Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 198776 alkalommal)
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #450 Dátum: 2017. November 28. - 17:56:14 »


Engem sem enged belépni!   Fogok csinálni egy új regisztrációt, és nem kinlódok vele! Mosolyog



Ezért kell minden nap bejelentkezni... Stoel :Mosolyog Ördög
Naplózva
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #451 Dátum: 2017. November 28. - 17:59:52 »

Akkor nem csak én vagyok így ezzel? Az fa...za. Nyertem 1 licitet és jó lenne ha
Ha beengedne a fiókomba. Tudod h kell a regisztrációt törölni?Lehet az lesz
a megoldás.
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #452 Dátum: 2017. November 28. - 18:20:36 »

Akkor nem csak én vagyok így ezzel? Az fa...za. Nyertem 1 licitet és jó lenne ha
Ha beengedne a fiókomba. Tudod h kell a regisztrációt törölni?Lehet az lesz
a megoldás.
Miért kell belépni a fiókodba ha nyertél egy licitet?
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #453 Dátum: 2017. November 28. - 18:24:22 »

Akkor nem csak én vagyok így ezzel? Az fa...za. Nyertem 1 licitet és jó lenne ha
Ha beengedne a fiókomba. Tudod h kell a regisztrációt törölni?Lehet az lesz
a megoldás.

Hogy töröld, ahhoz is be kell lépni! Mosolyog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #454 Dátum: 2017. November 28. - 18:25:46 »

Nem tudom ,akkor lennék nyugodt🤓. Meg így nem igazán jó használni égtek
Oke,hogy licitálni tudok de semmi mást nem
Naplózva
Vadűző
Vendég
« Új üzenet #455 Dátum: 2017. November 28. - 18:28:40 »

Csak a gond van vele de amúgy meg k...va jó.
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #456 Dátum: 2017. December 02. - 10:43:51 »

Akciózzák a Németek a Meopta Meostar R1-et (első képsíkos).
Ennyiért talán megéri.
http://www.egun.de/market/item.php?id=6722809
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #457 Dátum: 2017. December 06. - 19:53:31 »

 Emelem

Egy korrekt példa garanciális ügyintézésre:
Vettem idén egy Armytek Predator Pro lámpát. Holland oldalon rendeltem meg.
A lámpa teljesen jó, tudja a kb 220-230 métert. Viszont egyik pillanatról a másikra egyszer csak meghalt.
Itthon két fórumtárs is próbálta megnézni, megjavítani. Sajnos egyiknek sem sikerült, túl bonyolult és/vagy szétszedhetetlen a driver, ami valszeg meghibásodott. Vagy valami ilyesmi volt a diagnózis. Nem értek a lovakhoz.
Írtam az eladónak, hogy ez meg ez a problémám, visszaküldhetem e.
Jött a válasz, hogy természetesen, küldjem.
Nov. 24-én adtuk fel, írtam nekik, hogy úton, majd jelezzenek, ha megérkezett és mondják, mik a kilátások.
Semmi válasz nem jött, csak egy e mail pár napja, hogy feladtak egy csomagot nekem. Ma meg meg is érkezett a zsír új lámpa.
Respekt.

 Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #458 Dátum: 2017. December 06. - 19:56:31 »

Emelem

Egy korrekt példa garanciális ügyintézésre:
Vettem idén egy Armytek Predator Pro lámpát. Holland oldalon rendeltem meg.
A lámpa teljesen jó, tudja a kb 220-230 métert. Viszont egyik pillanatról a másikra egyszer csak meghalt.
Itthon két fórumtárs is próbálta megnézni, megjavítani. Sajnos egyiknek sem sikerült, túl bonyolult és/vagy szétszedhetetlen a driver, ami valszeg meghibásodott. Vagy valami ilyesmi volt a diagnózis. Nem értek a lovakhoz.
Írtam az eladónak, hogy ez meg ez a problémám, visszaküldhetem e.
Jött a válasz, hogy természetesen, küldjem.
Nov. 24-én adtuk fel, írtam nekik, hogy úton, majd jelezzenek, ha megérkezett és mondják, mik a kilátások.
Semmi válasz nem jött, csak egy e mail pár napja, hogy feladtak egy csomagot nekem. Ma meg meg is érkezett a zsír új lámpa.
Respekt.

 Wave
Igen
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #459 Dátum: 2017. December 06. - 20:03:25 »

Emelem

Egy korrekt példa garanciális ügyintézésre:
Vettem idén egy Armytek Predator Pro lámpát. Holland oldalon rendeltem meg.
A lámpa teljesen jó, tudja a kb 220-230 métert. Viszont egyik pillanatról a másikra egyszer csak meghalt.
Itthon két fórumtárs is próbálta megnézni, megjavítani. Sajnos egyiknek sem sikerült, túl bonyolult és/vagy szétszedhetetlen a driver, ami valszeg meghibásodott. Vagy valami ilyesmi volt a diagnózis. Nem értek a lovakhoz.
Írtam az eladónak, hogy ez meg ez a problémám, visszaküldhetem e.
Jött a válasz, hogy természetesen, küldjem.
Nov. 24-én adtuk fel, írtam nekik, hogy úton, majd jelezzenek, ha megérkezett és mondják, mik a kilátások.
Semmi válasz nem jött, csak egy e mail pár napja, hogy feladtak egy csomagot nekem. Ma meg meg is érkezett a zsír új lámpa.
Respekt.

 Wave

Vann ahol komolyan veszik az üzletet. Nálunk meg jópár vadászboltban, ha visszavinnéd a náluk vásárolt akármit, úgy elhajtanának, mint a legyet.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #460 Dátum: 2017. December 06. - 20:16:01 »

Emelem

Egy korrekt példa garanciális ügyintézésre:
Vettem idén egy Armytek Predator Pro lámpát. Holland oldalon rendeltem meg.

Respekt.

 Wave

Neha egyszerubb a posta mint ganyolni,talalgatni, keresgelni mi is doglott meg egy  szamtech szintu nyakon.  Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #461 Dátum: 2017. December 06. - 21:16:23 »

Szerintem már írtam de nekem egy “princeton tec” amcsi fejlempat vágtak tönkre mert ráléptek. Letört a gumipánt tarto klipsz az elemtartóról.
Irtam. Visszairtak. Küldjem. Javítják. Nem kell blokk.
Kierkezes utan 5napon belül USPS ertekbiztosítottal küldtek egy újat.
Na ez vevőközpontuság.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #462 Dátum: 2017. December 06. - 22:05:48 »

Az semmi!  A fiam vett egy cipőt egy elég jó nevű üzletben, nem is olcsót. Kettő nap után az egyiken elkezdett leválni a talp egy része.  Fogta a számlát, és visszavitte. Azt mondták, nem cserélik, elküldik javításra. Elküldték, harminc!!! nap múlva jött a telefon, menjen érte. Bement, visszakapta a cipőt úgy, hogy mint a két talp le volt tépve, és a szakvélemény szerint rendellenes, erőszakos beavatkozás miatt nincs garancia!  Ja, ez itthon történt! Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #463 Dátum: 2017. December 06. - 22:52:01 »

Az semmi!  A fiam vett egy cipőt egy elég jó nevű üzletben, nem is olcsót. Kettő nap után az egyiken elkezdett leválni a talp egy része.  Fogta a számlát, és visszavitte. Azt mondták, nem cserélik, elküldik javításra. Elküldték, harminc!!! nap múlva jött a telefon, menjen érte. Bement, visszakapta a cipőt úgy, hogy mint a két talp le volt tépve, és a szakvélemény szerint rendellenes, erőszakos beavatkozás miatt nincs garancia!  Ja, ez itthon történt! Mosolyog

Amikor beadod, jegyzőkönyvön rögzíteni kell a hiba jellegét, melyik cipőn stb. Akkor hiába próbálkoznak.
Nekem az office shoes-nál majomkodtak egy caterpillar cipővel, egyszer volt a lábamon, elszakadt a varrás. Visszavittem, helyszínen nincs jogorvoslat, visszaküldik a nagykerbe és ott majd kicserélik. Nem cserélték, leküldték "megjavítva", valójában valami fakezű úgy összgányolta a cipőt, hogy rossz volt ránézni. Mondtam, hogy ugyen nem gondolják, hogy én ezt elfogadom? Szegény kiscsaj nem mert ellenkezni, megírta a jegyzőkönyvet és megint visszaküldte a cipőt. Újabb két hét múlva küldtek egy cseredarabot. Azóta nem vásárolok nálunk és mivel a telefonnal is rossz tapasztalataim vannak, nem vásárolok caterpillar logós terméket.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #464 Dátum: 2017. December 07. - 11:15:40 »

Amikor beadod, jegyzőkönyvön rögzíteni kell a hiba jellegét, melyik cipőn stb. Akkor hiába próbálkoznak.
Nekem az office shoes-nál majomkodtak egy caterpillar cipővel, egyszer volt a lábamon, elszakadt a varrás. Visszavittem, helyszínen nincs jogorvoslat, visszaküldik a nagykerbe és ott majd kicserélik. Nem cserélték, leküldték "megjavítva", valójában valami fakezű úgy összgányolta a cipőt, hogy rossz volt ránézni. Mondtam, hogy ugyen nem gondolják, hogy én ezt elfogadom? Szegény kiscsaj nem mert ellenkezni, megírta a jegyzőkönyvet és megint visszaküldte a cipőt. Újabb két hét múlva küldtek egy cseredarabot. Azóta nem vásárolok nálunk és mivel a telefonnal is rossz tapasztalataim vannak, nem vásárolok caterpillar logós terméket.

Gondolom a fiam is megtanulta egy életre, hogy hogyan is kell az ilyet rendezni. Mosolyog
 
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: