Ladányi maradt volna meg bojlis horgásznak, ahhoz legalább ért...a vadászat nem az Ő asztala, nagyon nem... Fejvakarás

Tudod Ferkó úgy a 90'-es évek közepétől Fejvakarás kb,kezdtem figyelemmel kisérni Ladányi bojlis "életvitelét".Valóban szimpatikus volt a hozzá állása s egyáltalán ahogy az egész lejött.Sarulestiben az oláhoknál megfogta a 32kg-os potykát,egy halom ötletet adoptált, szóval sokan nőttek az ő nyomdokvizein bojlisokká.Majd jött saját vállalkozása,s szaladt az idő.Napjainkig.Két filmjét láttam,az elsőben meg bámultam hogy hogyan lopunk be egy őzbakot feleslegesen a lövés által másokra veszélyes környezetben, s puszizkodjuk mint a pontyot a matracon.....a másikban Sabbal szerelnek fel egy céltávcsövet,amelyben a kivülállónak úgy tűnik,mintha Ladányi értene mindenhez s a másikat azért kérte fel a műveletre hogy legyen aki beszéljen helyette.Illetve úgy viselkedik, mint aki nem igazán bízik a másik munkájában.Lehet hogy úgy véli eljött az idő amikor financiálisan bele bojlizik a vadászatba s bővíti vállalkozásának körét Fejvakarás Vállat von Minden esetre ez nem sarulesti, s nem tudom érti e hogy ő nagyon távol van AFRIKÁTÓL?  Vállat von
Naplózva

Amat Victoria Curam.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #253 Dátum: 2014. Március 04. - 17:21:03 »

http://index.hu/kultur/cinematrix/2014/03/04/kituntettek_a_masfelmillio_lepes_magyarorszagon_cimu_sorozat_alkotoit/
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #254 Dátum: 2014. Március 04. - 17:28:26 »


Épp ideje volt 30 év után! Még jó, hogy nem posztumusz díjként kapták!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: