Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Larsen csapda  (Megtekintve 132947 alkalommal)
arctalan7
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új üzenet #60 Dátum: 2010. április 17. - 12:12:05 »

Valaki elküldené nekem a larsen csapda pontos leirását!     k.edem07@freemail.hu email cimre köszönöm!
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #61 Dátum: 2010. április 17. - 12:18:22 »

 Heheh Heheh Heheh Heheh Comput
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #62 Dátum: 2010. április 17. - 12:25:12 »

Kedves arctalan numero seven. Kis utánajárással te is meg tudod tenni  Megkeresed a larsen csapdás topic 18 sz hozzászólását és minden kérdésre választ fogsz találni.
Köszönömöt nem kell mondanod mert nekem nem segítettél, és mivel nem vagyok modi elvárásaim sem lehetnek. Wave
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #63 Dátum: 2010. április 17. - 14:47:33 »

Kedves arctalan numero seven. Kis utánajárással te is meg tudod tenni  Megkeresed a larsen csapdás topic 18 sz hozzászólását és minden kérdésre választ fogsz találni.
Köszönömöt nem kell mondanod mert nekem nem segítettél, és mivel nem vagyok modi elvárásaim sem lehetnek. Wave

Taser!

A moderátorok nem várnak köszönetet semmi nemű segítségért, ezért ha megkérhetlek, megjegyzésedet tartsd meg magadnak!
Fölösleges alaptalan megjegyzésekkel a Fórum hangulatát rontani, ha pedig személyes problémád van bármelyikünkkel, fordulj nyugodtan a fórum két üzemeltetőjéhez!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #64 Dátum: 2010. április 17. - 16:43:08 »

Taser!

Fölösleges alaptalan megjegyzésekkel a Fórum hangulatát rontani, ha pedig személyes problémád van bármelyikünkkel, fordulj nyugodtan a fórum két üzemeltetőjéhez!

Ebben van valami . Már csak azt nem értem akkor erre miért volt szükség?
Előtted már ketten is  szóltak a hiba miatt, és egyben javították, is hol hibázik a szöveg.
    
Re: Törvények, rendeletek, nyomtatványok, minták, stb.
« Válasz #188 Dátum: Tegnap - 13:53:56 »

Miért is? Vállat von

Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #65 Dátum: 2010. április 17. - 19:13:42 »

Taser!

Nem gondoltam, hogy itt is meg kell magyaráznom az, amit már egy másik topikban leírtam, de megteszem, mert úgy látom nem értetted. Nagyon sajnálom, hogy elfogulatlanul nem tudod olvasni Szijuval folytatott vitánkat, de ha úgy érzed védelemre szorul, ám legyen.
Nem tudom, mi nem volt világos a kérdésemben, de elmagyarázom.

Idéztem egy mondatot a felsorolásból:
"ha azonban valaki használtat vesz, kötelező ebből az alkalomból frissen levizsgáztatni."

Ebből az írásból én balga, arra következtettem, Sziju tán valahol talált egy új előírást, és nem arra gondoltam, hogy utánanézés nélkül írt. (csak halkan jegyzem meg találtam más hibát is az összeállításban)
Tehát megkérdeztem: Miért is? Vállat von
Lehet bennem van a hiba, de én ebben semmi sértőt nem érzek. ( csak megjegyzem: a vállvonogatás ikont általában a "nem tudom" helyett szoktuk itt használni!)
Az előttem írt két hozzászólás valóban leírta, hogy nem így van, de én nem arra vagyok kíváncsi amit tudok, hanem arra amit nem! Ezt pedig még nem hallottam!


Erre jött a válasz:
A "miért is" helyett célszerűbb lett volna a megfelelő szabályozást leírni.  De inkább No comment....


A többit már nem részletezem, akit érdekel, olvassa el a másik topikban. Azt pedig mindenkinek a saját ítélőképességére bízom, hogy ezt a szóváltást hogyan ítéli meg.

Ezek után ezzel a témával nem kívánok többet foglalkozni, kérdéseimet a jövőben sem fogom megmagyarázni, az pedig, hogy kérdésemre így válaszoljanak, senkitől nem nyelem le szó nélkül.
Az én stílusomra eddig nem igen volt panasz, de mivel ezen a Fórumon a moderátorokat a regisztrált tagok választják, ha elégedetlenek lesznek velem, visszahívnak.

Üdvözlettel: Erdőjáró



Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #66 Dátum: 2010. április 17. - 22:22:48 »

Elnézést kérek, de ez nem a Larsen-csapdás topik?  Ördög
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #67 Dátum: 2010. április 18. - 00:27:43 »

Ha az lenne senki nem kérné, hogy küldjünk neki Larsen csapdáról képet meg leírást  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #68 Dátum: 2010. április 18. - 10:25:22 »

A Larsen csapdáról hallott már valaki? Nyihi Ördög Emelem
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #69 Dátum: 2010. április 18. - 19:33:44 »

Itt sikeresen működik rókára is,mint láthatjuk már láncon van a ravaszdi! Nyihi
Naplózva
Bcsaba
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #70 Dátum: 2010. április 25. - 18:15:19 »

Élő szarkát adnék ajándékba Budapesten.Tel.06703307727
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #71 Dátum: 2010. Május 26. - 09:00:38 »

Üdv!
Két hónapig volt kint a csapdám terepen, és hiába volt csalimadaram, nem fogott semmit. Múlthéten behoztam, mert az egyiket valószínű elvitte a róka és persze leamortizálta az egyik hálót, a másik szarkának a faroktollai bánták de megmaradt. Pénteken megjavítottam és kitettem a kertbe, szombaton benne volt az egyik szarka az utcából, ma reggel pedig egy újabb vendég érkezett.
Már azt hittem, hogy nem működik de szerencsére tévedtem.  Táncol
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #72 Dátum: 2010. Május 26. - 17:56:22 »

Üdv!
Két hónapig volt kint a csapdám terepen, és hiába volt csalimadaram, nem fogott semmit. Múlthéten behoztam, mert az egyiket valószínű elvitte a róka és persze leamortizálta az egyik hálót, a másik szarkának a faroktollai bánták de megmaradt. Pénteken megjavítottam és kitettem a kertbe, szombaton benne volt az egyik szarka az utcából, ma reggel pedig egy újabb vendég érkezett.
Már azt hittem, hogy nem működik de szerencsére tévedtem.  Táncol
Két hónapig egy helyen volt?
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #73 Dátum: 2010. Május 26. - 18:30:36 »

Nem "egy" helyen volt, viszont nyílt helyre nem mertem tenni, mert már elvitték a lesről az ülődeszkát ami nem volt még lerögzítve, lopják a fát is orrba-szájba stb.  Tasli
 Múltkor egy fatolvajra cserkeltem éjjel, nagy élmény volt. Meg is bukott!
A lényeg az, hogy ami ideális hely lenne az túl szem előtt van, elég nagy az átmenő forgalom arrafelé.  Szomorú
Naplózva
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #74 Dátum: 2010. Május 26. - 21:32:02 »

Én 48 db-ot fogtam az elmúlt két hónapban, úgy, hogy csak a munka után két naponta, késő délután tudtam megnézni és kiüríteni a csapdákat. Mindig lakott fészek közelébe tettem, fa alá, vagy bokor takarásába. Szerencsére minden csapdám túl élte.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: