Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 50   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Internetes bolhapiac (egun, ebay, vatera és társaik)  (Megtekintve 199062 alkalommal)
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #75 Dátum: 2014. December 26. - 09:42:12 »

Lehet magával bizniszel. Vigyorog
Nem tudom, hogy még dívik-e, de a vaterán régen licitálgattam nagyobb értékű karórákra. Ott például szokás volt, hogy az eladó álnéven, vagy annak barátja beszállt a licitbe és nyomogatta föl az árat. Később ugyan így, újra megjelent a termék.
Naplózva
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #76 Dátum: 2014. December 26. - 09:48:32 »

Üdv!

Szerintem a fényképek és a fegyverek sem ugyan azok. A zacskó is más pozícióban van, meg benne a papír, illetve kinagyítva néztem a fák erezetét szerintem az is más.(vagy csak a monitorom gyenge)  Emelem
Van benne valami...
A 308-nál a zárdugattyú gombja is más, plusz az egyiken ott az EAW szerelék alsó része .
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #77 Dátum: 2014. December 26. - 09:50:50 »

Nem tudom, hogy még dívik-e, de a vaterán régen licitálgattam nagyobb értékű karórákra. Ott például szokás volt, hogy az eladó álnéven, vagy annak barátja beszállt a licitbe és nyomogatta föl az árat. Később ugyan így, újra megjelent a termék.

Én is erre gondolok, a strómanoknak nem sikerült elég magasra feltornázni az árat, ezért újraindította az aukciót. Az eladott termékek száma sem nő, ha nem igazolja vissza a vevő a sikeres vásárlást. Még nem adtam el semmit az Egun-on, de ha a hazai metódust veszem alapul, akkor jutalék is csak akkor fizetendő, ha az aukció sikeres volt...

Vagy mégsem.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #78 Dátum: 2014. December 26. - 10:47:44 »

Kis érdekesség:

Figyeltem ezt a két fegyvert:

http://www.egun.de/market/item.php?id=5213303

http://www.egun.de/market/item.php?id=5218068

Mindkét árverés befejezve, mindkét fegyver elkelt.



A másodikra kapott visszajelzést.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #79 Dátum: 2014. December 26. - 20:16:55 »

Ma járt le...egyszer valami ilyesmit még el tudnék képzelni a szekrényben Mosolyog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5232643
Naplózva
Pali85
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 545



« Új üzenet #80 Dátum: 2014. December 26. - 20:33:34 »

Ma járt le...egyszer valami ilyesmit még el tudnék képzelni a szekrényben Mosolyog
http://www.egun.de/market/item.php?id=5232643

Ilyenre sosem vágytam, de egy 6,5x57R gavallérnak még szorítok helyet a szekrényben egy klasszikus 6x42-es echte német célkukkerrel.  Kacsint
 
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #81 Dátum: 2015. Január 06. - 08:10:16 »

Ilyenre sosem vágytam, de egy 6,5x57R gavallérnak még szorítok helyet a szekrényben egy klasszikus 6x42-es echte német célkukkerrel.  Kacsint
 
Áldás békesség mindenkinek,

Amerikábul egy ismerős ismerősén keresztül szeretnék egy Leupoldot vásárolni.
Ezzel nincs is baj, de nem tudom a "trükköt", hogy miként lehetne a postával elbliccelni a vám, tek, áfa, kukoricára térdeltetés, és a szeretetminsztérium 101-es szobáját.

Van valakinek tapasztalata, illetve tippje ehhez?

Köszönettel,
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #82 Dátum: 2015. Január 06. - 08:26:15 »

Áldás békesség mindenkinek,

Amerikábul egy ismerős ismerősén keresztül szeretnék egy Leupoldot vásárolni.
Ezzel nincs is baj, de nem tudom a "trükköt", hogy miként lehetne a postával elbliccelni a vám, tek, áfa, kukoricára térdeltetés, és a szeretetminsztérium 101-es szobáját.

Van valakinek tapasztalata, illetve tippje ehhez?

Köszönettel,

Van egy olyan legenda, hogy ha ráíratod a csomagra, hogy "mintadarab", akkor nem csesztetik. Sosem próbáltam, csak hallottam róla.
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #83 Dátum: 2015. Január 06. - 08:48:38 »

Van egy olyan legenda, hogy ha ráíratod a csomagra, hogy "mintadarab", akkor nem csesztetik. Sosem próbáltam, csak hallottam róla.
Ha jól.tudom ez csak cég-cég viszonylatban ehető.
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #84 Dátum: 2015. Január 06. - 09:20:36 »

Áldás békesség mindenkinek,

Amerikábul egy ismerős ismerősén keresztül szeretnék egy Leupoldot vásárolni.
Ezzel nincs is baj, de nem tudom a "trükköt", hogy miként lehetne a postával elbliccelni a vám, tek, áfa, kukoricára térdeltetés, és a szeretetminsztérium 101-es szobáját.

Van valakinek tapasztalata, illetve tippje ehhez?

Köszönettel,
Doboz és számla nélkül? Mintha használt volna. Esetleg pár jó mély karc a tubusra Ördög
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #85 Dátum: 2015. Január 06. - 09:25:24 »

Fejtsétek ki bővebben,névvel és címmel... Fejvakarás

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #86 Dátum: 2015. Január 06. - 09:28:11 »

Fejtsétek ki bővebben,névvel és címmel... Fejvakarás
Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #87 Dátum: 2015. Január 06. - 10:09:34 »


Megosztanék egy érdekes történetet:
Említettem korábban, hogy egy fórumtársnak segédkeztem egy fegyver beszerzésében. Ha már így alakult, gondoltam nézek én is, hátha lesz valami alkalmi vétel. Licitáltam is egyre, de lemaradtam róla. Ez volt dec. 24-én. Korábban leveleztem az eladóval, kértem több képet, elcsevegtünk, stb. 31-én jön tőle az e mail, hogy aki nyerte az aukciót egy hete nem jelentkezik, írt neki többször is, így ha érdekel engem, akkor eladja nekem a fegyvert. Mondtam neki, hogy ez az ő döntése kell legyen, hogy meddig vár. Ha végleges, akkor engem érdekel természetesen. Így alakult, hogy tegnap már nekem is intéznem kellett a behozatalit Mosolyog Remélem minden halad rendesen, és hamarosan akkor teszünk egy kisebb német körutazást.
 Wave
András
Naplózva
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #88 Dátum: 2015. Január 06. - 10:29:54 »

Nyihi

Na kivagyok én magukkal Nevet Röhög

Anno egy EOTECH pirospöttyöset vettem ebayen a cimborámnak, annál volt vámkezelés meg minden de a vámkezelős néninek nem tünt fel hogy mi ez azt kérdezte hogy airsoft?
Mondom hogyne!

Na azt hiszem a leunál ezt nem vennék be...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
Kocsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #89 Dátum: 2015. Január 06. - 12:17:48 »

Na kivagyok én magukkal Nevet Röhög

Anno egy EOTECH pirospöttyöset vettem ebayen a cimborámnak, annál volt vámkezelés meg minden de a vámkezelős néninek nem tünt fel hogy mi ez azt kérdezte hogy airsoft?
Mondom hogyne!

Na azt hiszem a leunál ezt nem vennék be...

A behozatalnál azért van előbb is.
Volt olyan akitől már az USA vámon elvettek mindent, mert haditechnikai eszközt csak engedély birtokában vihet ki az országból.
Sajnos Magyarországra nem hozhat (az USA törvények szerint). Itt azért van nagyítás stb kitétel, de ennek utána kell nézni.
Ezután jön még az, hogy Mo.n mi minősül haditechnikának stb.

Elég kockázatos.

Ha elbukik akkor jobbik esetbe a távcső a bukta, esetleg minden más.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 50   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: